Dilara Gönder: "Erkeklerle geç tanıştım"


[URL=https://imageshack.us/photo/my-images/97/dilaragonder1.jpg/] https://imageshack.us[/URL]

[URL=https://imageshack.us/photo/my-images/268/dilaragonder2061.jpg/] https://imageshack.us[/URL]

[URL=https://imageshack.us/photo/my-images/638/erkeklerlegectanistim16.jpg/] https://imageshack.us[/URL]

NTV Spor’un başarılı spikerlerinden Dilara Gönder, güzelliğiyle de adından sıkça söz ettiriyor. Gönder, kariyeri ve özel yaşamı hakkında konuştu.Yalnız mı yaşıyorsunuz? Aile yaşantınız nasıldır?Evet, ailem Antalya’da ama ablam İstanbul’da. Ablam 2.5 yaş büyük benden. 18 yaşındaydım en son o çekirdek ailenin içinde bulunduğumda. Şimdi 28 yaşındayım ve artık izinler oldukça ya da onlar buraya geldikçe görüşebiliyoruz.Aile konusunda çok şanslıyım; son derece özgür bilince sahip olan ve çocuklarına öyle yaklaşan bir ailem var. Benim arayışlarıma her zaman izin verdiler ve saygı duydular. Üniversite formumu bile tek başıma doldurdum. Alman disiplini vardır benim üzerimde. 5 yaşında geldim Türkiye’ye. Ama ailem daha uzun yıllar yaşadığı için onlarda o alt yapı var. Hayal kırıklığı yaşatmadım tüm bunlara rağmen. Öyle ki, benim hala ev telefonum yoktur. 18 yaşındayken de ailem "arayıp evden kontrol edeyim" gibi bir şeye gerek duymadı. Sonsuz bir güven ve saygı, sevgi üzerine kuruludur her şey.Çocukluğunuza dair en çok neyi hatırlamaktan haz duyarsınız?

Mutlu bir çocukluk geçirdim ama en mutlu olduğum an, sabah 7 ’de kalkıp annemin yaptığı kazandibinden bir parça alıp "Super Mario" oyununun başına oturmaktı. Ben böyle çok kalabalığı, akrabaların bir araya gelip hep birlikte oturduğu zamanları pek sevmem. Az ve öz olmayı severim. Şükür ki, ailem de öyle.Ergenlik döneminiz nasıl geçti?

Ooooo! Acayip çirkin bir kızdım. Arayışımın en çok olduğu bir dönemdi. 14-15 yaşlarındayken bir yandan keman ve solfej dersi alıyordum, diğer yandan spor yapmaya çalışıyordum, okula gidiyordum, aşık oluyordum. Her şeyi bir arada yaşıyordum.Günlük tutma konusunda istikrarsız olmama rağmen orta ikinci sınıfta yazdığım bir günlük vardı. "Bu sene nasıl geçti? İlk 10 madde" diye bir şey sıralamışım. Yıllar sonra bir okudum ki, yarısı hoşlandığım insanlardan oluşuyor; ilk bikinimi aldığım, bilmem kime açıldığım, o beni terk etti, ben şunu terk ettim gibi... Oldukça flörtçü bir mizaç var. Bunlara rağmen erkeklerle ilişki anlamında çok geç kaynaştığımı da söylemeliyim. Erkeklerle hep beraber büyüdüğüm için o aşk denilen şeyi de çok geç hayatıma soktum. Küçük çaplı, çocukla şeyler oldu genelde. 16 yaşındayken ablam üniversiteye gitti, ev bana kaldı. Ergenliğim telefonda geçti diyebilirim. Maliyetini de ailem karşıladı tabii.İş dışında neler var hayatınızda sizi meşgul eden?

Yapmam gerekenler var aslında. Bir ara kemanı tamamlayayım dedim ama zamanım yok. Çizim olarak karakaleme başladım yeniden. Topkapı Sarayı’na gidip fotoğraflar çektim, onları karakaleme aktarıp evimin duvarına asacağım. İşten çıkınca ise genelde Sibel adında bir arkadaşım var, onula bir araya geliriz. Film izlerim, bir ara günde 2-3 film izlerdim. Onun dışında bar, gece kulübü gibi yerlerde eğlenme gibi bir anlayışım yok. Kalabalık sevmiyorum ya :)Evlilik düşünceniz var mı?

Evlenmek ve çocuk sahibi olmak planlanan bir şeyden ziyade hormonal bir durum bana göre. Ben henüz bu hormonu salgılamadığımı düşünüyorum. Çünkü çocuklara karşı o anlamda bir ilgim yok. Arkadaşlarımın çocukları var ve çok seviyorum fakat 10 dakika sonra ilgim onlardan çıkıyor. Ama çocuğum olduğu zaman çok iyi bir anne olabileceğimi de biliyorum.Hanife Yaşar/hurriyetaileDİLARA GÖNDER HAYRANLARI RENKDASHLAR İÇİN AÇTIM. HAYRINI GÖRÜN
 
Cevap: Dilara GÖNDER: Erkeklerle geç tanıştımHenüz evlenme ve çocuk doğurma hormonunu(!) salgılamıyormuş , dağılın.
 
Cevap: Dilara GÖNDER: Erkeklerle geç tanıştımBu konuda gelecek yorumlari simdiden dusunebiliyorum, lutfen aramizda bayanlarinda oldugu bir forumda oldugumuzu unutmayalim beyler.
 
Cevap: Dilara GÖNDER: Erkeklerle geç tanıştımböyle bir başlık niye açılırki????insanlara garip düşünceler getiriyor.neyse mübarek gün fazla düşünmeyelim :)
 
Cevap: Dilara GÖNDER: "Erkeklerle geç tanıştım"Esra Sencebe olmasaydı,ilk tercihlerimden birisi Dilara Gönder olurdu:b5:
 
Cevap: Dilara GÖNDER: "Erkeklerle geç tanıştım"Önceden fb TV'de görev yaptığı ve şimdi de NtvSPOR'da olduğu düşünülürse fenerbahçelidir.
 
Cevap: Dilara GÖNDER: "Erkeklerle geç tanıştım"bende çocukluğumda hep mario oynardım nekadar ortak yönümüz var,ayrıca kadınlarla bende çok geç tanıştım :D
 
Üst Alt