Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de!


Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya BildirdiUEFA'dan çıkacak kararı asıl beklemesi gerekenler beklemiyor. Ama biz ne hikmetse beklemeye devam ediyoruz.
 
Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya Bildirdi------Sow-------

Stoch-----Kuyt--bir de sikeci olmasalar ne olacak belli degil
 
Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya BildirdiDia'dan stoch dan topuz dan falan kat kat yarar sağlar. Elmarder tarzı güçlü bir adam. İyi transfer bence
 
Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya Bildirdibence müthiş transfer. Kuyt savaşçı kimliğiyle fenere çok katkı sağlar. Adamın bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjisi var.
 
Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya Bildirdi-----

Bu arada önce anlaşıp sonra görüşmelere başlamak nasıl oluyor biri açıklasa lütfen...

Aud0jPICEAEd2d3.png
 
Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya Bildirditutturduk hamit'te hamit..adamlar hamit'ten daha kaliteli bir sağ kanat aldılar..
 
Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya BildirdiÇok iyi transfer valla. Tamam adam 31 yaşında ama Fener için ekstra bir adam. Ama bize gelmesini istemezdim gerçekten. Bizim hedeflerimizi karşılacak bir adam değil.
 
Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya BildirdiBizim burda Hollandalilarin milli takimda en sevmedikleri adamlardan biri. Sirf mucadele gucu var, baskada birsey yok...
 
Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya BildirdiAdamların başkanına 39 yıl hapis isteniyor, UEFA'dan ceza alacak bir numaralı takım ama adamlar boş durmuyor, UEFA'nın kararını falan beklemiyorlar. Bizim bir alakamız yok, bizim yönetim hala uyuyor. Bekleyin daha bekleyin!
 
Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya BildirdiUefa'nın kararını tek takan biziz herhalde. Bunlar hiç bir şey olmamış gibi devam ediyorlar. Hayır gelen adamların hiç vizyonu yokmuş demek ki (ya da vizyonunu koruma kaygısı), misyonunu tamamlamış, sadece para için geliyor diyebiliriz..
 
Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya Bildirdifb için iyi transfer hayırsız olsun hayrını görmesinler rezil olsunlar
 
Üst Alt