Diego Biseswar Kayserispor'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diego Biseswar Kayserispor'da

Cevap: Diego Biseswar Kayserispor'da

Ohaaaaaaaaaa

Adamlar sota sayesinde ne adamlar getiriyor be cok fena bi adam amrabat falan hikaye

ya biz yapamiyoruz, biz yapamayiz.

aldik pinoyu, badtali, stancuyu, gördük iste.

ayrica biz büyük kulübüz, ordan, burdan cocuk toplayip, deneme vaktimiz yok.

altyapidan gelen varsa, tamam yoksa, parayi basip alicaksin.

Bu yabancı sınırı varken geçerliydi.. Şuan 1 yabancı daha ilk 18'e koyabiliriz. Bu yıl kupanında formatı değişti ilk turlarda düşük takımlar çıkacaktır.. Oynat orada 2-3 genç yabancıyı sakatlıkları ve kart cezalarını sayarsak bol bol deneme vaktin olur.. Aydın'a verilen şansın 10'da 1'ini bu yabancılara verirsen gösterirler kendilerini gösteremezlerse 1-2 sene sonra elinden çıkarırsın kaybın bir Riera, bir Stancu kadar olmaz...

Çok büyük takımlar çoluk çocukla uğraşmaz.Parlayan oyuncuları alırlar

Neymar'ı, Ganso'yu, Götze'yi, Eriksen'i, Wijnaldum'u alamıyorsan... Ki alma imkanın yok...

O zaman çoluk çocukla uğraşacaksın..

Şuan Türk büyüklerinin yaptığı Parlayan oyuncuları almak değil... Sönmüş yıldızları almak...

Scout ve Alt yapısı iyi olmayan takımlar coluk cocukla ugrasmazlar

Not: Basıcak paraları varsa..

Krasic epey parlak aşar bizim gibi takımları.Biz bile alamıyoruz böyle büyük oyuncular sen Kayseri'ye "büyük takımlar parlak oyuncu alır" falan deyince bende böyle bir yorum yaptım.

Ben bizim için söylüyordum zaten.Keşke bu adamı alsaydık diyenler için söyledim

Evet bu sezon forma şansı pek bulamıyor.. Ancak geçen sezon 23 maçta 2 gol 10 asist'le oynamış bir oyuncudan bahsediyoruz... Riera'yı alıp eski günlere dönmesini beklemekten iyidir...

Riera Liverpool'da yedek kalıyodu en azından. Oradan Olympiakos'a gitti ayrıca İspanya milli takım oyuncusu. Bence Riera'yı beklemek daha iyidir:ka21: (Riera'yı 1 gram beğenmem)

Krasic epey parlak aşar bizim gibi takımları.Biz bile alamıyoruz böyle büyük oyuncular sen Kayseri'ye "büyük takımlar parlak oyuncu alır" falan deyince bende böyle bir yorum yaptım.

parlayan oyuncu diyorum bende.

cskada iken krasici

hollanda da iken hondayi

eliayi

simdi gölkhan töreyi

bu tip adamlari

bonservisi 3 ten baslar 13 kadar gider.

Biseswar bu sezon çok etkisiz fazla forma şansı bulamıyor. Feyenoord bu sene geçen senelere oranla daha iyi. Biseswar geçtiğimiz sezonun 2. yarısında iyi oynamıştı. Daha öncede 2008/2009 sezonunda iyi oynamasına karşılık sözleşmesi uzatılmıştı, hatta o zamanlar Valencia bile istemişti. Bu sezon başı sakatlık geçirmeside iyi giden bir Feyenoord'da iyi olmadı.

Üst Alt