# Diego Milito - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Milito

Cevap: # Diego Milito

Bu akşam hazırlık maçında Inter ile karşılaşacak olan Galatasaray’da yöneticiler, İtalyan temsilcisiyle Cambiasso ve Milito için görüşme gerçekleştirecek.

La Gazzetta dello Sport'un haberine göre transfer döenminde kendisine gelcek teklifleri değerlendirmek isteyen ve iyi bir teklif alırsa takımından ayrılmak isteyen Arjantinli yıldız Diego Milito’yu teknik direktör Fatih Terim de çok istiyor. Daha önce Corriere dello Sport'a konuşan teknik adam, "Milito ve Cambiasso harika oyuncular. Onları çok beğeniyorum ve birlikte çalışmak isterim." demişti.

Ayrıca Fatih Terim’in Esteban Cambiasso aşkı da bitmiyor. Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst’ten oluşan yönetici grubunun Arjantinli ön libero için bu akşam nabız yoklaması bekleniyor.

Ancak Galatyasaray’ın önünde çözmesi gereken bir sorun var. Inter'in yeni teknik direktörü Gian Piero Gasperini'nin, Diego Milito'yu takımdan göndermeyi düşünmediği öğrenildi.

Eurosport

---Selçuk-Melo-Cambiasso

Kazım-------------------Arda

---------Milito------------

_ertemsener ertem şener

kadir çetin çalı 'galatasaray adebayor ve milito ile görüşüyor' ... milito prensipte kabul etti bonserviste sorun var

İnansak mı?

keita geri gelse ne forlandan ne militoda gözüm yok inanın o adam bizdeki oyununu realde barcada oynasa 60 milyondan aşağı değer biçmezlerdi biz ise 7,8 milyon cebe girsin diye harcadık gitti yazıklar olsun polat yönetimine.

sağ sol olayı değil dostum transfer mantığını yanlış buluyorum sadece.

bu adama verilecek parayla sağa sola 4 keita bulursun ikisi keita gibi çıksa o da yeter zaten.

Haklisiniz, ancak söylemem gerekiyor; sarfettigim sözler size ve sözlerinize dair degildi. Kimi arkadaslarimiz kafalarindaki kadroyu bizlerle paylasirken, kimi futbolcularimizi farkli bölgelere koyuyorlar da ona istinaden o cümlemi kurmustum. Belki de "ben olsaydim" diye baslayan isler olsa gerek, kim bilir...

Mourinhosuz afalladi Milito.Ancak hoca değişiminin geçen sezonda çok etkisi oldugunu düşünüyorum.Fatih Terim ölüyü diriltir ben buna inanıyorum.

Gelse iyi olurda çok zor.Çünkü Genoa'da ilk patlamayı yaptığı zamanlar teknik adamı Gasperini'ydi.Şimdi Inter'in teknik adamıda Gasperini.Bırakmak isteyeceğini sanmıyorum ki bence Milito olmasada olur.Drogba kadar yararlı bir futbolcu bulabiliyorsak Milito gibisini hemen buluruz.

Mililto nun sakatlık durumunu twitterdan Esteve Calzada ya sormustum.

Bildigim kadarı ile pek bişeyi yok dedi.

Bilginize...

Üst Alt