Didier Drogba: "Galatasaray'ı unutamadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Didier Drogba: "Galatasaray'ı unutamadım"

Didier Drogba: "Türkiye'de futbol oynamak isterim ama sadece Galatasaray'da oynamak isterim."

Soru: "Bir gün yeniden Galatasaray'a dönme şansı var mı?"
Didier Drogba: "Benim için çok büyük mutluluk olur. Galatasaray'ı unutamadım."

Didier Drogba:
"Galatasaray'da en unutamadığım iki maç: Real Madrid maçı ve sahamızda elediğimiz Juventus maçı."

Didier Drogba:
"İstanbul ve Türkiye hala kalbimde. Orada sevdiğim insanlar var."

Didier Drogba:
"Futbolun içinde ileride olacakları bilmiyorum ama benim Türkiye'ye gelmem için teklif gelmesi lazım."

Didier Drogba:
"Ben kendimi Galatasaraylı hissediyorum. İlerde bir fırsat olursa oynarım."

Didier Drogba: "Galatasaray ile transfer görüşmem olmadı."

Ünal Başganım tut kolundan getir yine Drogba'yı futbolcu olarak olmasa bile teknik ekibimizde yer alsın uzun yıllar ...

Aslansin bee... Gel hem Tudor a yardimcilik yap hem oyna 1 sezon, ardindan ya yardimci olursun Tudor a ve ileride TD miz olursun veya Futboldirektoru olarak kal... Her zaman basimizin uzerinde yerin var

Bruma'yı filan adam eder Drogba başkan ...

Birde kendi tavsiyesi nigga bir forvet getirsin takıma şöyle gençce bir şey ...

Aslansin bee... Gel hem Tudor a yardimcilik yap hem oyna 1 sezon, ardindan ya yardimci olursun Tudor a ve ileride TD miz olursun veya Futboldirektoru olarak kal... Her zaman basimizin uzerinde yerin var

Drogba
Melo
Muslera

bu üçlüye başımızın üstünde yerimiz var hani görevi X olur Y olur ama bir şekilde hep bu klübün içinde görev alsınlar

Düşünsene klübeye bakıyorsun yardımcılar Melo ve Drogba .... :nargile:

İlk sezonda formasını almıştım.
Daha Chelsea'ye ilk geldiği zamanlar hayalini kuruyordum.
Drogba birde Forlan bir gün bizde oynasın istiyordum.
Drogbaya nasipmiş.
Güzel günler yaşattı doğru zamanda geldi. Teşekkürler büyük insan büyük golcü.

Bence gelmemesi onun için daha hayırlı olur.
Gelsede başımızın üstünde yeri var. Şu an makul bir fiyata evet diyeceğini düşünüyorum.

P9

Ölüsü bile eldekilerden iyidir.

Bu forma altında oynadığın için teşekkürü sana bir borç biliriz. Gurur duyduk.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

@SelamOztrk

İsmini vermemi istemedi ama G.Saray başkan adaylarından birinin seçim kozu Drogba olacak! Teknik ekibe dahil olması konusunda ikna edilmiş.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt