Digitürk(Lig Tv)


Arkadaşlar öncelikle Digitürk hakkında hiçbirşey bilmiyorum :) kampanyalar hakkında bilginiz var mı? İllaki uydu alıcısı almam gerekiyor mu? Dsmart uydu alıcım var, kart takılabiliyor. Çanak anten almak zorunda mıyım? Genelde sağlam internetim olduğu için pek gerek duymadım almaya ama babam evde BJK maçlarını izlemek istiyor :D 24 ay ve üstü üye olmayı düşünüyoruz, sadece LigTv olması yeterli bizim için. Bize ne kadara patlar? En ucuz ve sağlam ne kadara olur, bilen var mı? Bana kalsa GS bu durumdayken almazdım ama malum BJK için babam istiyor almayı :lol:Şimdiden teşekkürler.
 
Cevap: Digitürk(Lig Tv)Dsmart uydu alıcısıyla Lig Tv kartını kullanıyoruz, bir sorun olmuyor.. En son 49 ödüyorduk sanırım şuan bir fikrim yok :D
 
Cevap: Digitürk(Lig Tv)digiturkyenicamao9.jpg
Uydu alicin varsa modüllü üyelik yapman lazim. Hepsi icinde aylik 43.99TL olmasi lazim.
 
Cevap: Digitürk(Lig Tv)Hmm, yani başvuru yapsam hiç problem olmadan gelip kartı takıp ayda da 44 lirayı bayıldığımda Ligtv izleyebileceğim. Peki tüm maçlar mı yoksa 5 büyük mü?Bir kere actirma bedeli ödemen gerekiyor. Ondan sonra her ay izlemek istedigin paketin fiyatini ödüyorsun. :)39,99TL | 5 mac(GS,fb,bjk,ts ve Bursa)43,99TL | 9 mac(Bütün maclar yani)
 
Cevap: Digitürk(Lig Tv)Bende onu söyledim babama, 350 lira gibi bir bedelle sürekli izleyebiliriz diye ama bilmiyorum. Dreamboxta herhangi bir problem çıkıyor mu? Birde internet gerekiyor bildiğim kadarıyla dreambox için. Dreambox için ne yapmak gerekiyor? Kurulum ve internet bağlandığında sürekli açık mı oluyor kanal yoksa arada problem çıkartıyor mu?
 
Cevap: Digitürk(Lig Tv)Dreambox için bağlantı gerekiyor bi kere sürekli olarak. Donmalar ,takılmalar olabilir garanti veremez kimse ancak ucuz bir yöntem maddi açıdan
 
Cevap: Digitürk(Lig Tv)Bende onu söyledim babama, 350 lira gibi bir bedelle sürekli izleyebiliriz diye ama bilmiyorum. Dreamboxta herhangi bir problem çıkıyor mu? Birde internet gerekiyor bildiğim kadarıyla dreambox için. Dreambox için ne yapmak gerekiyor? Kurulum ve internet bağlandığında sürekli açık mı oluyor kanal yoksa arada problem çıkartıyor mu?Ben 3 senedir dreambox kullanıcısıyım hiç bi sıkıntı yaşamıyorum gayet güzel keseme göre maç serediyorum.
 
Cevap: Digitürk(Lig Tv)Ben 3 senedir dreambox kullanıcısıyım hiç bi sıkıntı yaşamıyorum gayet güzel keseme göre maç serediyorum.Serverlara para ödüyor musun? Yoksa sadece kutuya mı para veriyorsun? Birde çakma olma ihtimali varmış galiba nasıl dikkat edecez, hangi modeli önerirsiniz? Aldığımda kurulumda neler yapmalıyım? Bunları soruyorum, çünkü kutu alındığında memleketimde olmayacağım, babam kullanacağı için o kurulumu yapacak/yaptıracak. Bu konularda bilgi verebilirseniz sevinirim. Lig Tvnin bana bir artısı var mı yok mu sadece merak ettiğim o.
 
Cevap: Digitürk(Lig Tv)Bir kere actirma bedeli ödemen gerekiyor. Ondan sonra her ay izlemek istedigin paketin fiyatini ödüyorsun. :)39,99TL | 5 mac(GS,fb,bjk,ts ve Bursa)43,99TL | 9 mac(Bütün maclar yani)Kendi uydu alıcımla üye olmak istersem kurulum için belli bir miktar ödemem gerekiyor anladığım kadarıyla. 44 lira aylık vereceğim sanırım sonrasında. Peki bu fiyatı düşürenler oluyor diye duymuştum, öyle bir imkan var mı? Müşteri hizmetleri ile konuşup aylık daha az ücret ödenebiliyor mu? Kurulum ücreti ne kadar ayrıca 24-12 ayda farkı ne oluyor :S
 
Cevap: Digitürk(Lig Tv)Kendi uydu alıcımla üye olmak istersem kurulum için belli bir miktar ödemem gerekiyor anladığım kadarıyla. 44 lira aylık vereceğim sanırım sonrasında. Peki bu fiyatı düşürenler oluyor diye duymuştum, öyle bir imkan var mı? Müşteri hizmetleri ile konuşup aylık daha az ücret ödenebiliyor mu? Kurulum ücreti ne kadar ayrıca 24-12 ayda farkı ne oluyor :S6 senedir digiturk abonesiydim ve iptal ettim.Size bulaşmamanızı tavsiye ediyorum.Fiyat konusuna gelince her müşteriye farklı fiyatlar uyguluyorlar.Ayrıca Müşteri hizmetleri ne söylüyorsa inanmayın.O kadar çok problem yaşadımki inanın buraya yazmaya kalksam baya bir zamanımı alacak. :)
 
Cevap: Digitürk(Lig Tv)6 senedir digiturk abonesiydim ve iptal ettim.Size bulaşmamanızı tavsiye ediyorum.Fiyat konusuna gelince her müşteriye farklı fiyatlar uyguluyorlar.Ayrıca Müşteri hizmetleri ne söylüyorsa inanmayın.O kadar çok problem yaşadımki inanın buraya yazmaya kalksam baya bir zamanımı alacak. :):D O alıcının avantajlarını PM atabilirmisin? Ne gibi külfetleri ve sorunları oluyor? :D
 
Cevap: Digitürk(Lig Tv)Benim mesajlarım neden siliniyor her defasında anlamak akıl sır değil.Dreambox diyorum hiç korkulcak bi yanı yok 3 yıldır kullanmaktayım..
 
Üst Alt