Digitürk'ün Hala Şampiyonlar Ligi İçin Resmi Açıklama Yapmaması - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digitürk'ün Hala Şampiyonlar Ligi İçin Resmi Açıklama Yapmaması

merak etme ezildiğimiz falan yok !!! hatta 12numara'da beni gayet iyi takdir ediyorlar

Ekli dosyayı görüntüle 28754

boşa 12 numara veled dolu demiyorlar... ne laf çaktın da suratımız değişecek 30 yıl sonra Tr kupası almış da sesi keşmiş hırbo duyan da Şampiyonlar ligini kazanmışlar da ses kesmişler sanacak

al suratımın hali aynen böyle at o arkadaşına
hqdefault.jpg

4 gün kaldı ses yok. Alan yayıncı olsa şimdi bangır bangır reklam yapması lazım. Malesef yine son güne hatta son dakikaya kalacak.

Ben nedense Bein'in alacağını düşünmüyorum. Neredeyse bütün futbol ligleri alındı zaten ve ciddi paralar ödendi. Tivibu'da pek alacak gibi durmuyor. Dsmart alır mı? Hiç zannetmiyorum.

Saran grubu alır gibi bence. 2 tane kanalları var. TRT ile falan ortaklaşa yayınlarlar.

4 gün kaldı ses yok. Alan yayıncı olsa şimdi bangır bangır reklam yapması lazım. Malesef yine son güne hatta son dakikaya kalacak.

Ben nedense Bein'in alacağını düşünmüyorum. Neredeyse bütün futbol ligleri alındı zaten ve ciddi paralar ödendi. Tivibu'da pek alacak gibi durmuyor. Dsmart alır mı? Hiç zannetmiyorum.

Saran grubu alır gibi bence. 2 tane kanalları var. TRT ile falan ortaklaşa yayınlarlar.
Saran grubu alır diye bir şey yok hak onlarda zaten, aksine hak devretme ihtimalleri var.

En kötü ihtimal SSport+ olacak o yüzden ama sanmıyorum.

Saran grubu alır diye bir şey yok hak onlarda zaten, aksine hak devretme ihtimalleri var.

En kötü ihtimal SSport+ olacak o yüzden ama sanmıyorum.

Kur durumu o kadar kötü ki maçlar bile artık işkence çektiriyor yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı diye bize.

seni muhabbete dahil eden oldu mu? kendini hep ön plana çıkartmaya çalışıyorsun

Narsistik Kişilik Bozukluğu (Kendini Beğenmişlik Hastalığı)
seni muhabbete dahil eden oldu mu? kendini hep ön plana çıkartmaya çalışıyorsun

Narsistik Kişilik Bozukluğu (Kendini Beğenmişlik Hastalığı)
Bunu simdi gördüm, kes civciv. Haddini asma, nerde oldugunu unutma. Bir GSli= 100000 fbli

SFR Sport UCL için sezon başına 315M €, UEL için ise 35M € olmak üzere toplamda 350 Milyon Euro ödeyecek. Bu da mevcut anlaşmanın tam 2 katı demek.
Yani ihale bedelinde %100'lük bir artış söz konusu.

Üst Alt