Üye Görüşü - Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı!

Yanlis. Sen protestonu yap.

Bu yavsaklarin hayatindaki tek onemli sey olan ceplerine dokun, 300 bin kutu iptal olsun yillik 800 tl den adam basi toplamda beinin geliri minimum yilda 240 milyon lira dussun bak bakalim tff kaliyor mu, GS a operasyon cekmeye cesaret edebiliyor mu kimse bi daha?

Hocam doğru diyorsun da geçici çözümler bunlar. Bugün bu iptali yapan insanların yarısından fazlası birkaç ay geçmeden yeniden üye oluyor. Kendimizi Galatasaraysızlıkla nasıl sınayabiliriz! Ben Galatasaray'ı izlemeden mümkün değil duramam. Benden daha beter bir sürü taraftar var. Bu iptaller bir süre ortalığı sakinleştirir. Düşünün bu ilk iptal kampanyası değil. Benim itirazım bu kısır döngü.

Ben super finalli sezon sonu (6 sene evvel!) iptal edilmeli demistim ozamanlar ‘Galatasarayima paya kasantiriyoyum xD’ diyordu cogunuz. Simdi isler kotu gidince mi iptal edeceksiniz. Ozaman yapacaktiniz tupcunun tff baskani oldugu an yapacaktiniz.

Hocam doğru diyorsun da geçici çözümler bunlar. Bugün bu iptali yapan insanların yarısından fazlası birkaç ay geçmeden yeniden üye oluyor. Kendimizi Galatasaraysızlıkla nasıl sınayabiliriz! Ben Galatasaray'ı izlemeden mümkün değil duramam. Benden daha beter bir sürü taraftar var. Bu iptaller bir süre ortalığı sakinleştirir. Düşünün bu ilk iptal kampanyası değil. Benim itirazım bu kısır döngü.

Olmaz, olmamali. Ben ulker sponsorligu birakip ifb ye oldugundan beri tek ulker urunu almadim.

Yillar once kizip 15 yillik digiturk uyeligimi iptal ettim , ogun, bugun kullanmiyorum.

Niye donucekmis gercek taraftar. Gercek taraftar unutmaz. Dursun varkrn cop almadim bu kulupten. Bu yil ciddi alisveris yaptim 2.5 yili kapadim.

O sulu derbide oradaydim. 5 mac ceza yedik. Ertesi sene 5 mac seyircisiz olacakti. Gittim ilk gun kombine aldim. Hatta bir TV benle roportaj yapti. Mesaj dedim.

Oyle neyi unutucam da geri donucem ya? Unutanin kani kurusun!!

Olmaz, olmamali. Ben ulker eponsorligu birakip ifb ye oldugundan beri tek ulker urunu almadim.

Yillar once kizip 15 yillik digiturk uyeligimi iptal ettim , ogun, bugun kullanmiyorum.

Niye donucekmis gercek taraftar. Gercek taraftar unutmaz. Dursun varkrn cop almadim bu kulupten. Bu yil ciddi alisveris yaptim 2.5 yili kapadim.

O sulu derbide oradaydim. 5 mac ceza yedik. Ertesi sene 5 mac seyircisiz olacakti. Gittim ilk gun kombine aldim. Hatta bir TV benle roportaj yapti. Mesaj dedim.

Oyle neyi unutucam da geri donucem ya? Unutanin kani kurusun!!

Çok güzel şeyler diyorsunuz. Gerçek taraftarsınız. Ama geldiğimiz süreç beni haklı çıkarmıyor mu? Bakın digitürk üyeliğini iptal etmişsiniz yıllar önce. Ne işe yaradı? Dün yine katliam yaşanmış sahada. İptal ettiğiniz günden bugüne başka bir sürü hatalar olmuştur. Olmaya da devam edecektir. Kastım bu döngü devam ediyor. İtirazım bu.

Bu iptal etme eylemi etkilidir. Ama geçicidir. Onu diyorum. Olacaksa da kulüp tarafından desteklenmeli. Emsal olmalı ve işte o zaman bakın neler oluyor!

Internet’e girebilen herkes artık maçları bunlara para kazandırmadan izleyebilir.
Üyeliğimi kapatamam diyen kendini kandırıyor.

Bu iş işten geçtikten kapı dayaklamaya benziyor Türkiye de futbol 2012 de bitti

Galatasaray Düşmanlarının .........

Türkiye de para icin herşeyi yapacak milyonlarca insan var
Üyelik iptali MUAZZAM hareket
Asıl en büyük yılan şu Ali denilen Kaliteli orman çocuğu hedef sasmamali

Galatasaray Düşmanlarının .........

valla hiç kusura bakmayın çok boş şeyler yazmısınız dijitürtkleri iptal etmek hiçbir halta yaramaz

ancak bikac hafta sakinleştirir tek çözüm ise bu köpeklerin istifa etmeleri başka türlü bize cekilen oyun bitecekmi sanıyorsunuz

öyle dijitürk iptaliyle filanda istifa etmezler hayal görmeye gerek yok ligtvnin sahibi katarlı devletle 2 dk görüsür anlasır zarar icin

senin iptalinde bi boka yaramaz,cıkıp acık acık diyecen hedef gösterecen akbil sampiyon yapılmak isteniyor bu cekilen oyunlara karsı tff istifa edene kadar maclara cıkmıyoruz

bunun dısında söylenilen hersey sadece yangının üzerine 1 bardak su atmak olur

taahhütlü olanlar bile bi arayın göz korkutun bence. sert bi dil ile sorununuzu belli edin oraya not düşmelerini söyleyin. iptal ettirme kadar etkili olur bu detaylar.
kötü senaryo: parasını peşin verdiğiniz şeyin iptali söz konusu olabilir.

bein iptali bize bir şey kazandırmaz. Eğer protesto edilecekse gidip TFF'ye, siyasete vs. protesto edilecek.

15 senedir sürekli dekoder iptali kampanyası var ama hiç bir düzelme yok.

tff'ye neyi protesto edecegiz allah askina onur adamlar avrupanin en buyuk yolsuzluk operasyonunun icindeler utanma sıkılma yok. Fenerbahce şike döneminde nasıl organize olduysa düşürmeye macaları yemediyse üzerine adamlara ödül olarak puanlari yariya indiririz diye ek sistem getirildigi ortada çok uzun zaman olmadı bunlari yasayali. Bu saatten sonra siyasete de birsey yapamazsin önüne gelen korkutulup büyük bir korku imparatorluğu içine sokuldu. Millet gelecegini geçtim gününü düşünüyor, kiminin umrunda değil.

Yapılacak tek şey bein iptali öyle bir iptal olmamali üyelerin %70-80i iptal ettirilmeli. Bak bakalım tffye ne oluyor niye ben zarar ediyorum diye ayarın kralını çekinde en azından tetikçilik yapmazlar daha.
Ayrica kulubun yapmasi gereken de uefaya fifaya direkt avukat gönderip şike döneminden bu zamana kadar olan içine demirorenin uefaya evrakta sahteciligini ve son çıkan belgeleri ekleyip bu adamın tff başkani oldugunu ve bune el atmaları gerektiginin basvurusu.

Bunlara aylık 120 tl verileceğine senelik 200 tl ye ip tv de her maçı izlerim ayrıca yabancı,abd ve yahudi ürünleri kullanıyorum ama bu koç ürünlerini gene kullanmıyorum senelerdir ülker kullanmam benzinimi po ve stell den alırım senelerdir boykottayım ama bazı kesim 3 gün sonra unutuyor herşeyi

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt