Digiturk CEO'su Al-Obaidly: "Süper Lig'in 100 ülkede izlenmesi için çalışıyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digiturk CEO'su Al-Obaidly: "Süper Lig'in 100 ülkede izlenmesi için çalışıyoruz"

Bu oyunu güzel yapan şey taraftarlardır. Dünyanın en iyi futbolcularını al, en güzel stadlarda maç yaptır, tribünlerde seyirci yoksa bir anlamı kalmıyor.

Önce ligin ülkesinde izlenir kılında hele, sonra kalan 99 ülke için çalışma yaparsınız.

Sadece maçlar için 99 TL nedir lan? Ayrıca neden sadece Galatasaray'ın yada x takımın maçlarını seçme hakkı yok, bana ne TS den BJK'den? Ben sadece Galatasaray'ı izlemek istiyorum.

99luk pakete kampanya getirmişler. 79'a düşmüş sanırım.

Cimbom Haber ‏ @CimbomHaberTR
Pazartesi günü oynanacak Galatasaray - Kayserispor maçını yayınlayacak ülkeler.. beIN Sports ile Süper Lig dünyaya yayılıyor....

DG9LIqWWAAAmyJB.png

Dünyadan çok orta doğuya yayılmış gibi sanki yaw.

Adamların kafa yapısı çok güzel yalnız. Herşeyin çok iyi, mükemmel olduğunu falan sanıyorlar. Kendi ülkesinde insanlar ligden soğur iken başka ülkelere izletme çabasındayız. Önce kendi taraftarını kazan, sonrasına bakarsın.

Türkiye Süper Lig Kosova'da Kujtesa Sport 1,2,3 ve 4 kanallarından yayınlanacak. Böylelikle Kujtesa Sport, ilk kez bir Kosova kanalı olarak Türkiye Süper ligini yayınlayacak.

GyEpq6.png

Lig ne güzel popülerlik ve kalite kazanmaya başladı. Bunu duyan akbabalar hiç geri kalır mı? Hemen yabancı sınırını gündeme getirdiler. Marka değeri kimin umrunda? GS başarısız olsun, leş yerliler hakettiklerinin 15 katını alsınlar tamamdır. Ne gerek var marka değerine?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beinsports TR yetkililerine sesleniyorum..

Şu web sitenizle bir ilgilenin Allah aşkına.. Ne FHD maç özeti bakabiliyoruz ne de golleri seyredebiliyoruz.. Resmi youtube hesabı açmayı akıl edemediğiniz gibi, insanları web sitesine mahkum ediyorsunuz ama kalite yerlerde..

Youtube hesabı açmama sebebiniz reklam kaygısı ise reklamları videoların başlangıçlarına koyarak halledebilirsiniz.. Biraz aklınızı kullanın..

Üst Alt