# Diego Alfredo Moreno Lugano - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Alfredo Moreno Lugano

Cevap: # Diego Alfredo Moreno Lugano

Gelirse FB taraftarları ağlar heralde yani o kadar büyük misilleme olur, adamlar forumlarında taparcasına seviyolar. Bu trasnfer olursa hakketen müthiş olur.

1-En sevdikleri adamı göz göre göre alıcaz

2-En sevdikleri adam artık bizim formamız icinde onlara karsı mücadele edicek

3-Hırsını cirkefligi terini bizim icin akıtıcak

4-Tas gibi 4lü olacak ufuk neil lugano cana

Bunu düşünmek Galatasarayın cıkarı degilse Galatasaraylı degilim eyvallah

Ufuk konusunda şüphelerim var, ama diğer üçünün müthiş gideri olurdu doğrusu.

Futbol bu.

Lugano bize Derbyde pislik yapabilir.

Adamin kimligi sertlik ve cirkeflik.Ve zaten sinirli adam,Derbynin gaziyla stresiyle rakip takima karsi 100% mücadelesini,sertligini gösteriyor.

Aynisini bizde oynasa Fenere yapar.Bu olaylari büyütmemek lazim bence.Oynadigi takimi temsil ediyor sonucta adam.Dogustan Fenerli felan degil ya!

Bu adamın stili böyle, gelsin Galatasaray taraftarına da sevdirir kendini. Ben isterim gelmesini sorun sadece yabancı kontenjanı yoksa 3.5 milyon Lugano'ya gözü kapalı verilir.

Geçiniz..Hiç inanmıyorum..Ha gelirse yararlı olur..Ama daha iyi oyuncular alabileceksek Fenerbahçe'de kalmaya devam etsin..Sanki oyuncu kalmadı meydan da..Haydi Adnan Sezgin'im sana güveniyorum...:D

Ufuk konusunda şüphelerim var, ama diğer üçünün müthiş gideri olurdu doğrusu.

Hep yazdım forumda bunu sezonda havluyu attıkdan sonra seneye ya ufuk ya adam gibi en az mondragon kalitesinde yabancı kaleci diye Ufuga güvenmek lazım heleki önünde böyle bi 3 lü ile bide yanlarına Kimi ekle off off:D

Yahu Lugano gibi bir adamı sırf kapak atmak için alır mısın asıl ben soruyorum akıl var mantık var?Lugano Neill'la beraber bu ligdeki en iyi defans oyuncusu.Hatta arkadaş da söylemiş gerçekten bana göre de Avrupa'da parmakla gösterilebilecek oyunculardan.Adam top oynamıyor savaşıyor,kanını akıtıyor resmen.Böyle bir adamı bu takımda görmek istemeyen birisi ya olaya çok duygusal bakıyordur ya da kafasında sorun var demektir

Gelmesin istemem demedim orada.10.5 M euro masrafla Luganomu alınır allah aşkına, basın toplantısını nerenizle dinlediniz ya?

Gelmesin istemem demedim orada.10.5 M euro masrafla Luganomu alınır allah aşkına, basın toplantısını nerenizle dinlediniz ya?

Neremle dinlediysem dinledim lafını bil de konuş!Lugano sırf misilleme için alınır mı yazmıştın ben de öyle bir şeyin saçma olacağını söyledim.Tartışırken çirkeflik yapma

bu adamın futboluna diyecek laf yok çirkeftir ama sırf fenerin gıcıklığına gelsin isterim neillle birlikte efsane olurlar savunmada

Adnan polat'ın bu sözleri ne anlam ifade ediyor?

"STOCH KONUSUNDA OLGUN DAVRANDIK"

Stoch konusuna gelince, biz hiçbir zaman ezeli rakiplerimizin transferleriyle ilgili görüşme yapıp işlerini bozmadık ama böyle bir olayla karşılaşınca da olgun bir davranış sergiledik. Umarım rakiplerimiz de böyle bir durumla karşılaşınca aynı olgunluğu sergiler.

