Diagne & Mitroglou - Kim Daha Faydalı Olur? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diagne & Mitroglou - Kim Daha Faydalı Olur?

Kim Daha Faydalı Olur ?

• Diagne

• Mitroglu

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İkisi de beğendiğim tipte oyuncu. Ancak ikisi arasında şöyle ince fark var; Diagne başarıya aç bir oyuncu. Mitroglu ise kendini yeniden kanıtlamak isteyen oyuncu.

Diagne 28 yaşında olmasına ilk kez bu seviyeyi görüyor. (Juventus'ta sadece 2-3 tane hazırlık maçında oynamış. Şampiyonluk baskısında ne yapacağını merak ediyorum. Zaman zaman kontrolü kaybettiği zamanlar oluyor çünkü.

Mitro ise Benfica döneminde nefis işler yaparken, Marsilya'da adeta istenmeyen adam oldu. Burada tekrar herkese gerçek gücünü göstermek ister.

Sonuçta sebepleri farklı olsa da ikisi de futbola aç durumda. Kalite olarak elbette Mitro çok daha önde. Ancak Diagne bu ligin tam aradığı forvet. Rakibi yıpratan, hem havadan, hem yerden etkili bir isim.

Beni kesinlikle heyecanlandırıyor bu ikili. Umarım beklentilerimizi karşılar her ikisi de.

Diagne dedim ama mitrouglu daha iyi çıkarsa sasirmam biraz kim önce ritm bulucam ona bağlı diyelim yarın mitroglou yazdı 1 tane iyi de oynadı olmayacak şey değil içerdeki ts maçında tak 1 tane daha attı 11 de başlayarak ama tam tersi diagne ilk fırsatta yazdı o devam eder biraz kader isi

Mitroglouya cöp diyenler Nerde ? Baştan beri dedim bu adam fena adam değil. Özgüven problemi yaşaniyor. Arenada 2-3 Gol atsin, ligi Tecavüz Eder beyler

İkisi de çok iyi oyuncu , Mitroglou daha tecrübeli ve üst seviyelere çıkmış bir oyuncu Diagne ise daha formda olan oyuncu. Özellik olarak Diagne daha iyi top tutar ve dağıtır boyuna nazaran son derece çeviktir. Gol noktalarında sezileri çok üst düzey Diagne'nin fakat en önemli eksisi maç içi kopmaları ama bunu telafi etmeyi başarıyor her şekilde. Mitroglou ise daha iyi bir tekniğe sahip Diagne'den ve bitiriş olarakta Diagne'nin önüne yazılabilir ama Diagne kadar çevik bir oyuncu değil. İkisininde belli artı ve eksileri var. Bizim takımı düşündüğümde Diagne az farkla önde bana göre ama ikisini de eşit seviyede kullanıp ciddi verim alacağımızı düşünüyorum. Son gün nazarında mükemmel 2 santrafor bence Alan'dan daha net santraforlar aldık, Alan biraz Second Striker tarzı bir adamdı Patoda öyleydi.

Son düzenleme:
Üst Alt