Dışişlerinden Almanya'ya Seyahat Uyarısı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dışişlerinden Almanya'ya Seyahat Uyarısı!

Özgürlük ve demokrasi beşiği Avrupa...
Ya bizdensin, yada yoksun mantığı = Nazizm

ne alaka oradakilere benim vatandaşım diye sesleniyor senin ülkendeki zat onlarda bir karar versinler kimin vatandaşı olduklarına o zaman.Gelip almanlar bizim ülkemize yerleşse oy kullansalar almanya iç siyasetini bizim ülkemizde etkilemeye çalışssalar o zaman duyguların ne olurdu acaba?

Saydığın konular da tabiki önemli ama Almanya Türkiye ilişkisi de çok önemli bir konu.
Almanya da 4-5 milyona yakın türk yaşıyor sonuçta. İlişkiler de çok çok kritik seviye geldiği için ülke içinde halk arasında sorunlar üst noktaya gelebilir.
Hafife alınacak durum değil bu.
Ben konunun önemsiz olduğunu demiyorum zaten. Ama seçmenleri pek umrunda değil, bunu ilk sıraya koymuyorlar, belki beşinci altıncı sırada. Ayrıca, çalıştığım şirkette olsun, çevremde olsun, dışarıda bir yerde olsun, bir kere bile ırkçılık ile karşı karşıya kalmadım.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Size milliyetçilik diye ırkçılık pompalıyolar haberiniz yok. Uyanın artık da gerçekleri görün..

Milliyetçilik; Milli değerlere sahip çıkarken bütünün tamamını korumayı hedefler.
Irkçılık : Milli değerler sahip çılkarken sadece hüküm sahibi olanların üstünlüğünü savunarak diğer herşeyi dışlayıp yoketmeyi amaçlar...

Aradaki farkı anlayın ve tedbirinizi alın; çünkü bugün olmazsa yarın sizin kapıya da sıra gelecek...
Türkiyede süriyelilere yapilan irkçilik degilde ney. Hadi Türkiye yine orta dogu için normal karsilanacak bir durum.

Ama bati'da kurumsal irkçilik hep vardi zaten. Yeni birsey degil bunlar. Gurbetçiler tayyipa oy yetistirecegene kendi bulundugu ülkelerde oy sandiklarina kossunlar.

ne alaka oradakilere benim vatandaşım diye sesleniyor senin ülkendeki zat onlarda bir karar versinler kimin vatandaşı olduklarına o zaman.Gelip almanlar bizim ülkemize yerleşse oy kullansalar almanya iç siyasetini bizim ülkemizde etkilemeye çalışssalar o zaman duyguların ne olurdu acaba?

AB ve özellikle de Almanya, göçmenlerin ağzından balı bir şekiilde eksik etmemek zorunda..
Çünkü AB yi Göçmenlerin işgücü ayakta tututyor.

Milliyetçilik balonu adı altında göçmenleri kendi ülkelerine karşı dahi ırkçılık yapmaya zorluyor.
Yapmayanların evleriini yakıp saldırılarla dışlamaya çalışıyor..

İşte bu Gerçek Despotizm dir ve sıradaki aşama ise, hiç kimsenin şüphesi olmasın ALENEN NAZİZM olacaktır.

Türkiyede süriyelilere yapilan irkçilik degilde ney. Hadi Türkiye yine orta dogu için normal karsilanacak bir durum.

Ama bati'da kurumsal irkçilik hep vardi zaten. Yeni birsey degil bunlar. Gurbetçiler tayyipa oy yetistirecegene kendi bulundugu ülkelerde oy sandiklarina kossunlar.

Türkiyedeki suriyeliler canı nereye isterse gider parasını da beraber götürür.

Hadi bakalım sen TR ye dönüş yap da alman bankasındaki bikaç yüzbin € nu dışarı çıkar çıkarabiliyosan sıkıyosa..
Arkandan 10-15 kişi daha bunu yaparsa; bütün hesaplara çıkşı yasağı ve günlük 20-30€ nakit limiti anında avcunuzda.

Ondan sonrada buralarda dünyadan bihaber olarak sadece size gösterilenlerin papağanlığını yaparsınız sadece.

AYAKTA UYUTUYOLAR SİZİ HABERİNİZ YOK...

Ben konunun önemsiz olduğunu demiyorum zaten. Ama seçmenleri pek umrunda değil, bunu ilk sıraya koymuyorlar, belki beşinci altıncı sırada. Ayrıca, çalıştığım şirkette olsun, çevremde olsun, dışarıda bir yerde olsun, bir kere bile ırkçılık ile karşı karşıya kalmadım.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben çok gördüm maalesef. Bana karşı olmadı ama başkaların başına geldiğini bir çok kere şahit oldum maalesef.

Dinledim canlı olarak. Ne demiş Türkiye'ye karşı?
Erdoğan'ı eleştirdi ama aynı anda da bağlantıyı koparmak niyetinde değiliz dedi çünkü 50% bölümü yalnız bırakmayız söyledi.
Erdoğan ve ona destek çıkanlar anti demokratik tehlikeli kesim demeye getirdi ki bu olan realite bir durumdur bencede ve bir çok türk vatandaşı içinde.

Saydığın konulara da girseydi konuşulsaydı iyi olurdu ama tabiki de Almanya da baya türk yaşıyor ki çoğunu kendi vatandaşı olarak görüyorlar artık. Türkiye ile sorunu ilk madde olarak yazmaları çok doğal bir durum. Merkeli bu arada desteklemiyorum burada. DDR bozuntusunu sevmem hiç

Mesele neden bu kadar sorun icerisinde, türkiyenin bu denli konusulmasi. Bunlarda Türkiye ile ilgili sorunlari hem oy toplama, hemde ülkenin asil sorunlarini perdeleme acisindan kullaniyorlar. Almanya´nin ve halkin derdi burada Türkiye felan degil. Türkiye bu konuda belki 100. ci sirada gelir.

AB ve özellikle de Almanya, göçmenlerin ağzından balı bir şekiilde eksik etmemek zorunda..
Çünkü AB yi Göçmenlerin işgücü ayakta tututyor.

Milliyetçilik balonu adı altında göçmenleri kendi ülkelerine karşı dahi ırkçılık yapmaya zorluyor.
Yapmayanların evleriini yakıp saldırılarla dışlamaya çalışıyor..

İşte bu Gerçek Despotizm dir ve sıradaki aşama ise, hiç kimsenin şüphesi olmasın ALENEN NAZİZM olacaktır.

Kardeşim senin ülkendeki şahıs orada yaşayan vatandaşları benim vatandaşım diye gaza getiriyor asıl sorduğum soruya bir cevap ver hele laftan lafa atlama.Adamların kendi iç siyasetleri kendilerini bağlar sen kendi iç siyasetine karıştırıyormusun bize kimse racon kesemez diyorsun yeri geldiğinde ama oradaki iç siyaseti bir şekilde orada yaşayan türkleri kullanarak etkilemeye çalışıyorsun soruma cevap ver kıvırma yok nazizim yok despotizm sen kendi ülkendeki despotizme bir bak önce.Senin despotizm olarak gördüğün şeyleri o insanlar orada yaşamak değil çıkıp gelsinler o zaman ülkelerine kimse kafalarına silah dayamıyor yok evleri yanıyormuş yok bilmem neymiş.Memlekette her şeyi fetöye bağladıkları gibi kulaktan duyma şeylerle yok evleri yakılıyormuş yok bilmem neymiş kaynakta kaynak olsa a haber zihniyeti işte.

Türkiyedeki suriyeliler canı nereye isterse gider parasını da beraber götürür.

Hadi bakalım sen TR ye dönüş yap da alman bankasındaki bikaç yüzbin € nu dışarı çıkar çıkarabiliyosan sıkıyosa..
Arkandan 10-15 kişi daha bunu yaparsa; bütün hesaplara çıkşı yasağı ve günlük 20-30€ nakit limiti anında avcunuzda.

Ondan sonrada buralarda dünyadan bihaber olarak sadece size gösterilenlerin papağanlığını yaparsınız sadece.

AYAKTA UYUTUYOLAR SİZİ HABERİNİZ YOK...
Yaw birak bu populist ayaklari. Parasi pulu egitimi is kurmus adamlar bunlarla ugrasmaz herseyin bir 'shortcut'u var avrupada.

Türkiye öyle yada böyle ic savasa gidecek. Orasi kesin.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

İşte size böyle anlatıyolar ki; AB nin bu dediğine ne kadar yaklaştığını farkedemeyesiniz diye...
Bakalım bunu nereye kadar halının altında tutabilecekler..

AB şu andaki birliğini sadece üyelere mali yönden tehditler koyarak sağlayabiliyor.
Otorite denen bişey kalmadı AB içinde. Herşey ekonomik şantajlarla ayakta tutulabiliyor ancak.. Bakalım bu ne kadar sürecek..

İşte size böyle anlatıyolar ki; AB nin bu dediğine ne kadar yaklaştığını farkedemeyesiniz diye...
Bakalım bunu nereye kadar halının altında tutabilecekler..

AB şu andaki birliğini sadece üyelere mali yönden tehditler koyarak sağlayabiliyor.
Otorite denen bişey kalmadı AB içinde. Herşey ekonomik şantajlarla ayakta tutulabiliyor ancak.. Bakalım bu ne kadar sürecek..

Allah akil fikir versin.

En büyük zarar su son 15 yilda: tek tip insan yetisti memlekette.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ulan almanyanin bi mercedes firmasi türkiyenin bütcesini katlar. Hala bik bik bik öterler.

Avrupa bizi kiskaniyyyyy

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Kardes fetö diye ülkenin anasini aglatan avrupa birligimi. Ayakta uyuyan sensin.

edit: ab belasini bulacak birgün ama burda 3 maymun oynamayalim lutfen.

Son düzenleme:
Faceden ve Twitter'dan vatan kurtarma bitti GSC demi başladı, hmm

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim söylediklerime inanmayanlar; eğer ulaşma imkanları varsa; AB içine kabul edilen göçmenlerin kayıtlarını bi incelesinler..

Ekonomik katkısı olmayan birkişi bile halkın içine karıştırılmaz. İşgörmez takımı sadece kamplarda çadırlarda sewrsefil olarak hayatta kalabilir..

Daha ne lazım pekçok şeyi anlamak için bilmem ki. Avrupa Her eşeğe semer vurup maaş vermez. Veriyorsa, mutlaka üzerinden bişeyler kazanıyordur.

Kiminden vergi, kimindende burada olduğu gibi, milliyetçilik adı altında ırkçıklık propagandası..

Üst Alt