Öyle Zannediyorum ki Lugano'yu alıcaz..İmzayı attığı ilk gün Eski Açık Kombine mi Satıyorum.

Arkadaşlar bir kere mantıklı düşünün, fenerlileri geçtiniz yahu.

Lugano, bu takımın en sevilen oyuncusu. 100 tane fenerli varsa kim gitmesin diye sorsa 90 ı Lugano der.

Böyle bir oyuncu ayrılırsa, Galatasaray'a gelir mi? Olur mu?

İkinci olarak, diyelim ki bonservis 3.5.

kendi alacağı para derken.. en az 10 milyon.

İyi oyuncu, şöyle böyle de, saçmalık.

İmkanı yok böyle bir transferin.

Ki olmasını da çok da istemiyoruz.

fenerden dünyanın en iyi topçusunu alacağıma, gider malta dan alırım.

Belkide gözdagı vermiştir baskan akıllı olun gibisinden:D

Gerci arkadasların dedikleride dogru sonucta bunun menejeri figger dini imanı para olan bi adam:D

Şu yaptığın yorumu çocuk bile yapmaz. Mantık yok bari 1 şeyi yazarken 10 kere düşün. Lugano gibi adamı değil 3,5milyon euro 9-10 milyon bonservisle zor alırsın. Gitmişsin bide 3 senede alıcaklarını da topluyorsun. Nasıl bir "sıfır" mantıktır bu? Alıcağın minimum maliyetli bir oyuncu bile bonservisi+3 yıllık alıcakları ile zaten 7-8 milyon euro'yu bulur. Hayır hakkaten yorum falan değil bu, yaptığın başka bişey. Lugano alınırsa ki ben başkan olsam almaya uğraşacağım tek adam bu olurdu; gelmesi bana inanılmaz bir haz verir. Özellikle fenerde deprem etkisi yaratır. Hani stoch'la 1 gol yersek, lugano ile 5 atarız.(sen şimdi burdaki golleri de gerçek gol zannedersin, lugano defans oyuncusu nasıl 5 gol atar falan dersin). Lütfen buraya gelip boş yorumlarınızla insanları germeyin. Hani dediklerin, komik değil ,şaka değil tam anlamı ile bir trajedi. Milenyum çağında nasıl bir anlayıştır bu? Sen her halde american futbolu ile normal futbolu karıştırdın. (not: amerikan futbolu olsa bile lugano oyuncu olarak alınır).

Şu yaptığın yorumu çocuk bile yapmaz. Mantık yok bari 1 şeyi yazarken 10 kere düşün. Lugano gibi adamı değil 3,5milyon euro 9-10 milyon bonservisle zor alırsın. Gitmişsin bide 3 senede alıcaklarını da topluyorsun. Nasıl bir "sıfır" mantıktır bu? Alıcağın minimum maliyetli bir oyuncu bile bonservisi+3 yıllık alıcakları ile zaten 7-8 milyon euro'yu bulur. Hayır hakkaten yorum falan değil bu, yaptığın başka bişey. Lugano alınırsa ki ben başkan olsam almaya uğraşacağım tek adam bu olurdu; gelmesi bana inanılmaz bir haz verir. Özellikle fenerde deprem etkisi yaratır. Hani stoch'la 1 gol yersek, lugano ile 5 atarız.(sen şimdi burdaki golleri de gerçek gol zannedersin, lugano defans oyuncusu nasıl 5 gol atar falan dersin). Lütfen buraya gelip boş yorumlarınızla insanları germeyin. Hani dediklerin, komik değil ,şaka değil tam anlamı ile bir trajedi. Milenyum çağında nasıl bir anlayıştır bu? Sen her halde american futbolu ile normal futbolu karıştırdın. (not: amerikan futbolu olsa bile lugano oyuncu olarak alınır).

Sakin. :)

Üst Alt