Diğer Öneriler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diğer Öneriler

Cevap: Gary Medel ( pitbull )

Vaktinde bende önerdim bu adamı.Adamın her maçı adeta şampiyonlar ligi finali sanki.O kadar yırtıcı;saldırgan bir yapısı var ki Gattuso tabirleri hafif kalabilir cinsten.Bence ilk değerlendirilmesi gereken isimlerden birisi.Maksimum 3,5 milyona bağlanır diye düşünüyorum.

bizim ligte çok kart görür ama hakemler tabiri caizse karı gibi futbola alışmıştar bir futbolcu topa sert girdimi tribünlerde yuhhh edalarıyla hakeme serzenişte bulundu mu sarı kart garanti kırmızı yolda yapacak bir şey yok

apai1po1.jpg

Aynısı.

:eek:

Cevap: # Milan Badelj

Scoutların açtıkları konular neden ilgi görmemiş anlamadım.

Colman'a 5 milyon euro vereceğine bu adama ver 3,5-4 milyon euro daha iyi.

Cevap: # Balazs Dzsudzsak

Nereye alıyorlar ya:) Söylendiği kadar iyi bir oyuncuysa eğer bu yaşında bu ülkeye getirmek için yıllık 6 milyon euro falan vermen gerek.Haa Fener bunu verir mi bilmiyorum.Gerçi bunlar para harcayacak yer arıyorlar verebilirler de şaşırmam.Ama daha aşağısına bir miktara getirebilirlerse demek ki İngiltere'den falan adam gibi talibi çıkmamış demektir

Cevap: # Balazs Dzsudzsak

İyi oyuncuya benziyor ama Galatasaray'ın PSV'den genç bir oyuncu alacak kadar ekonomisi yok :) 10 Milyon € ile başlar fiyatı diye düşünüyorum. PSV sonuçta :)

Ali Ottman (Ali Osman )

osman_280x420_113513a.jpg

kulüb: maccabi haifa

uyruk:israil

boy:1.74

kilo:71

pozisyon:sağ bek ( defans orta ,sol bek , sağ açık )

bu sezon 30 maç 3 asist

Sözleşmesi bu sene bitiyor... zaten uzatsa bile haifaya 450 bin euroya transfer olmuş... israilin en iyi sağ beki seçildi...şampiyonlar ligi tecrübesi var...Herkes orta düzey bir avrupa takımında kendini gösterip geleceğin yıldızlarından olabileceğini söylüyor...Şampiyonlar liginde bayerne karşı defansif ortasaha olarak,juventusa karşı sağ açık ve sonradan sol bek olarak oynadı...bu zamana kadar israilde göze batmama nedeni yedek bırakılması olarak gösteriliyor bu sezon sağ bekte takım arkadaşı sakatlanınca forma şansı buluyor ve formayı bir daha üstünden çıkarmıyor...hatta milli takımdan da bu oyuncuyu keseceğini söylüyorlar...

ÖZELLİKLERİ

Neden bu adam ? diye sorarsanız...fiziksel özellikleri;pas yeteneği;hız ve dribling özellikleri harika--yanında futbol zekasını da kullanabilen ve sahayı görebilen bir oyuncu...Karakter olaraksa müthiş(özellikle buna dikkat ediyorum son başımıza gelenlerden sonra) öğrenmek için herşeyi yapıyor...

''For example, during his time in Sakhnin he used to stay for hours after training only to work on his crosses. He used to imagine that a striker was running into the box in a variety of positions and worked on his crossing while sprinting to the imaginary striker. A lot of people at Sakhnin couldn't understand him – why does he train alone for so many hours, they wondered. But that's what created his pin-point crossing ability, which is the best in Israel.''

üstte haifadan önceki takımında antremandan sonra saatlerce tek başına koşu ve dribling antremanı yaptığını diğer futbolcuların buna anlam veremediğini fakat şu anda bu konuda israilin 1 numarası haline geldiğini söylemişler...

Gelişime yatkın değişik mevkiilerde oynayabiliyor ama sadece bu sezon böyle şans bulabildiği için tecrübesiz sayılır...defansif yönde biraz daha gelişime ihtiyacı var... çok hırslı ve fazla kart görmesine neden olabiliyor...bunlarda eksik yönleri...

maalesef video bulamadım kusura bakmayın :))

Cevap: Ali ottman (ali osman )

Güzel özetlemişsin. Bende merak ettim şimdi bu oyuncuyu, özellikle idman olayı dikkatimi çekti galatasarayın böyle oyunculara ihtiyacı var.:yenieek:

Üst Alt