# Diego Ribas Da Cunha


14 Mayıs'ta yapılan Olağanüstü Genel Kurul'da rekor bir oyla başkan seçilen Ünal Aysal, gelecek sezon her kulvarda başarılı bir kadro oluşturmak için kollarını sıvadı. Başkanlık vaadlerinden biri olarak 4-5 yabancı, 6 da yerli futbolcu getireceğini ifade eden Ünal Aysal, son olarak NTV Spor'da katıldığı programda da sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandıracak flaş transferlere de imza atacaklarını dile getirdi.Ünal Aysal'ın başkan olması transfer piyasasını adeta alabora ederken; hemen her gün birbirinden ilginç iddialar ortaya atılıyor. Galatasaray'ın transfer listesi sadece Türk basınını değil Avrupa basını da harekelendirdi. Galatasaray için ortaya atılan bazı iddiaların yanı sıra kulislerde de bazı isimler ön plana çıkmaya başladı... Bunlardan biri de Diego Ribas da Cunha...Başkan Ünal Aysal'ın "4-5 flaş yabancı transferi yapacağız" açıklaması transfer pazarını alt üst etti. Kulislerde her geçen gün farklı bir futbolcunun adı yankılarırken, bu isimlere bir yenisi daha eklendi; "Diego Ribas da Cunha"Almanya Bundesliga takımlarından Wolfsburg'ta bekleneni veremeyen ve teknik direktör Felix Magath ile yaşadığı tartışmalardan dolayı kadrodışı bırakılan Diego, Alman basınına yaptığı açıklamada takımdan ayrılmak istediğini dile getirdi. Wolfsburg - Diego ekseninde yaşanan bu gelişmeler, Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun'u da harekete geçirdi. Johan Elmander'in transferini sonlandırmak için İsviçre'de bulunan Tulun'un önümüzdeki günlerde Almanya'ya geçerek Diego'nun aynı zaman da babası da olan menajeri Jair De Cunha ile bir araya geleceği ifade edildi.Wolfsburg'tan ayrılmaması durumunda kariyerine Wolfsburg B Takımı'nda devam etmek zorunda kalacak olan Diego'nun önümüzdeki sezon başka bir takımın formasını giymesine kesin gözüyle bakılıyor. Diego'nun talipleri arasında başta eski takımı Santos olmak üzere Flamengo ve Corintihans da bulunuyor.Kariyerinde son 5 yılda 3 transfer yapan Diego, 2006'da Porto'dan Werder Bremen'e 6 milyon avroya, 2009'da ise Werder Bremen'den Juventus'a 24.5 milyon avroya transfer olmuştu. 2010 yılında son transferini yapan Diego 16 milyon avro bonservis bedeli ile Wolfsburg'a transfer olmuştu.Wolfsburg'un Hoffenheim ile oynadığı kritik maç öncesi, 11'de olmayacağını öğrenince takımın kamp yaptığı oteli terkeden Diego'ya, teknik direktör Felix Magath acımadı ve Brezilyalı yıldızı amatör kümede mücadele eden Wolfsburg B Takımı'na yolladı. Diego da Alman basınına yaptığı açıklamada Wolfsburg kariyerinin sona erdiğini belirten çeşitli açıklamalarda bulundu...Kaynak: Webaslan.com
 
DiegoG.Saray kulisleri bu haberle yanıyor

Galatasaray kulisleri bu haberle çalkalanıyor... Ünal Aysal'ın başkan olmasından sonra yaptığı açıklamalar transfer piyasasını alabora ederken; günün en iddialı haberi WEBASLAN.com'dan geldi; "Galatasaray, Diego için nabız yokluyor"21 Mayıs 2011 Cumartesi - 11:19

Sporx.com

14 Mayıs'ta yapılan Olağanüstü Genel Kurul'da rekor bir oyla başkan seçilen Ünal Aysal, gelecek sezon her kulvarda başarılı bir kadro oluşturmak için kollarını sıvadı. Başkanlık vaadlerinden biri olarak 4-5 yabancı, 6 da yerli futbolcu getireceğini ifade eden Ünal Aysal, son olarak NTV Spor'da katıldığı programda da sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandıracak flaş transferlere de imza atacaklarını dile getirdi.Ünal Aysal'ın başkan olması transfer piyasasını adeta alabora ederken; hemen her gün birbirinden ilginç iddialar ortaya atılıyor. Galatasaray'ın transfer listesi sadece Türk basınını değil Avrupa basını da harekelendirdi.WEBASLAN.COM'un haberine göre; Galatasaray'ın Wolfsburg'un Brezilyalı yıldızı Diego ile yakından ilgilendiği belirtildi. Galatasaray - Diego ekseninde ortaya çıkan son gelişmeler neler? Diego, Galatasaray'a gelir mi? Galatasaray, Diego'nun yıllık ücretini karşılayabilir mi?
 
Cevap: Diego Ribas Da CunhaAynı anda açmışız konuyu.Moderatörler benim açtığımı silebilirler mi acaba?
 
Cevap: # Diego Ribas Da CunhaHagi gittiğinden beri yerini doldurmaya çalışıyoruz.Halbuki 10 numara devri kapanalı çok oldu.
 
Cevap: # Diego Ribas Da Cunhadiego kaliteli oyuncuda sıkıntılı biraz,terim ne kadar başeder bilemiyorum.Bize daha profosyonel bir isim lazım,pirlo gibi gattuso gibi mesela,hem tecrübesiyle hemde karakteri ile takım içinde saygı duyulacak bir oyuncu gerek,örneklemeleri belki baydı ama biz 2.hagimizi aramalıyız,terimde mutlaka ister düşüncesindeyim zira hala 10 numara olayı sıkıntımız var.
 
Cevap: # Diego Ribas Da CunhaDiego tam bir problem çocuk aslında ama gayet iyi bir oyuncu. Misimovic tarzı bir oyun kurucu değildir. Oldukça dinamiktir, çok fazla koşar. Stil olarak oldukça farklılar Misimovic'le. Bu sebeple "Misimovic'ten farkı olmaz" tarzı yorumlar, boş yorumlardır.
 
Cevap: # Diego Ribas Da CunhaGalatasaray'da sönmüş ya da sönmek üzere olan yıldızların parlayışına çok şahit olduk. Ben inanıyorum eğer gelirse arkasındaki taraftar desteği ve sevgisiyle biraz da kendi isteğiyle düzelir ve çok iyi işler yapar. Yaşı da buna çok uygun. 30 yaş üzeri orta sahalar istemiyorum şahsen.
 
Cevap: # Diego Ribas Da CunhaFatih Terim 4-4-2 oynarsa ozaman yeri yoktur sistemde..Ame 4-2-3-1 oynarsak gelsin !

Cok sevdigim bir oyuncu ..
 
Cevap: # Diego Ribas Da CunhaDiego tam bir problem çocuk aslında ama gayet iyi bir oyuncu. Misimovic tarzı bir oyun kurucu değildir. Oldukça dinamiktir, çok fazla koşar. Stil olarak oldukça farklılar Misimovic'le. Bu sebeple "Misimovic'ten farkı olmaz" tarzı yorumlar, boş yorumlardır.Ahahaha :)

Cogunluk Diego'yu istemiyor ya, Serhat hemen övmeye basladi. :D
 
Cevap: # Diego Ribas Da CunhaDiego tam bir problem çocuk aslında ama gayet iyi bir oyuncu. Misimovic tarzı bir oyun kurucu değildir. Oldukça dinamiktir, çok fazla koşar. Stil olarak oldukça farklılar Misimovic'le. Bu sebeple "Misimovic'ten farkı olmaz" tarzı yorumlar, boş yorumlardır.Misimovic gibi yumuşaktır, Avrupa'ya ilk geldiginden Portekiz Ligi'nde ve Porto'da bile bu yuzden zorlandı, hayal kırıklıgıydı. İtalya ve İngiltere'de oynayamaz bu direnciyle, Almanya ve belki de İspanya'da verimli olabilir.
 
Cevap: # Diego Ribas Da Cunhageçen yıl misimovicle ilgilendiğimiz zamanlar diegoyu isteyen çoktu burada ünal başkan acayip bi etki yarattı :D
 
Diego14 Mayıs'ta yapılan Olağanüstü Genel Kurul'da rekor bir oyla başkan seçilen Ünal Aysal, gelecek sezon her kulvarda başarılı bir kadro oluşturmak için kollarını sıvadı. Başkanlık vaadlerinden biri olarak 4-5 yabancı, 6 da yerli futbolcu getireceğini ifade eden Ünal Aysal, son olarak NTV Spor'da katıldığı programda da sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandıracak flaş transferlere de imza atacaklarını dile getirdi.

Ünal Aysal'ın başkan olması transfer piyasasını adeta alabora ederken; hemen her gün birbirinden ilginç iddialar ortaya atılıyor. Galatasaray'ın transfer listesi sadece Türk basınını değil Avrupa basını da harekelendirdi.WEBASLAN.COM'un haberine göre; Galatasaray'ın Wolfsburg'un Brezilyalı yıldızı Diego ile yakından ilgilendiği belirtildi. Galatasaray - Diego ekseninde ortaya çıkan son gelişmeler neler? Diego, Galatasaray'a gelir mi? Galatasaray, Diego'nun yıllık ücretini karşılayabilir mi?
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt