# Dirk Kuyt


İngilizler’den Kuyt İddiasıe0916kuyt.jpg
İngilizler, Liverpool’un Hollandalı yıldızının Galatasaray’a önerildiğini iddia etti.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: İngilizler’den Kuyt İddiasıgelirse efsane olur. elmanderle ikisi barçanın defansına bile bela olur :)ayrıca habere göre yıllığı 3.5 milyon euroya felan geliyor. devre arası alırsak 1.75 milyon euro ödeyeceğiz.bence yapacağımız tek transfer kuyt olmalı devre arası için. 10 milyon euro ver bonservisine al rahat rahat keyfine bak.
 
Cevap: İngilizler’den Kuyt İddiasıİngilizlerde nereye göndereceğini şaşırdı bu adamı.. Geçen Chelsea yazıyordu 8m paunda..
 
Cevap: İngilizler’den Kuyt İddiasıCok iyi futbolcu. Disiplin, sakatlik gibi sorunlari da yok benim bildigim. Alinsa iyi olur ama bu ada basini birsey yaziyorsa genelde fiyat yukseltmek icin oluyor.
 
Cevap: İngilizler’den Kuyt İddiasıHaberin sonunda kartal ve fenerde pusuda yazıyor. Bizimkiler artık alıntıya bile palavra ekliyor.
 
Cevap: İngilizler’den Kuyt İddiasıNe 32 ' si yahu , 31 yaşında Dirk Kuyt .4-4-2 ' nin sağında da oynar , Elmander'in yabında 2 . forvet de .35 ' ine kadar da rahat rahat oynar . Umarım gelir .
 
Cevap: İngilizler’den Kuyt İddiasıBu adam gelsin efsane olur. Bir bu adama birde bu olmuyorsa Mertanın Kazım yerine oynatılmaya başlamasına çok sevinirim. Duy Fatih hocam sesimizi. Semih, Emre ortada Mertan için neyi bekliyoruz?
 
Cevap: İngilizler’den Kuyt İddiasıKuyt'ın ben de fayda sağlayacak bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Ancak şu kadro yapısında ne kadar gerekli bir oyuncu tartışılır. Çünkü mücadele yönünde pek bir sıkıntısı yok takımın. Özellikle ileride Elmander bu işi iyi yapıyor. Oraya mücadele olarak Elmander'i anımsatacak bir oyuncu koymak yerine, hücum özellikleri daha iyi olan, takıma farklılık getirecek bir oyuncu koymak daha mantıklı. 13-14 hafta takım ileride çoğalamıyor, rakip yarı alanda uzun süre kalamıyordu. Şimdi bu sorun çözüldü ve rakip yarı sahaya geçtiğimizde çok fazla oyuncu gönderebiliyoruz. Hücumda bu kadar oyuncunun ileride olmasının takıma yaratıcılık anlamında tek katkısı yok. Yapılacak transferlerin bunu çözmesi gerekiyor. Kuyt bu noktada yetersiz kalacaktır. Öncelik bu olmadığı taktirde, Kuyt'ın takım savunmasına yapacağı katkı, azmi ve ileride pozisyon zorlaması fayda sağlayacı özellikler.
 
Cevap: İngilizler’den Kuyt İddiasıya abi, 10 milyon pound diyorlar, geciniz yabu parayi verirsek bu adam icin, kafayi yerim.saka mi bu, bu paraya 32 yasinda kayti alicaginiza gidin shaqiriyi alin. suarezi alin
 
Üst Alt