Üye Görüşü Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı!

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Mail order üzerinden ödeme yapıldığı için yıllık üyelik alınmış oluyor. Bitince devam ettirmem.
Vdala hiç gerek yok harbi bu heriflere dünyanın parasını vermeye. İptv diye bi memet varken üstelik. Patron almış biyerden Mobile uygulama dahl herşey var. Dediğim. Gibi 100tl senelik. Sene başından beri izliyorum sahane. Porto maçı hariç sıkıntı yaşamadık. O paraya da bu kadar olur artık.

[D. A] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Vdala hiç gerek yok harbi bu heriflere dünyanın parasını vermeye. İptv diye bi memet varken üstelik. Patron almış biyerden Mobile uygulama dahl herşey var. Dediğim. Gibi 100tl senelik. Sene başından beri izliyorum sahane. Porto maçı hariç sıkıntı yaşamadık. O paraya da bu kadar olur artık.

Yalnız iptv olayı feci yaygınlaştı, herkesin ağzında çok pis patlatacaklar gibime geliyor o işi. Piyango eninde sonunda birilerine patlayacak, şanslı ilk grupdan olmazsınız inşallah.

Ayrıca memet ne olm merettir o. :D

Ünsal Vardar

Moderator
Yönetici
Moderatör
demirören gidecek lakin
asıl getirenleri göndermemiz lazım
SEÇİMLERDE GALATASARAY'A YAPILANLARI
UNUTMA EY GALATASARAYLI

Danyal Artemis

Yönetici
Administrator
Yalnız iptv olayı feci yaygınlaştı, herkesin ağzında çok pis patlatacaklar gibime geliyor o işi. Piyango eninde sonunda birilerine patlayacak, şanslı ilk grupdan olmazsınız inşallah.

Ayrıca memet ne olm merettir o. :D
Nimet o nimet
Çok para kaptirilmadigi sürece sıkıntı yok abi. Fiyatlar acayip uygun, bunlar artışa giderse sıkıntı işte. Gerçi o zaman daha iyi hizmet verirler.

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Nimet o nimet
Çok para kaptirilmadigi sürece sıkıntı yok abi. Fiyatlar acayip uygun, bunlar artışa giderse sıkıntı işte. Gerçi o zaman daha iyi hizmet verirler.

Yıllar önce bir arkadaş kaçak yayın sebebiyle araba parası kadar ceza ödemişti o gün bugündür mesafeliyim öyle işlere. Muhtemelen salaklık ediyorum ama olsun, fobi gibi bir şey olmuş yapacak bir şey yok.

Danyal Artemis

Yönetici
Administrator

Soner Biçici

Kırmızı Üye

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Yıllar önce bir arkadaş kaçak yayın sebebiyle araba parası kadar ceza ödemişti o gün bugündür mesafeliyim öyle işlere. Muhtemelen salaklık ediyorum ama olsun, fobi gibi bir şey olmuş yapacak bir şey yok.
Nasıl yakalanmayı becermiş ilginç abi. Yurt dışı kaynaklı sitelerden izledin mi yakalanma ihtimalin çok ama çok düşük diye okumuştum çoğu kez.

sent via GSC

Danyal Artemis

Yönetici
Administrator

Ahmet Şimşek

Şef Gümüş Kıvrım
Dazn.com diye bir site çoğu ligin maçlarını veriyormuş, paralı. Netflix gibi bir şey.

Levent Çelik

Sarı Üye
Şimdi Digiturk ten aradılar

Kapatmayayim diye teklifte bulundular

Arayan GS li imiş.takimin başında imparator lakaplı biri var.kendisi bu mücadeleyi bırakmaz bizide şampiyon yapar dedi

Dedim tüp kafa lakaplı olan kişi gitmeden benden size kuruş yok

Benle pazarlık yapmayın.her teklifinize kapmaliyim dedim.benim tek bir teklifim var kabul ederseniz devam ederim.aylik sizden 2500 TL talep ediyorum.2499 TL için bile aramayın dedim :)

Bu arada hakikaten pazarlığa kapmaliyim.onceki mesajima resmini de koydum.cumartesi sabah digi yı soktum Tivibu yu baglattim

Hayri Cund

MİKSER ALTAN
GSC Efsanesi
LESH herifler
haftasonu nfl playofflari baslayacak olmasina gunler kala fox sports digiturkten ucmus
fox sports yerine koyduklari ekranda da futbol maclarini diger kanallarda izleyebilirsiniz dior
peki NFLi nasil izleyecegiz allahin kamilleri

Ünsal Vardar

Moderator
Yönetici
Moderatör
iptal edersen cimbomlu olursun
etmezsen cimbom haini olursun

Üst Alt