Diagne: "Sırada Başakşehir var" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diagne: "Sırada Başakşehir var"

Küçük takımların büyük oyuncusu olabilir ancak. Galatasaray kalibresinde bir oyuncu değil ayrıca güvenilmez bir adam. Her an kaçırdığı bir gol bir penaltıyla veya yediği bir kırmızı kart ile takımı yakabilir. Gereksiz bir öz güvene ve egoya sahip. Çakma Balotelli işte fazlası değil.

Kasımpaşa'da attığı gollerden dolayı sezonluk istatistikleri hazır iyi görünüyorken Arabistan, Katar, Çin vs... bir yere itelemez isek eğer çok fena elimizde patlayacak öyle böyle değil. Biz bunu tank diye aldık kağnı çıktı. Bize gerçek anlamda tank gibi bir santrafor lazım. Mesela Drogba'nın bir tık altı kalitede 27-28 yaşlarında bir santrafor.

Hayırlısı ile şu şampiyonluğu kazasız belasız bir alalım da sonra takımda ciddi anlamda bir temizlik gerekiyor. Kaleci ve defans bölgesi bence yeterli gibi görünüyor lakin merkez orta saha ve santrafor bölgesinde ciddi sıkıntılar olduğunu düşünüyorum. Selçuk, Sinan vs... gibi çöpleri gelecek sene görmek istemiyorum. Ayrıca Fernando, Badou ve Belhanda'nın da orta saha için yetersiz olduğunu düşünüyorum. Onyekuru fena değil lakin kiralık gidecek, feghouli kalabilir.

Ceza yeme riski varmi? Deniz Naki Rostocka karsi gol atmisti ve seviniriken kelle kesme isareti yapti diye 3 mac ceza yemisti.

Üst Alt