GSC Haber Diagne'nin Menajerlerinden Druetta: "Diagne önümüzdeki hafta takımdan ayrılacak"

Aslan Karadağ

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla,
Moderatör
Jean Armel Drole’ü Las Palmas'a götüren Claudio Druetta, Diagne'nin ise önümüzdeki hafta Galatasaray'dan ayrılacağını belirtti.

Antalyaspor’da oynayan Jean Armel Drole’ü İspanya takımlarından Las Palmas’a veren B11 Menajerlik şirketinden Claudio Druetta’nın hem Drole hem de Diagne hakkında verdiği bilgiler dikkat çekti. TM Dijital Haber Merkezi'nden Levent Gültekin'in haberine göre; Süper Lig’de yeteri kadar ilk 11’de görev alamayan oyuncusu için Las Palmas tercihinin yerine olduğu belirten Druetta ‘İşi bitirmek için İspanya’ya gidiyorum’ derken, İtalyan menajerin Diagne açıklamasıysa Galatasaray camiasını heyecanlandırdı.

İşte Claudio Druetta’nın Drole ve Diagne ifadeleri

"Drole’ü geçtiğimiz sezon Ocak ayında götürecektim ama daha fazla forma şansı vereceğiz deyip transferi engellediler, aradan geçen süre içerisinde pek bir şey değişmedi. Fildişili oyuncu gerçekten çok yetenekli ve sürekli oynayabileceği bir takıma vermek istedik. Süper Lig’de sadece 3 maçta ilk 11 başladı, Las Palmas onun için daha iyi olacaktır.

Diagne içinse ortaya atılan asılsız iddiaların sonu gelmiyor, biz bile hayret ediyoruz. Pazartesi gitti, Cuma gitti, yarın gidiyor diye bir sürü haber yapıldı fakat hiçbiri olmadı
. Şunu açıkça söyleyebilirim ki Diagne önümüzdeki hafta Galatasaray’dan ayrılacak. Önce Drole’ü verdim, şimdi de sıra Diagne’de..."

Akşam

Melih Peker

Taçsız Kral
Druetta'yı istinyepark'ta gördüm , yanında türk bir menajer daha vardı ( josef'in menajeriymiş)

Muhabirler geldi kulak misafirim oldum.İngilizce Diagne ayrılmak istemiyor , teklifler tatmin edici değil.Kalma ihtimali bir hayli yüksek demişti.

Haber asparagastır muhtemelen.Akşam gibi gazeteler asla transfer dedikodularının kesilmesini istemez.

Akif Karabulut

10 Numara!
Druetta'yı istinyepark'ta gördüm , yanında türk bir menajer daha vardı ( josef'in menajeriymiş)

Muhabirler geldi kulak misafirim oldum.İngilizce Diagne ayrılmak istemiyor , teklifler tatmin edici değil.Kalma ihtimali bir hayli yüksek demişti.

Haber asparagastır muhtemelen.Akşam gibi gazeteler asla transfer dedikodularının kesilmesini istemez.
druettayı tanıdın yani

Ege Aslan

Parçalı Üye

DR.uetta

Melih Peker

Taçsız Kral
druettayı tanıdın yani
yemek yiyorduk bir anda 4-5 tane muhabir koşar adımlarla toplandı geldi yanımızdaki masaya .ismini bilmiyordum bugün haberlerden öğrendim ben de , ama diagne diagne diye sorduklarına göre onun menajeri olması lazım diye düşündüm.

Hakan Duztepe

10 Numara!

Serkan Sabri

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
lan bu menajerlerede uyuz oluyorum yasak gelmesi lazım futbolculara bu konuda bonservisi elinde bulunduran klüp menajerlik hizmeti vermeli.

Evren Caglayan

Parçalı Üye
Bende durettayı ispanyada gördüm.Diagne Barcelonaya gidecek dedi.Real de teklif vermiş ama yetersiz bulunmuş

Adamı önce tanımadım sonra peşinden İspanyol üç yönetici koşup digane digane diye bağırınca jeton düştü

Üst Alt