Diego Biseswar Kayserispor'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diego Biseswar Kayserispor'da

Cevap: Diego Biseswar Kayserispor'da

Belki büyük yıldız olan yok ama Gökhan Ünal, Mehmet Topuz, Serdar Kesimal, Hasan Ali Kaldırım, Cangele, Abdullah, Amrabat iyi oyuncular

Okay,Furkan,Sefa,Okan,Ömer'de parlayabilecek isimler...

okay ve sefaya katılıyorum. ama digerleri icin kötü demem ama üst düzey olamadılar. türkiye lig icin yeterli olabilirler. amrabatın bize gelmesini istemem bizimkilrin böyle topcular bulmasını isterim. riberyde yaptıgımız gibi.

Yanlış bilmiyorsam Dzsudzsak'ın yedeğiydi. :)

Son sezon evet ama aslında yedeği demek yanlış çünkü bir önceki sezon ikiside ilk 11 oyuncusuydu... Yani beraber oynayabiliyorlardı 2009/2010 sezonunda beraber oynadılar... Yani Amrabat Dzsudzsak iyi olduğu için yedek kalmadı kendisi formsuz olduğu için yedek kaldı

Son sezon evet ama aslında yedeği demek yanlış çünkü bir önceki sezon ikiside ilk 11 oyuncusuydu... Yani beraber oynayabiliyorlardı 2009/2010 sezonunda beraber oynadılar... Yani Amrabat Dzsudzsak iyi olduğu için yedek kalmadı kendisi formsuz olduğu için yedek kaldı
Çok bencil olduğundan, oyun görüşü iyi olmadığından, ayrıca gol atmamaya başladığından yedek kaldı.

Gerçekten iyi oyuncu bonservisini ne kadara almışlar merak ediyorum gerçekten... Surinam Asıllı Hollandalılardan bana göre çok sağlam bir transfer ama bu sezon çok fazla forma giymiyordu.. Ama yinede 3 M € dan ucuza almışlarsa helal olsun derim..

Bu arada bir video koysam fena olmaz

[video=youtube;NllVNAQ3dKk]https://www.youtube.com/watch?v=NllVNAQ3dKk[/video]

Feyenoord'un iyi genç oyuncularından biri ;)

1 milyondan fazla odememislerdir. Hatta 6-7 yuzbin euro civari almislardi. Feyenoord'da sozlesmesini uzaltmak istemedi. Feyenoord'un en yuksek maasli oyuncularindan biri. Bu halde onlarda satmak istedi. Devre arasinda gitmesi Feyenoord'un kasasinda 400.000 euro'nun kalmasi anlamina geliyor. Bizim icin yuksek para degil, ama Feyenoord icin cok buyuk bir para.

Biseswar sorunlu oyuncu. Ama potansiyel olarak Amrabat'a fark atar. Cok iyi futbolcu olabilecek kapasitede.

ben sahsen amrabati falan istemem.anadolu takiminda basarili olan bizdede basarili olacak degil.amrabat gibi tonla oyuncu var avrupada

Cangele Kayserinin en iyi oyuncusu desem ne dersiniz? Şansızlığı yaşadığı sakatlıklar

Amrabat'ın edeceği maksimum para 2.5-3m.Fatih hocanın neden bu adamı istediğini anlamış değilim çok bencil bi oyuncu aynı Quaresma gibi üstelik o kadar yetenekli de değil.

Üst Alt