Didier Zokora resmen Trabzonspor'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Didier Zokora resmen Trabzonspor'da!

news_manset_resim_b5_ZKRIMZA.jpg

Bordo mavililer, Sevilla'da forma giyen Didier Zokora'yı kadrosuna kattı. Selçuk İnan, Egemen Korkmaz ve İbrahima Yattara ile yollarını ayıran Trabzonspor'da beklenen transfer gerçekleşti. İspanya'da bulunan Başkan Sadri Şener, Sevilla Başkanı ile Fildişili oyuncunun transferini için el sıkıştı.

Lig TV Muhabiri Can Karyağdı'nın verdiği bilgiye göre Afrikalı oyuncu kulübe 5.5 milyon euroya mal oldu ve Zokora ile de 4 yıllık sözleşme imzalandı. Öte yandan Karyağdı Sadri Şener'in İngiltere ve Belçika'ya gidip önemli oyuncularla temasa geçeceği ve pazartesi günü Zokora ile birlikte Türkiye'ye geleceğini kaydetti.

Ligtv.com.tr - Haber - Zokora Trabzonspor'da...

Cevap: Didier Zokora Trabzonspor'da!

Bizim yamulmuyorsam 3-4 sene önce istediğimiz ve alamadığımız bir oyuncuydu Zokora. Çift yönlü, Appiah tarzında bir oyuncudur. İyi transfer.

Hayirli olsun.

Acikcasi sasirdim.

Yillik ne kadar bir maas ödiyecekler merak ediyorum.

Iyi bir forvet transferine daha ihtiyaci var Trabzonspor`un.

cok iyi transfer... zokora fildişili... drogba da fildişili... gelin bu iki fildişiliyi kavuşturalım ünal başkan.sancılı günler geçiren fildişi halkının böyle güzel şeylere ihtiyacı var..

cok iyi transfer... zokora fildişili... drogba da fildişili... gelin bu iki fildişiliyi kavuşturalım ünal başkan.sancılı günler geçiren fildişi halkının böyle güzel şeylere ihtiyacı var..

insallah kardess ne guzel dilekler bunlar. tanri fildisini korusun ve yuceltsic fFf

Güzel transfer, 2 sene önce Keita ile birlikte bizim takımda izlemek isterdim. :(

Üst Alt