# Diego Alfredo Moreno Lugano


bu_1_08.07.10.12.21.04.jpgFenerbahçe'nin Uruguaylı yıldızına Galatasaray talip... Sözleşmesindeki özel maddeden dolayı Lugano'yu kadrosuna katmak için yoğun çaba harcayan G.Saray yönetiminin Uruguaylı yıldızla 1 ay önce görüştükleri ortaya çıktı.Fenerbahçe savunmadaki yıldızını kaybetmek üzere... Dünya Kupası finalinde Hollanda'ya elenerek turnuvaya yarı finalde veda eden Uruguay'ın savunmadaki başarılı ismine Galatasaray'ın kanca attığı öğrenildi.G.Saray'a Gün Doğdu!Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Lugano'nun menajeri Juan Figer ile arasının kötü olması ve yıldız oyuncunun sözleşmesindeki '3.5 milyon Euro’yu getirdiği taktirde serbest kalır' maddesi G.Saray'ın iştahını kabartırken sarı kırmızılı yöneticilerin ünlü menajerle 1 aydır dirsek teması halinde olduğu belirtildi.Güiza'nın Ücretini İstiyor!Fenerbahçe'den senelik 2,5 milyon Euro kazanan ve Güiza'nın aldığı yıllık 3,5 milyon Euro ücret almak için kulüp yönetimiyle pazarlık halinde olan Lugano, bu girişimlerinin başarısızlıkla sonuçlanması yıldız oyuncuyu F.Bahçe'den kopma noktasına getiren sebeplerden biri olduğu öğrenildi.Mosturoğlu DoğrulamıştıSarı lacivertli kulübün asbaşkanı Şekip Mosturoğlu’nun dün yıldız futbolcunun sözleşmesinde yer alan ‘3.5 milyon Euro’yu getirdiği taktirde serbest kalır’ açıklamasından sonra Uruguaylı futbolcunun ismi Lazio ile anılsa da İtalyan kulüpten alacağı ücretten daha fazla veren G.Saray'a yakın olduğu ifade edildi.Kaynak: Medyaspor Özel
 
Cevap: # Diego Alfredo Moreno LuganoÇirkefin Allah'ı. Ama TSL'nin en iyi iki defansından biri Neill ile beraber. Neill ile yanyana olursa?
 
Cevap: # Diego Alfredo Moreno LuganoO kadar hakaret ettiğim adamı takımımda görmek istemem. Kötü mü olur? Asla ama ben istemem.
 
Cevap: # Diego Alfredo Moreno LuganoAdnan Polat'ın sözlerinden bir misilleme olacağı belli. Tuncay, Hazard, Lugano veya Krasic'ten birini alırız.
 
Cevap: # Diego Alfredo Moreno LuganoPsikoları topluyacakmıyız...Nerde Psiko var takıma geliyor...:DBöyle bir defans hattına sahip takım olsa karşı takım forvetlerine ALLAH sabır versin...

Neill Lugano ve Cana...:D
 
Cevap: # Diego Alfredo Moreno Luganoİster kabul edin ister etmeyin Türkiye'nin 1 numaralı defans oyuncusu bence şu anda keşke gelse.
 
Cevap: # Diego Alfredo Moreno LuganoBu haberin yapılacağını ben dün söylemiştim.Bu kadar takip etmeyin kardeşim ya!Biz olmasak ne yapacaksınız siz?
 
Cevap: # Diego Alfredo Moreno Luganobaba feci dehşet olur her maç rakiplerin ayağını eline verir bu üçlü
 
Üst Alt