# Diego Alfredo Lugano


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cim Bom, müthiş bir transfer atağına daha kalktı. Bu kez hedefte, Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olan Uruguaylı yıldız varFenerbahçe’nin bir türlü anlaşma sağlayamadığı Lugano’ya transferin flaş ekibi Galatasaray’ın resmi teklif götürdüğü haberi gündeme bomba gibi düştü. Aziz Yıldırım’ın, “Ya yıllık 3 milyon dolara oynar ya da başka takıma gider” diyerek rest çektiği Lugano’nun menaceri Figer’in Sarı-Kırmızılı yönetimle görüştüğü öğrenildi. Yıldızları Cim Bom’a getirerek taraftarın kalbinde taht kuran yönetici Haldun Üstünel’in Uruguaylı oyuncuyla yakından ilgilendiği belirtildi. Bu işin 1 hafta içinde noktalanması bekleniyorFanatik
 
Cevap: Galatasaray'ın Lugano Bombası!Dogru veya degil, gelirse güzel olur ama bize yaptıklaını unutmayalım ...Gelirse sadece Emre'ye karsı iyi bir ders olur.
 
LuganoGalatasaray'dan Lugano bombası

Cim Bom, müthiş bir transfer atağına daha kalktı. Bu kez hedefte, Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olan Uruguaylı yıldız var18_264977_3FAN1LUGANO.jpg
Fenerbahçe’nin bir türlü anlaşma sağlayamadığı Lugano’ya transferin flaş ekibi Galatasaray’ın resmi teklif götürdüğü haberi gündeme bomba gibi düştü. Aziz Yıldırım’ın, “Ya yıllık 3 milyon dolara oynar ya da başka takıma gider” diyerek rest çektiği Lugano’nun menaceri Figer’in Sarı-Kırmızılı yönetimle görüştüğü öğrenildi. Yıldızları Cim Bom’a getirerek taraftarın kalbinde taht kuran yönetici Haldun Üstünel’in Uruguaylı oyuncuyla yakından ilgilendiği belirtildi. Bu işin 1 hafta içinde noktalanması bekleniyor.Can Gebetaş/Fanatik
 
Cevap: # Diego Alfredo LuganoGörmemişim aynı konuyu açmışım.Yöneticilerden rica etsem benim konuyu silebilir veya birleştirebilir mi?
 
Cevap: # Diego Alfredo LuganoBence çok iyi olur ama Galatasaray taraftarına oyuncularına yaptıklarını hepimiz biliyoruz az pislik yapmadı Galataray camiası bunları yutupta gidip Lugano yu almaz diye düşünüyorum.
 
Cevap: # Diego Alfredo LuganoGerek yok. Aradığımız adam değil.

Hızlı değil; geçen sezon Fb defans öne kurduğunda ; gördük Lugano'yu.

Oyun kurama özelliği yok.

Çok iyi defans ama bizim aradığımız adam değil.

Tek artı yanı bonservissiz olması.(Figer cep harçlığı istiyor)

Ayrıca Figer'i klübe bulaştırmaya hiç gerek yok.
 
Cevap: # Diego Alfredo LuganoAdamın gözler deli gibi bakıyor..Aman eksik kalsın.Hem senelik 4 m falan istiyor bu deli.
 
# Galatasaray'ın son bombası Fener'denCim Bom, müthiş bir transfer atağına daha kalktı. Bu kez hedefte, Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olan Uruguaylı yıldız var.Fenerbahçe’nin bir türlü anlaşma sağlayamadığı Lugano’ya transferin flaş ekibi Galatasaray’ın resmi teklif götürdüğü haberi gündeme bomba gibi düştü. Aziz Yıldırım’ın, “Ya yıllık 3 milyon dolara oynar ya da başka takıma gider” diyerek rest çektiği Lugano’nun menaceri Figer’in Sarı-Kırmızılı yönetimle görüştüğü öğrenildi. Yıldızları Cim Bom’a getirerek taraftarın kalbinde taht kuran yönetici Haldun Üstünel’in Uruguaylı oyuncuyla yakından ilgilendiği belirtildi. Bu işin 1 hafta içinde noktalanması bekleniyor.Benmde yönetimin içinden arkadaşı olan sevdiğim saydığım bir abim bunu doğruladı !
 
Cevap: # Diego Alfredo LuganoButun Galatasaray taraftarlarinin kendisine kafa atmasini kabul ediyorsa gelebilir. Ondan sonra ayaga kalkacak hali kalir mi bilemeyiz tabi.
 
Cevap: # Diego Alfredo Luganokesinlikle istemiyorum. bu kadar gereksiz defans dışında 2 metre ye pas veremeyen. Adebayor ve Drogba taraından maymun edilen bir defansa yıllık 4 milyon euro verilmesi doğanın tabiyatına zarar o paraya GS Ronaldinho yu alırdı ;)
 
Cevap: # Diego Alfredo LuganoBuna 3-4 milyon avro verirsek Servet ve Gökhan Zan'ı kim oynatacak. Takım içi denge diye bir kavramın bu ülkede gözetilmesi gerekiyor maalesef. Doğru değil ama gerçek bu.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt