Digiturk Play Hesabımı Kapatmış | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digiturk Play Hesabımı Kapatmış

2 arkadaş kullanıyorduk.

Hak aramam mümkün değil mi

Kullanım sözleşmesini bilmiyorum. Üye olurken okumadan imzaladığımız o maddelere bakmak lazım. Orada "şifremi kimseyle paylaşmayacağım" gibi madde varsa yapabilecek bir şey yok.

2. arkadas yayın yapmıs olmasın.
2 kişininin kullanmasını ispatlayamazlar.

İspatlayabilirler hocam. Arkadaşı misal Ankara'dan giriş yapmıştır. Kısa bir süre sonra kendi İstanbul'dan giriş yapmıştır. Bu kısa sürede farklı memleketten alınan ip yeteri kadar ispat oluşturabilir kanaatindeyim.

Kullanım sözleşmesini bilmiyorum. Üye olurken okumadan imzaladığımız o maddelere bakmak lazım. Orada "şifremi kimseyle paylaşmayacağım" gibi madde varsa yapabilecek bir şey yok.

İspatlayabilirler hocam. Arkadaşı misal Ankara'dan giriş yapmıştır. Kısa bir süre sonra kendi İstanbul'dan giriş yapmıştır. Bu kısa sürede farklı memleketten alınan ip yeteri kadar ispat oluşturabilir kanaatindeyim.
Çok mantıklı ben ikna oldum.

GSCimbom Mobile App

Ben Digitürk Play kullanmıyorum ama bein connect kullanıyorum. Katarlılardan önce aynı anda hem tv'den hem de o zamanki adıyla dilediğin yerde bugün bein connect denilen uygulamadan izleyebiliyordun. Dolayısıyla ben de şifremi bir kaç defa arkadaşlarımla paylaşmıştım. Bir süre sonra hesabım sebile döndü. Kimin kullandığı belli değildi. Şifreyi değiştirdim. Şimdi kimseye vermiyorum.

Vermemenizi tavsiye ederim. İyilik yapmak isterken Mustafa Yavuz Bey'in düştüğü duruma düşebilirsiniz. Umarım sadece üyelik iptaliyle sınırlı kalır. Korsan yayından dava açılmaması için dua edin.

Korsan yayın olmadığına eminim.

Millet o kadar maç satıyor adamların hesabı duruyor.

Biz İstanbul'daki arkadaş ile dönüşümlü izliyoruz göte geliyoz olacak iş degil.
Yeni üyelikte açamam maddiyat dolayısıyla
Gitti bu sezon

Gitti bu sezon
Ayni sehir, nasil illegal yayin oldugu kanisina varmislar?
Sonucta Digitürk Play, istedigin yerde izleme imkani sunuyor.
Iki kisinin ayni anda izlemesi de mümkün degil.
Anladigim kadari ile arkadasin Galatasarayli degil.
Hic kisa araliklar ile pes pese giris yaptiniz mi?
Yaptiniz ise, semt olarak mesafe nedir?
Ha söyle bir sey var, yaptigin sözlesmeye aykiri ama iste onu nasil tespit ettiler mevzu o.

Son düzenleme:

Gitti bu sezon

Digiturk'e karşılık vermek için iptv almanızı öneririm. Fiyatları makul. Tüm spor kanalları da var. İnternet fena değilse takılmıyor

Gitti bu sezon
şifrem çalındı mağdurum diye şikayet kaydı oluştur.

biraz salağa yat , maç yayınında birkaç kez yayından attı giremedim sonra girmeyi başardım sistem hatası sandım de. sonuçta sen yayın yapmamışsın.Hesabım çalınmış olabilir mi gibnisinden ağız yokla.

bu senin arkadaşın diye tutturacakları yok ya.

Ben Ankara'dayım ortak adam İstanbul da

O fener maçlarını izliyor ben Galatasaray.
3.senemiz bir yamukluk yapmadık birbirimize gayet efendi biri yayın yapmaz.

Sanırım ben Ankara'dan O İstanbul'dan giriyor diye banladilar.

Çok saçma

Üst Alt