Diego Lugano PSG'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diego Lugano PSG'de

Cevap: SON DAKİKA : Lugano PSG'de

adszwf.jpg

Sözleşmedeki madde 3.5 milyon Euro, 500 bin Euro indirim yapmışlar. Aykut Yıldırım öyle söyledi.. :)

İyi ki Galatasaraya transfer olmadı...Galatasarayda böyle çirkef futbolculara yer yok.

Luganoda az da olsa mantık var galiba.Diğerleri gibi takımda kalmadı, Bank Asya yerine Parisi tercih etti.

Yavaş yavaş başladı yaprak dökümü. Yabancılar öncelikli olmakla birlikte birçok oyuncunun da gideceğini düşünüyorum. Basın açıklaması yapadursun hocaları ve kaptanları istedikleri kadar ajitasyona girsinler ortada bir gerçek var ve hala bunun farkında değiller.

PSG'nin transfer başarısı olarak nitelendiriyorum.

Üst düzey bir stoper alıp sadece 3M Euro ödediler.

Adamın sözleşmesinde yer almıyormuydu 3.5 milyon euroya serbest kalır maddesi.Niye Psg yönetimi kutlanıyor?500bin euro içinmi :D

Cok iyi transfer yapmis PSG . FB'de olup gelmesini en cok isteyecegim oyuncularin basinda gelirdi Lugano . Her zaman cok iyi bir stoper oldugunu soylerim ama normal FB'nin satmasi ozellikle yillik maliyti cok fazla daha giden cok olur bu baslangic .

Lugano'da mübarek bavul kapının arkasında duruyormuş bu karakterde bir oyuncuyu istemezdim Galatasaray'da zaten.

Üst Alt