Diego Costa Resmen Atletico Madrid'de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diego Costa Resmen Atletico Madrid'de!

1E7737AD00000578-0-image-a-13_1451214445386.jpg
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]
Atletico Madrid, Diego Costa'nın transferi için Chelsea ile anlaşma sağlandığını açıkladı. Atletico'nun Chelsea'ye ödeyeceği bonservis ücreti ise 55 milyon euro.

[/FONT]
[FONT=&quot]Costa, yarın sağlık kontrollerinden geçecek.[/FONT]

Fikret Orman : Atletico Madrid'in yaptığı etik değil , oyuncuyla 2 senelik kiralık anlaşması yapmıştık.Diego Şampiyonlar liginde oynama fırsatını neden geri tepti anlamıyorum.

Atletico Madrid'in mucizevi şampiyonluğu ve Chelsea'nin son 2 şampiyonluğundaki en büyük pay sahibi olan Diego Costa'nın daha büyük bir kariyeri olmasını beklerdim. Chelsea'den resmen kovuldu adam. 100 milyon euro'ların havada uçuştuğu bir ortamda bu kalitede bir forvet 55'ten fazla etmesi lazım. Ayrıca Chelsea neden bıraktı, neden daha büyük takımlar istemedi de tekrar Atletico'ya döndü ilginç. Biraz agresif bir yapısı var ama çoğu zaman bu agresif hali takıma olumlu yansıyor bence. Bu seneki Chelsea'yi geçen senenin gerisinde görüyorum. Çok ruhsuz oynuyorlar kazandıkları maçlarda bile..

Atletico Madrid'in mucizevi şampiyonluğu ve Chelsea'nin son 2 şampiyonluğundaki en büyük pay sahibi olan Diego Costa'nın daha büyük bir kariyeri olmasını beklerdim. Chelsea'den resmen kovuldu adam. 100 milyon euro'ların havada uçuştuğu bir ortamda bu kalitede bir forvet 55'ten fazla etmesi lazım. Ayrıca Chelsea neden bıraktı, neden daha büyük takımlar istemedi de tekrar Atletico'ya döndü ilginç. Biraz agresif bir yapısı var ama çoğu zaman bu agresif hali takıma olumlu yansıyor bence. Bu seneki Chelsea'yi geçen senenin gerisinde görüyorum. Çok ruhsuz oynuyorlar kazandıkları maçlarda bile..
Conte

conte neden bu adamı kadro dısı bıraktı ? resmen sampiyon yapan adamı sutladı onun yerine gitti negredo ayarında forvet aldı ya tutarsa diye

Üst Alt