Digiturk’ten Çekiliyor Muyuz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digiturk’ten Çekiliyor Muyuz?

Cevap: Cimbom Digiturk'ten Çekiliyor Mu?

illa gstv de yayınlanacak diye birşey yok ihale açarsın en yüksek parayı verene verirsin yayın hakkını

Haber pek inandirici gelmiyor, GSTV'de Digitürkün cünkü.

gstv digitürkün degil renkdas.sadece sifreli cünkü para aliyoruz.o yüzden türsatta yayin yok.fb ve bjk var mesela

Maç Gs tv'de yayınlansın aylık 100 tl olsun yine verrim.Bütcemide zorlamaz,sevdam için sıgaradan vazgeçerim :eek:

Büyük bir ihtimalle uydurma haberdir , ayrılmanın çok ağır şartları vardır bence tek taraflı ayrılmak mümkün olsa bu zamana kadar ayrılırdık.

Cevap: Savaş İlanı !

Hesap gayet basit: Galatasaray, Trabzon, Bursa ve Ordu şu an 58. maddenin değiştirilmesine hayır diyor.

7 tane şikeci takım var. Bu pislikler evet oyu kullanacak.

4+7 = 11, kaldı 7 takım.

Bu 7 takımdan 6'si hayır derse, 58. madde değişmez. Bizim ona buna sallayacağımıza, bu takımlara ahlak, şeref gibi unutulmuş kavramları hatırlatıp azıcık Allah korkuları varsa hayır demeleri gerektiğini göstermemiz lazım.

Bir de temsilci sayıları gibi konular var, bunu detaylı bilmiyorum, her takımın farklı temsilci sayısı mı var? Eğer öyleyse hesap değişir tabii, bunu bilen birisi varsa açıklarsa sevinirim.

varya bunlari cok pis .......... :happynew: adamsin ünal baskan ... Allahtan bu sürecte basimizda adnan yok :SS:

yaziyi buraya eklermisiniz Portal bende Almanca yaziyor ama google terk anlayamiyorum Almancam olmasina ragmen

Hesap gayet basit: Galatasaray, Trabzon, Bursa ve Ordu şu an 58. maddenin değiştirilmesine hayır diyor.

7 tane şikeci takım var. Bu pislikler evet oyu kullanacak.

4+7 = 11, kaldı 7 takım.

Bu 7 takımdan 6'si hayır derse, 58. madde değişmez. Bizim ona buna sallayacağımıza, bu takımlara ahlak, şeref gibi unutulmuş kavramları hatırlatıp azıcık Allah korkuları varsa hayır demeleri gerektiğini göstermemiz lazım.

Bir de temsilci sayıları gibi konular var, bunu detaylı bilmiyorum, her takımın farklı temsilci sayısı mı var? Eğer öyleyse hesap değişir tabii, bunu bilen birisi varsa açıklarsa sevinirim.

o kalan 7 takimda sikecilerin yaninda oldu simdiye kadar, sanmiyorum bize destek olcaklarini

o kalan 7 takimda sikecilerin yaninda oldu simdiye kadar, sanmiyorum bize destek olcaklarini

Belli olmaz, Bursa için de aynı şeyleri söylüyorlardı, adamlar kendilerine yakışan açıklamayı yaptı. Demirören eyyamcısı olmasaydı Beşiktaş da bana göre kesin hayır derdi. Gaziantep de hayır diyecek diyorlar, yani %20-30 ihtimal de olsa var bence.

Mutlaka şike takımları dışında bir toplantı yapılmalı bizim başkanlığımızda. Hatta Beşiktaş da davet edilmeli, aklı selime davet için.

Maclari öyle GSTV yada baska kanaldan yayinlatmak kolay degil yalniz. Hadi oldu diyelim, deplasman maclarini nasil izleyecez?

Özet görüntüleri bile milyon dolara satan paragöz kurum, 90 dakikalik canli yayini babasinin hayrina mi verecek GSTV'ye?

Hic taraftari olmadigi halde yayin gelirinden muthis paralar kazanan ve arada buyuk bir adaletsizlik oldugunu soyleyen Ilhan Cavcav denen sahsiyete verilecek en iyi cevaplardan biri olur.

Gerceklesmesi cok zor ama. Sartlari bilmiyorum ama boyle birsey yapabilmek icin en azindan suanki sozlesmenin sona ermesi gereklidir sanirim.

Eğer hayata geçerse ki geçmez çünkü ciddi bi alt yapı gerek malum deplasman maçları, maç sonu röp. hazırlanması şu bu bu kadar kısa sürede hazırlanacak gibi değil..

Ama olursa fark etmez hatta taraflı bi şekilde maçı dinlemek daha zevkli olur :)

Üst Alt