Diego'ya Çok İhtiyaç Var, Gündem Yarat Ey GSCimbom


Biz burada sesimizi iyi yükseltirsek işe yarıyor artık kanıtlandı bu biliyonuz.Şindi tamam bir sürü güzel opsiyon var vs.. elbet ancak yüce şairiniz (bendeniz) diyor ki, bizim takım'da kardeşim, lider oyuncu yok. Oyun kurucu, atakları organize edici yetenekli takımın güven duyacağı bir lider yok. Biliyonuz beyinsiz adamdan hayır gelmeyeceği gibi, beyinsiz takımdan da hayır gelmez <-- burayı miheng taşı edinin. Bütün sezon gol yollarında kısırlık çekmek istemiyorsanız, hepinizi Diego denen arkadaşın takıma katılması için aktivitede bulunmaya davet ediyorum.Ben şahsen kulübe bir sürü mail attım.. Transfer dönemi kapanmadan bu çocuğu kesinlikle kadroda görmek istiyorum. Hem forumda hemde bloglarda yada diğer internet ortamlarında iyi bir taraftar gündemi oluşturulursa, bir şekilde Diego'nun gelme ihtimali yükselir. Eğer alabileceğimiz varsa ve bu transferi yapmazsak büyük bir pişmanlık duyarız.[video=youtube;agTH4yC2zYA]https://www.youtube.com/watch?v=agTH4yC2zYA[/video]Sizden tek ricam kulübe birazcık mail atın, blogları olan varsa Diego'ya yer versin vesaire. Yaptığım matematik hesapları sonucu bir kanıya varmış bulunuyorum, ve vallah billah en çok ihtiyacımız olan oyunucunun Diego olduğu konusunda sizi temin ederim.
 
Cevap: Diego'ya çok ihtiyaç var, gündem yarat ey GSCimbomYaw FT forvet ile sol kanat istiyor Diego ektraya kaçar şimdi daha sol kanatımız yok..
 
Cevap: Diego'ya çok ihtiyaç var, gündem yarat ey GSCimbomTransfer işinin cılkını çıkarttık artık taraftar olarak.Ahmet gelsin mail atalım,Mehmeti alalaım Twitter'dan bombardımana tutalım,bu kaleci bozuk istemediğimizi iletelim.Sol açığa yerli adam bulamayacağımıza göre Diego gereksiz kere gereksizdir.
 
Cevap: Diego'ya çok ihtiyaç var, gündem yarat ey GSCimbombu takımın sol bekinden tut sol açığı ayrıca adam akıllı bi stoperimiz bile yok bi ujfa var onuda ben yeterli görmüyorum.hayla orta saha peşindeyiz. diegoyu bende çok beğeniyorum forumda ilk önerenlerdenim ama şuan için lükse kaçar ihtiyacımız olan bölgeler dururken
 
Cevap: Diego'ya çok ihtiyaç var, gündem yarat ey GSCimbomİyi futbolcu, gelirse sonuna kadar desteklerim tamam da artık bu tarz oyuncular oyunu yavaslatmaktan baska bisi yapmıyor. En iyisi, iyi top yapan, rakibi ısıran, yaratıcı bir orta saha almak.
 
Cevap: Diego'ya çok ihtiyaç var, gündem yarat ey GSCimbomSol kanat yok, sol bek yok, stoper sıkıntılı, orta sahada Sabri var ve şuan ki sistemimize uymayan bi adama ne diye ihtiyacımız olsun?
 
Cevap: Diego'ya çok ihtiyaç var, gündem yarat ey GSCimbomsol kanata adam alınmadıkça diegoya karşıyım,diegoyu solda izlemek istemiyorum...
 
Cevap: Diego'ya çok ihtiyaç var, gündem yarat ey GSCimbomDiego mu olur bilmem,ama 10 numara alınmasını çok isterim.Lincoln'den sonra kimse gelmedi.Misimoviç deöeyin o pozisyonda oynamadı bile.10 numaralar futbolun en zevk veren adamlarıdır.
 
Cevap: Diego'ya çok ihtiyaç var, gündem yarat ey GSCimbomBaşlıcam sol kanada simdi; Diego gelirse 4-1-2-1-2 oynarız:muslera

ebouse ujfalusi servet hakan

melo

selçuk engin

diego

kazım elmander​Sol kanat alıp da bundan daha iyi takım kurabiliceğimizi düşünen var mı ? Varsa yazsın görelim.
 
Cevap: Diego'ya çok ihtiyaç var, gündem yarat ey GSCimbomElia ya da Podolski + Bir cok kaliteli uc forvet alip 4-3-3 oynamaya daha cok ihtiyacimiz var bence .
 
Cevap: Diego'ya çok ihtiyaç var, gündem yarat ey GSCimbomdiego tarzinda bir oyuncu sol aciktan ve sol bekten cok daha önemli suan icin.real madrid macinda gördük ki, topu ileriye tasiyabilecek, top dagitabilecek, ileride top alip, top tutacak bir adama ihtiyac var! gol yollarinda sIkINti cekiyoruz!bu sezon artik h.balta ve devsirme bir sol acik (kazim, eboue, berkin, anil, engin baytar vs) ile idare edecegiz!
 
Cevap: Diego'ya çok ihtiyaç var, gündem yarat ey GSCimbomD10 yada R10, ikiside uyar. Sol kanat ve forvetten kesinlikle daha gerekli bir transfer.
 
Cevap: Diego'ya Çok İhtiyaç Var, Gündem Yarat Ey GSCimbomDiego gelirse kanatlı oyun sistemine gerek yok. Herkes nedense bizi Chelsea-ManU gibi düşünüyor. Barcelona bile kısmen kanat sistemini kullanmıyor.Diego'yu alırsın, orta sahayı 4 veya 5'lersin, çift forvet değil, çift SANTRAFOR'a dönersin bu takım bu ligde uçar. Ama Fatih Terim'in Sabri'den oyun kurucu, Servet'den kaleci, Baros'dan sağ bek fantezileri olduğu sürece zaten bir yol olmaz.Pardon unuttum, Fatih Terim Balta'ya fln gaz verecekti.
 
Cevap: Diego'ya Çok İhtiyaç Var, Gündem Yarat Ey GSCimbombu adamın sonu çok net belli.iki sene sürmez bizde futbolu.
 
Cevap: Diego'ya Çok İhtiyaç Var, Gündem Yarat Ey GSCimbomİnsanlar artık kime nereye saldıracağını şaşırmış yazık.
 
Üst Alt