Disko Kralı | Medya Kralı | Muhabbet Kralı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Disko Kralı | Medya Kralı | Muhabbet Kralı

Cevap: Disko Kralı | Medya Kralı | Muhabbet Kralı

Medya Kralına Beyaz konuk oldu haliyle program çok güzel geçti. Bu ikili beraber program yapmalı :)

geçen beyaz show la jay leno show aynı anda başladı ikisini izleyince ilk çağ ve uzay çağı kadar fark var aralarında.bizimkilerin çok ekmek yemesi lazım talk show yapmak için

Ya forumda niye sevilmiyo bilmiyorum ama Okan Bayülgen gerçekten güzel program yapıyo ve bence Beyazın o çocuk esprilerinden 1000 kat daha iyi yani gelen telefona alo alo aloooo deyip gelen sese göre espri yapmasından bile bıktım artık ama Okan zekasıyla program yapıyo ve gerçekten çok ilginç bir insan.

yok renkdas ben cok seviyorum okani beni ayri tut muthis program yapiyor bence simdi basliyor ben tv basina gidiyorum

Galiba Matrax a çıkan kadın katıldı telefonda işletiyor milleti:) Sesi çok benziyor o kadına

Ekşi sözlükte de yazmışlar:) Vallahi kutluyorum kendimi bilgisayarla ilgilendiğim halde ses kulağıma gelir gelmez anladım o kadın olduğunu :) Matraxta çingene gibi bir kadın varya o :)

Disko Kralı başlasıııııııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnn :D

Şöyle Salim,Ajdar gibi bişey olsa da gülsek yav :D

Kadro kaliteliyse izleyelim.Kimler var du bakayım..

3 dakka içinde söyler konukları.

Yıldo, Mustafa Topaloğlu , Salim , Ajdar bunlardan biri olsun lütfen :asd:

Üst Alt