Direkt Kırmızı Kart Gören Alper Potuk, 1 Maç Ceza Aldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Direkt Kırmızı Kart Gören Alper Potuk, 1 Maç Ceza Aldı!

Akhisarspor maçında direkt kırmızı kart görerek oyundan atılan Alper Potuk, 1 maç ceza aldı. Potuk, Galatasaray maçında oynayabilecek.

en sevmediğim oyuncu tipi yahu oynamayacak diye seviniyordum ne güzel.Bizim maçta aslan kesilir başımıza yine.

adamin ayagina basmak 1 mac ceza demek

analarina sovmek de 1 mac

konu melo olunca twitterda yaptigi rt 2 mac ceza

sizin babaniz yok adi herifler

Diger baslikta yeterince aciklayici sekilde yazdim . Kirmizi kart gormenin cezasi ertesi musabakadan men edilmektir . 2 mactan baslar diye bir kural yoktur ve hic bir zaman da olmamistir

Kirmizi kartin gerekcesi eger disipline sevk edilmeyi gerektiriyorsa ve herhangi bir indirim yapilmamis ise , disiplindeki verilecek cezalarin minimumu 2 mactan baslamakta

Bu kavram kargasasini bu vesileyle noktalayalim

Alper olayinda da ciddi faulden 2 maclik madde isletilmis ,ancak tesebbuste kaldigi gerekcesi ile 1 mac ile nihayetlendirilmis

Gole giden oyuncuyu dusurulmustu ve Haluk Ulusoy doneminde 2 mactan 1 maca indirilmisti.
Bunun disinda direk kirmizi 1 mac olarak hic hatirlamiyorum.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Diger baslikta yeterince aciklayici sekilde yazdim . Kirmizi kart gormenin cezasi ertesi musabakadan men edilmektir . 2 mactan baslar diye bir kural yoktur ve hic bir zaman da olmamistir

Kirmizi kartin gerekcesi eger disipline sevk edilmeyi gerektiriyorsa ve herhangi bir indirim yapilmamis ise , disiplindeki verilecek cezalarin minimumu 2 mactan baslamakta

Bu kavram kargasasini bu vesileyle noktalayalim

Alper olayinda da ciddi faulden 2 maclik madde isletilmis ,ancak tesebbuste kaldigi gerekcesi ile 1 mac ile nihayetlendirilmis
Yani direk kirmizi kart gorme pozisyonuna gore belirleniyormus.
Aciklama icin tesekkurler.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Üst Alt