Diagne'nin Yeni Takımı Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diagne'nin Yeni Takımı Belli Oldu

1564659692988.png

Katar basınında çıkan habere göre, Katar Ligi takımlarından Al-Rayyan, Galatasaray’ın Senegalli forveti Mbaye Diagne’yi kadrosuna katmaya çok yaklaştı.

Geçen sezonu Süper Lig’de gol kralı olarak kapatan Diagne’nin Al-Rayyan ile transfer görüşmesi yaptığı ve kısa süre içinde anlaşmayı tamamlamak için Katar’ın başkenti Doha’ya yola çıkacağı ve burada sağlık kontrollerinden geçeceği belirtildi. Diagne’nin satışından Galatasaray’ın 13-15 milyon euro arası gelir elde etmesi bekleniyor.Al-Rayyan, kısa süre önce Porto ile sözleşmesi sona eren Brahimi’yi de kadrosuna katmıştı.

(Akşam)

images

Satılırsa büyük boşluk oluşur . Günde 7-8 defa satabildiğimiz bir oyuncu sonuçta giderse biz kimi satıcaz ?

Zaten herkes kampa gelirken Diagne'nin ortalarda olmaması satılmaya ramak kaldığının göstergesi. Bu kadar kör göze parmak kin olduktan sonra bu saatten sonra satılmaması gibi bir durum kalmadı artık. İlla ki gidecek ama bu yönetim 1 ayda Diagne'nin yerini doldurabilecek mi bilemiyorum. Çünkü Türk sporunun en büyük geleneklerinden biri yaka silktiğin personelin yerine gelenin ondan da beter çıkmasıdır genelde. Benim 30 gol atmasına rağmen oyun stili nedeniyle Galatasaray'ın Avrupa hedefleri seviyesinde göremediğim Gomis'ten beri yaptığımız santrafor denemeleri de bu tezi doğruluyor. Allah vere de Diagne'den yaka silkip bir Slimani'ye filan rastlamasak.

Üst Alt