# Diego Forlan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Forlan

ARTIK ÇOCUKLARIN BİLE GÜLDÜĞÜ , TÜRKİYENİN EN İYİ ; UYDURMA , SALLAMA , YALAN , DOLAN ,

100%100 FENERBAHÇE TARAFLI ,20 TANE FENERBAHÇE YAZARI OLUP , SIRF GALATASARAY'A ŞİRİN GÖZÜKMEK İÇİN HAYAL

TRANSFER HABERLERİ YAPAN FOTOMAÇ'DAN BİR

BOMBA DAHA GELDİ ;

Başkan Adnan Polat'ın en büyük hayali olan Shevchenko henüz olumlu yanıt vermeyince Cimbom rotayı İspanya'ya çevirdi. Bu sezon ligde 28 maçta 23 gol atan Uruguaylı yıldız, Nihat Kahveci ile konuştuktan sonra Galatasaray'a yeşil ışık yaktı

Nonda ve Ümit Karan'dan verim alamayan Galatasaray, bu futbolcuları gönderip dünya çapında bir golcü getirmeye

kararlı görünüyor. Başkan Adnan Polat'ın en büyük hayali olan Andriy Shevchenko'dan henüz olumlu bir yanıt alamayan Galatasaray, şimdi rotayı Diego Forlan'a çevirdi. Atletico Madrid'de bu sezon 28 maçta 23 gol atan Uruguaylı santrfor için kolları sıvayan Cimbom, önce İspanyol kulübünün nabzını yokladı. Atletico Madrid, Forlan'ı satmaya sıcak bakınca da sarı-kırmızılı yöneticiler yıldız futbolcuyla temas kurdu.

Forlan, hemen cevap vermek istemediğini belirterek düşünmek için süre istedi. Süper golcü, daha sonra eski takımı Villarreal'de oynayan Nihat Kahveci'yi aradı. Nihat'a Türkiye ve Galatasaray'ı soran Forlan, İspanya'daki futbol elçimizin açıklamalarından memnun kalınca Cimbom'a yeşil ışık yaktı. Galatasaray, 30 yaşındaki golcüye yıllık 3 milyon euro vermeyi göze aldı. Atletico Madrid ise 2011 Haziran'ına kadar sözleşmesi olan Forlan için 8 milyon euro talep etti. Sarı-kırmızılı yönetim bu rakamı 6 milyon euro'ya çekmeye çalışıyor.

ÇAĞDAŞ DOĞAN

Cevap: # Yok Artık Fotomaç: DİEGO FORLAN

8MEU 'yu 6MEU 'ya indirmelerine gerek yok. Farkı biz forumca toplaşıp öderiz.

Çabalarını yürekten alkışlıyorum Fotomaç... :005::005::005:

Uruguaylı yıldız, Nihat Kahveci ile konuştuktan sonra Galatasaray'a yeşil ışık yaktı

Bende diyorum bu yeşillik nerden geliyor:D:p

1.jpg

Bunlar öyle sesten falan anlamaz. Yalan da olsa dolan da olsa hepimiz hergün takip ediyoruz. Bu gazete hergün onbinlerce satılıyor. Gazeteyi almayın ve internet sitelerine raiting kazandırmayın bakın nasıl hemen imanları değişiyor. Paranın gücü Allah muhafaza cinsiyet bile değiştirtiyor. Kaldı ki yayın politikasını hayli hayli değiştirir. ;)

Ben girmiyorum bunların siteteye zaten buraya ekliyolar(ellerine saglık) burdan okuyorum ..

Cevap: # Diego Forlan

Basının sallama ve yalan haberlerini şikayet edebileceğimiz,bir kuruluş yokmu dünya üzerinde.Tamam bir kaç ara sayfa yazısı (magazin bazın da ) sallama ,yalan haber olurda ,kardeşim sporda da bu kadar sallama,ayıptır yahu.

Bu ve bunun gibi haber kaynaklarina daha fazla prim yaptirmayalim arkadaslar, haberlerini hic bir sekilde daha siteye eklemiyelim.

Çokda ......

Edit : Şu yazılarınızı msn yazısı ile yazmazsanız sevinirim...

Bu size son uyarım...

Berk KAVAK

Forlan, hemen cevap vermek istemediğini belirterek düşünmek için süre istedi. Süper golcü, daha sonra eski takımı Villarreal'de oynayan Nihat Kahveci'yi aradı. Nihat'a Türkiye ve Galatasaray'ı soran Forlan, İspanya'daki futbol elçimizin açıklamalarından memnun kalınca Cimbom'a yeşil ışık yaktı. Galatasaray, 30 yaşındaki golcüye yıllık 3 milyon euro vermeyi göze aldı. Atletico Madrid ise 2011 Haziran'ına kadar sözleşmesi olan Forlan için 8 milyon euro talep etti. Sarı-kırmızılı yönetim bu rakamı 6 milyon euro'ya çekmeye çalışıyor.

8'e versinlerde 2 milyon euro'sunu taraftar arasında toplar... :D

Büyük takas

İspanyol ekip, Forlan için Kewell artı 7 milyon euro istedi. Galatasaray bu talebi abartılı buldu.

Kewell hayranı

Gelecek sezon için kaliteli bir golcü arayan Galatasaray, Diego Forlan üzerinde yoğunlaşırken, iki kulüp arasındaki görüşmeler yoğun bir şekilde devam ediyor. Sarı-kırmızılı ekibin Uruguaylı yıldıza talip olmasının ardından İspanyollar da karşı bir teklif sunarken, Atletico Madrid'in bu sezon eski günlerine dönüş sinyalleri veren Harry Kewell ve üstüne de 7 milyon euro istediği bildirildi.

Yeniden başlıyor

Ancak bu teklif Galatasaray cephesinde abartılı bulundu. Avustralyalı yıldızı elinden çıkartmak istemeyen sarı-kırmızılıların Kewell'sız teklif üzerinde çalıştıkları ancak Madrid'in ısrar etmesi halinde Forlan için Kewell artı 3 milyon euro önerecekleri de gelen haberler arasında. Madrid'in uçuk teklifinin ardından çıkmaza giren görüşmelerin pazartesi günü yeniden başlayacağı belirtildi.

FORLAN KİMDİR?

Doğum tarihi: 19 Mayıs 1979

Doğum yeri: Uruguay

Boy: 1.80 m. - Kilo: 74 kg.

Mevki: Forvet

Numara: 7

Kariyeri: 313 maç / 140 gol

Milli Takım: 51 maç / 19 gol

Oynadığı kulüpler: Independiente, M. United, Villarreal, Atletico Madrid

---

Fotomaç bugünde Forlan haberi çıkarmış.

Yalanlara bak. :D

nasıl bir hayel ürünüdür yaf :D

fotomacı kutluyor bu hayel gücüyle harcandıkları belirtiyorum

kardeşim sinemaya felan gecin yaf valla daha iyi iş yaparsınız...

Üst Alt