# Didier Drogba - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Didier Drogba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray Drogba'nın Peşindeymiş!

Genç kadro kurma politikası güden Real Madrid bile bu adamı almayı düşünürken bizden önce çok takım var sırada.

Komphela sanırım T.D.' lük yapıyor.En son Güney Afrika 21 yaş altını çalıştırıyor diye duymuştum.:D

birazdan resmi sitede açıklama gelir: adnan sezgin çocuğum için drogbanın imzalı formasının peşindeydim haberin aslı budur.

Ne gerek var lan? Drogba gibi yaşını almış ve maliyet olarak çok çok büyük külfet olacak bir adamı niye alalım ki?

3.jpg

Kısasını diktirebiliriz.

O değilde cidden geldiğini düşünsenize. Değil çocuğumu, tüm sülalemi keserim. :D

Turkiyeye gelirse tek bize gelir nedenmi ? :D

Drogba on Cetin:

"I have never struggled like this against any defence in the English Premier League. Servet is devilish. I could hear him breathe and it sent chills down the back of my neck."

His nickname in Turkey is "ayibogan" which translates as "a man who could choke a bear".

Drogba, "İngiltere’deki lig maçlarında rakip defanslara karşı bu kadar zorlanmadım. Servet müthiş adam. Nefesini oynarken ensemde hissettim.

ve servetin eseri adam baya etkilenmis servete karsi oynamak istemez :D

vlcsnap28066ak2.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt