# Diego Ribas da Cunha


2873adiego.jpg
Sarı-Kırmızılılar’da gündeme gelen son isim Brezilyalı Diego oldu.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Diego İddiasıYahu yeter ya ! Her yil ayni oyuncular artik adamlar futbolu biraksin diye dua eder hale geliyoruz. Adamlar her yil kolpalamaktan bikmadilar.
 
Cevap: Diego İddiasıBu oyuncunun transferi Galatasaray'ın kadro yapısını değiştireceği anlamına gelir ki ben buna çok ihtimal vermiyorum.

Hagi'den sonra hem de iyi 10 numaralardan çok çekti Galatasaray. Fatih Terim'in de makina düzeninde işleyen takımında böyle bir değişikliğe gideceğini hiç ama hiç sanmıyorum. Ama gelirse de gerçekten iyi isim.
 
Cevap: Diego İddiasıAslında ihtiyacımız var.

Şöyle bir kadroya kimse hayır diyemez.

453775_Galatasaray_SK.jpg
En kötü Engin oynasın o bölgede.
 
Cevap: Diego İddiasıtek forvet oyniyacaksak bu adam alinsin..tek forvete karsiyim aslinda..ama bu adam geldimi... Selcugun frikleride hayal olur.. kalsin.. Diegoya gerek yok..
 
Cevap: Diego İddiasıBu arada Ardanın eski takım arkadaşına telefonla ulaşıp Galatasaraya gitmesi yönünde tavsiyeler verdiği ÖĞRENİLDİ.
 
Cevap: Diego İddiasıAslında ihtiyacımız var.

Şöyle bir kadroya kimse hayır diyemez.

453775_Galatasaray_SK.jpg
En kötü Engin oynasın o bölgede.Ben derim. Hamit sağ açık oyuncusu değil. Kadromuzdaki forvetlerden hiçbiri de -Burak dahil- tek forvet oynayacak kapasitede değil. Ayrıca sol kanat oyuncumuz gizli forvet tarzı oynarsa Balta çok yalnız kalır, dağıtırlar orayı. 2 hareket görücez diye 4-4-2 den vazgeçmeyelim.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt