Digitürk İnci Sözlük'ü Kapattı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digitürk İnci Sözlük'ü Kapattı

Serkan İnci yazmış

70 tane yerle görüşerek sebebini ancak öğrenebildik. adana 6. sulh ceza mahkemesinin aldığı kararla sitemiz kapatılmış. bu mahkeme nöbetçi bir mahkeme. nöbetçi mahkemeler yüzde yüz şikayetçinin istediği kararı verir. kendini akıllı sanan avukatlar nöbetçi mahkeme ile istedikleri kararı aldırırlar. dijitürk ün kendini uyanık sanan avukatları da öyle yapmışlar. hukuk oyunları ile sitemizi kapattırmışlar. adında dijital kelimesi geçen bir şirketin teknolojiye bu kadar düşman olması anlaşılabilir değil. dijitürk, türk futbolunu batırdın, ama türk internetini batıramayacaksın.

internette hukuk terörü estiren digitürk şimdi de inci sözlük'ü kapattırdı. cevabımız çok sert olacak.

bunlar yüzünden hiçbirşeyin tadı kalmadı. nba'i de alacakları söyleniyor. ordada maç izletmezler, oyunbozan denyolar. bundan sonra digitürk'ü olan varsa iptal ettirsin, düşünmesin.

Cevap: Digitürk İnci Sözlük'ü Kapattı.

iyi oldu bu. DNS değiştirmeyi bile beceremeyen liseliler ayıklanır en azından sözlükten

bir de iyi tarafi var bunun : artik link dagitmak serbest olur . dns degistermesini bilmeyen liseliler girmez

digiturk emek hırsızı [şike destekçisi] bu durumda emek hırsızlığına laf etme hakkı yoktur.

Yok tabi usta , yıllardır lig tv izleyicisiydim bu sene başında iptal ettirdim ayda bir arıyorlardı süper fırsatlar geri açın falan f5 i düşürmeden açtırmayacağım diyorum , şimdi ne diye boşa para vereyim ha büyük bi para değil ama ne diye kendimi gerizekalı yerine koyayım ki ... İnciye bulaşmaları iyi oldu ama baya kişi iptal ettireceğini söylüyor ki bu sayı 1000 i bulur .

Yok tabi usta , yıllardır lig tv izleyicisiydim bu sene başında iptal ettirdim ayda bir arıyorlardı süper fırsatlar geri açın falan f5 i düşürmeden açtırmayacağım diyorum , şimdi ne diye boşa para vereyim ha büyük bi para değil ama ne diye kendimi gerizekalı yerine koyayım ki ... İnciye bulaşmaları iyi oldu ama baya kişi iptal ettireceğini söylüyor ki bu sayı 1000 i bulur .

aynen sezon başında iptal ettirdim bende :ka21:

Ulan bende mi iptal ettirsem. Yaw iyi tamam iptal ettirelim de nerede izlicez maçı. Evdekiler de izliyor sadece ben değil ki. Bende bütün kanallar da açık. Şimdi kayınpeder var adam ingilizce film izliyor akşama kadar, türkçe bilmiyor. Naapıcaz birader böyle. Allah belalarını verecek şerefsizlerin

Ulan bende mi iptal ettirsem. Yaw iyi tamam iptal ettirelim de nerede izlicez maçı. Evdekiler de izliyor sadece ben değil ki. Bende bütün kanallar da açık. Şimdi kayınpeder var adam ingilizce film izliyor akşama kadar, türkçe bilmiyor. Naapıcaz birader böyle. Allah belalarını verecek şerefsizlerin

reyis bence ettir. normal kablo izlesinler, kotu degil oda. filmleri de netten falan indirin dvd izleyin, kablo tv'de de var yabancı yayınlar bildigim kadarıyla. digiturk'e para odemeye yemin ediyorum değmez. bunların cebini doldurmayın. :ka21:

maçlara gelince ben deplasmanları pub'da izliyorum bizim burda, milletle çok daha zevkli oluyor evde izlemekten :ka21:

yalan haber bu..

dusunsene facebookta turkler link paylasiyor adamlar mahkeme araciligiyla facebooka erisimi kapatiyor? imkani yok..

digitürk sağı solu kapatmak için saldırıyor. Sizde digitürk'ü kapattırın. Hem Evde maç falan seyredilmiyor, insan rahat rahat küfür bile edemiyor.

bende incisözlüğe giriyorum ama yasaklı site olmaması ilginçti.yani o kadar yasaklı site varken inci sözlüğün açık olması.. dns ayarım 3 senedir falan açık heralde.benim için bi sıkıntı yok

Üst Alt