Digiturk Müşteri Hizmetlerini Aradım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digiturk Müşteri Hizmetlerini Aradım

beyler az once aradim, hollandada butun tanidiklarimin ve kendi ligtv mi birazdan iptal ettirecegim dedim,

''sike davasini destekliyorsunuz, futbolun baronu gibi davraniyorsunuz, Galatasarayi karsiniza aldiniz, isiniz bitti, futbol hayatiniz bitti, doneminiz bitti.

kadinin bana verdigi cevap, efendim biz sike surecini canli yayinliyoruz, bende hayir taraflisiniz dedim, GALATASARAY LA KIMSE BASA CIKAMAZ , COK YANLIS KULUBE CATTINIZ, GEREKEN HESAP SORULACAKTIR DEDIM ve kapattim, birazdan gene arayacagim.

+90 (212) 473 7373

herkes arasin kilitleyin telefonlarini sunlarin HAREKETE GECME ZAMANI

Cevap: Digiturk MÜŞTERİ HİZMETLERİ

beyler akliniza gelen dokundurucu laflar varsa yazin, zaten bedavaya ariyorum eheheh, neler diyebilirim

aziz yalakalarını orda tutup aziz'i eleştiren erman toroğlunu kovdunuz deseydin ya

ben kadının verdiği cevapta kaldım :D

bende yok yalandan ariyim mi acaba?

azerbaycan ariyorum bende kapatirmak istiyorum ne yapa bilirim diye?

İşte bu linkte Digiturk online işlemler

https://digiweb.digiturk.com.tr/Web...=sMainURL&digiTurkSID=<%=Session.SessionID %>

İlk defa girenler için , Digimobil Telefonu kısmına Digiturkteki kayıtlı cep numaranızı yazıyorsunuz , şifre ise cihazınıza takılı olan kartın üzerindeki son 5 rakamdır , giriş yapıyoruz sol menüde Yardım butonu var ona tıklıyoruz , daha sonra Canlı Destek seçeneği çıkıyor ona tıklıyoruz , daha sonra ufak bir sayfa açılacak , görüşmek istediğiniz konuyu ve bağlanmak istediğiniz birimi seçip bağlana tıklıyoruz , sonrasında müşteri hizmetleri ile CHAT usulu yazışmaya başlayıp iptal işlemini başlatabilirsiniz.

Bir ülkede şerefliler en az şerefsizler kadar cesur olmadıkça oraya adalaet gelmez. Yapılan eylemlere katılan veya katılacak olan renktaşları canı gönülden tebrik ediyorum. GALATASARAY'lı olmaktan bir kez daha gurur duyduk. Eksik olmayın.

galatasaray sizin sonunuz olacak, artik bu ulkede birakin

mac yayinlamayi, hayvan belgeseli bile yayinlayamayacaksiniz, siz kul hakki yediniz,

3 taraftar hayatini kaybetti sizin para sevdanizdan, utanmiyormusunuz,

turkiyede sike artik serbest, neden ligtv izleyeyim ki, salak miyim ben, skoru belli maci izleyecem

omer guvenc denen da, sansal buyuka denen da, artik bitti

yanlis kulube cattiniz, birazdan yeniden arayip hollanda da bulunan

digiturk sahibi olan yaklasik 8 tane dernek ile beraber 50 tane ligtv iptal ettirecem

loran denen da sizin olsun,BIZ BIR AILEYIZ KENETLENDIKCE DAHA DA BUYUYEN.

GALATASARAY ADAMI RENCIDE EDER

yeniden aradim ve bunlari soyledim!!!!

beyler cor tirsiyorlar, adam diyorki efendim ben mi oldurdum 3 kisi, dedim buludugunuz kurumdan bahsediyorum, adam dedik sizi anliyorum

Üst Alt