Diego Costa: "Conte beni istemiyor!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diego Costa: "Conte beni istemiyor!"

Diego-Costa-Conte-beni-takimda-istemiyor-3924.jpg

Chelsea'nin golcüsü Diego Costa şampiyonluk ve sezon hakkında birçok açıklamada bulundu. Costa, "teknik direktör Conte'nin kendisini planları arasında görmediğini" söylediğini dile getirdi.

Diegop Costa, artık takımda istenmediğini bizzat Conte'den duyduğunu söyledi. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea forması giyen Brezilya asıllı İspanyol golcü Diego Costa, Kolombiya ile İspanya'nın karşılaştığı hazırlık maçı sonrası flaş bir açıklamada bulundu.

2-2 sona eren mücadelenin ardından kariyeriyle ilgili açıklama yapan Costa, Chelsea Teknik Direktörü Antonio Conte'nin kendisine mesaj attığı söyleyerek şunları ifade etti:

"Conte bana 'Chelsea'deki planlarım arasında sen yoksun yazılı bir mesaj gönderdi. Bu sezon antrenörle ilişkim iyi değildi. Bu utanç verici bir şey ama açık olan bir şey var o da Conte bana artık güvenmiyor ve beni artık istemiyor."

Chelsea ile sezonu şampiyon tamamlayan 28 yaşındaki İspanyol forvet ligde 20 gole imzasını atmıştı.

Iyi transfer olur ama kafama takilan su var, Chelsea bunu 15 milyon euroya aldi. Sonra Everton'a 35 milyon euroya satti. Simdi tekrar geri alacaklar ve soylenen rakamlar da 100 milyon euro civari :)
Morinyonun malliklari. Lukaku ve de bruyneyi gibi potansiyalleri goremeyip yolladı. Yapacak birşey yok verip parayı alacaklar.

Tam da onu diyecektim az once ama sonra dusundum ; Wenger o kadar para vermez :)

Juventus asla almaz bence, Mandzukic, Higuain ve Dybala varken olmaz.

Belli olmaz Juventus'un işi ama bonservisi muhtemelen pahalı olur bunun.

Şimdi gördüm, Marca'nın iddiasına göre Atletico'ya dönmek için 6 ay bekleyecekmiş. Ama Marca'nın iddiası artık..

Belli olmaz Juventus'un işi ama bonservisi muhtemelen pahalı olur bunun.

Şimdi gördüm, Marca'nın iddiasına göre Atletico'ya dönmek için 6 ay bekleyecekmiş. Ama Marca'nın iddiası artık..
Az once televizyonda spor programlarina baktim da orada da tam tersini soyluyorlardi, "kalbim hep Atletico da olacak ama 5-6 ay evde oturmak da istemem" demis diyorlar. Bakalim artik, sahsen Milan, Atletico, Arsenal takimlari isteyebilir diye dusunuyorum. Belki Manchester United bir surpriz da yapabilir?

Az once televizyonda spor programlarina baktim da orada da tam tersini soyluyorlardi, "kalbim hep Atletico da olacak ama 5-6 ay evde oturmak da istemem" demis diyorlar. Bakalim artik, sahsen Milan, Atletico, Arsenal takimlari isteyebilir diye dusunuyorum. Belki Manchester United bir surpriz da yapabilir?

Diyorum ya Marca'nın iddiası. Italya iyi olur onun için, M.United Morata'yı alıyormuş galiba, öyle bi iddia var İngiltere ve İspanya'dan.

Tam Mourinho'luk adam aslında Costa.

Son düzenleme:
Üst Alt