Digitürk Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorum


MerhabaBen Digitürk ve Lig TV üyesiyim ve az önce Lig TV'yi iptal ettirdim..Şimdi de Digitürk 'ü iptal ettirmek istiyorum ve faks gönderin diyorlar..Üyeliği iptal etmemeleri için o kadar çok şey yapmışlar ki kafam durdu!Yok fakstır falandır.. :mad:

Sorun şu ki ben faks göndermeyi bilmiyorum..Bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı?
 
Cevap: Digitürk Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorumHocam okudum ama hep Lig TV 'yi iptal ettirmiş arkadaşlar :(
 
Cevap: Digitürk Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorum-------

Bir A4 kağıdına kimlik fotokopisini önlü arkalı çektiriyorsun...

Kalan boşluğa Adını, soyadını, TC kimlik Nosunu, Digitürk Nosunu , Cep Nosunu ve İptal Nedenini yazıyorsun...

Neden kısmına ne yazacağına söylememe gerek yok sanırım :D

Bu kağıdı PTT ye götürüp 0 (212) 473 99 99 nolu fax nosuna fax çektiriyorsun...

Yalnız hemen söyliyeyim; no uzun süre cevap vermiyor, yada meşgul oluyor...

Ben üşenmedim yaklaşık yarım saat bekledim PTT de...

Sonunda başardım...Bu işlemi bitirdikten sonra yaklaşık 1 hafta falan sonra üyeliğin iptal oluyor. ( Bazen 3-4 gündede bitebilir)Üyeliğinin iptal edildiğine dair cebine mesaj geliyor. Mesaj gelince Digitürk'ü ara ve doğrulat...Eğer cihazları geri vereceksen Digitürk'ü aradığında nereye teslim edeceğini öğren ve götür teslim et...Olay bu kadar...
 
Cevap: Digitürk Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorum-------

Bir A4 kağıdına kimlik fotokopisini önlü arkalı çektiriyorsun...

Kalan boşluğa Adını, soyadını, TC kimlik Nosunu, Digitürk Nosunu , Cep Nosunu ve İptal Nedenini yazıyorsun...

Neden kısmına ne yazacağına söylememe gerek yok sanırım :D

Bu kağıdı PTT ye götürüp 0 (212) 473 99 99 nolu fax nosuna fax çektiriyorsun...

Yalnız hemen söyliyeyim; no uzun süre cevap vermiyor, yada meşgul oluyor...

Ben üşenmedim yaklaşık yarım saat bekledim PTT de...

Sonunda başardım...Bu işlemi bitirdikten sonra yaklaşık 1 hafta falan sonra üyeliğin iptal oluyor. ( Bazen 3-4 gündede bitebilir)Üyeliğinin iptal edildiğine dair cebine mesaj geliyor. Mesaj gelince Digitürk'ü ara ve doğrulat...Eğer cihazları geri vereceksen Digitürk'ü aradığında nereye teslim edeceğini öğren ve götür teslim et...Olay bu kadar...Çok teşekkürler Ahmet Abi valla kralsın..İptal kısmına telefonda söylediklerimin en az 2 katını söyleyeceğim merak etme sen :)
 
Cevap: Digitürk Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorum----------Buyurun Digitürk İptal Nasıl yapılır...

digiturkiptal.png
 
Cevap: Digitürk Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorumDün digiturke attığım mesajdan dolayı bugün bana geri dönüş yaptılar.Sorununuzu bir de sizden dinlemek isteriz dedi bi eleman.Derhal dedim.Şikenin serbest bırakıldığı ülkede skorları önceden belirlenecek karşılaşmaları bana enayi gibi izletmek için üste bir de para mı alacaksınız dedim?Estagfrullah beyfendi dedi.Türkçe konuşucam,en yağlı müşterilerinizden birini kaybettiniz dedim. (Bütün paketlere üyeyim,****o falan hariç)Siz bana gelecek sezon temiz futbolu garanti edebilirmisiniz dedim?Bunun Garantisini veremem dedi!! Bakın bu nokta çok önemli!Söylediklerinizi sadece dinleyerek,ilgili birime ulaştırabilirim.Yorum yapma hakkı ne yazıkki bana verilmedi dendi.O zaman üst makama söyleyin lütfen.Bu çiğ adamlarla koordineli iş yapmaya devam ettikleri sürece iflasa sürüklenecekler.Parayı namusa şerefe tercih ettiler.Lütfen iletin bunları dedim.Şikeye ortak olduğunuz an Türkiye'nin gözünde bittiniz dedim.Bu sebeple bu oyuna ben de ortak olamam.Üyeliğimi derhal iptal edin dedim.Peki efendim dedi.Ve üyeliğimi iptal etmiş bulunmaktayım.
 
Cevap: Digitürk Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorum-----Arkadaşlar benim tepkim bir kuruma olan bir kin nefret değil...

Şöyle düşünenler olabilir;

Veya Galatasaray'a bir sürü gelir kaynağı sağlıyor...

Arkadaşlar : Galatasaray'ın kasasına giren her kuruş merak etmeyin Galatasaray Futbolcularının terine karşılık hak edilmektedir...Ama o hak gelire haram katan , Galatasaray'ın önünü her fırsatta kesip Fenerbahçe yaltakçılığı yapan Digitürk'tür...
 
Cevap: Digitürk Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorumBugün aradım. Sözleşmem sürdüğü için 200tllik bir fatura çıkardılar bana. O yüzden mecburen bitmesini beklicem.
 
Cevap: Digitürk Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorumhelal olsun paranizi bu serefsiz fb yalakalarina vermeyin
 
Cevap: Digitürk Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorumDün digiturke attığım mesajdan dolayı bugün bana geri dönüş yaptılar.Sorununuzu bir de sizden dinlemek isteriz dedi bi eleman.Derhal dedim.Şikenin serbest bırakıldığı ülkede skorları önceden belirlenecek karşılaşmaları bana enayi gibi izletmek için üste bir de para mı alacaksınız dedim?Estagfrullah beyfendi dedi.Türkçe konuşucam,en yağlı müşterilerinizden birini kaybettiniz dedim. (Bütün paketlere üyeyim,****o falan hariç)Siz bana gelecek sezon temiz futbolu garanti edebilirmisiniz dedim?Bunun Garantisini veremem dedi!! Bakın bu nokta çok önemli!Söylediklerinizi sadece dinleyerek,ilgili birime ulaştırabilirim.Yorum yapma hakkı ne yazıkki bana verilmedi dendi.O zaman üst makama söyleyin lütfen.Bu çiğ adamlarla koordineli iş yapmaya devam ettikleri sürece iflasa sürüklenecekler.Parayı namusa şerefe tercih ettiler.Lütfen iletin bunları dedim.Şikeye ortak olduğunuz an Türkiye'nin gözünde bittiniz dedim.Bu sebeple bu oyuna ben de ortak olamam.Üyeliğimi derhal iptal edin dedim.Peki efendim dedi.Ve üyeliğimi iptal etmiş bulunmaktayım.:happynew: :asd:
 
Üst Alt