Digiturk Kuru 3.80 TL'de Sabitlemek İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sonuna kadar haklılar

Maalesef ulke ollarak hanasetten baska birsey bildigimiz yok.
Hiç bir yatirimci zarar etmek icin yatirim yapmaz,uzun vaadede zarar eden yabancı yatırımcı sayısı artarsa artık yeni yatırımcı gelmez..
Ülke şartları ve enflasyon şuanda yabancı yatırımcıya müsait değil çünkü stabil değil şartlar.

Beinsports Avrupa'da yayın gelirine verilen paralarla ligteki paralar arasında dağ kadar fark var. Sonra lig izlenmiyor diye ağlıyorsun. Hangi parayla kaliteli transfer yapalım?

beinsports sadece kendince haklı ama kendince haklı olmak yetmiyor. çünkü kendine göre herkes haklı

sen sözleşmenin altına imza atöışsan tamam ben bunu yaparım demişsin. yapamııyorsan da o zaman tazminatı verip defolup gidersin. burda haksız olan kendileri

gelirin giderini karşılamıyordur bunu anlıyorum neden yayın yapayım ben zararına diyorsun

iyi de o zaman adama sormazlar mı bu ülkenin gidişi gidiş değil, yabancı yatırımcıya uygun değil senin kazancının büyük bölümü tlden, ödemelerin dövizden olacak. tl değer kaybediyor ülke uçurumdan aşağı takla ata ata yuvarlanıyor. bu ülkeye yatırım yapma salaklığını yaptıysan bedelini de ödeyeceksin.

ben bu şirketin sahibi olsam türkiye bu durumdayken tr pazarına girmezdim. büyük bir öngörüsüzlük ya da siyasi temele dayanan bir karardı. orasını da biz bilemeyiz tabi

Üst Alt