Disney+ | Ana Konu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Disney+ | Ana Konu

Çok rahat bulunuyor. Altyazı ihtiyacınız varsa da içinde gömülü bir şekilde mevcut. @Melih Peker

***Kenobi***

Ama tabii ki Disney+'ın aile paylaşımıyla birlikte 7₺ olan fiyatı muhteşem. Her zaman orjinal kullanımı tavsiye ediyorum 😌 😄
birkaç türk t*rrent sitesine bakayım dedim disneyim tüm külliyatını yüklemişler bile. dokunmadik tabi korsana karşıyız

telegram dh ekşi ve forumdam gözlemlediğim kadarıyla ilgi baya büyük fiyat uygun olduğu için artarak devam edecek muhtemelen. netflix'e yıllık 900tl vermek yerine 300tl disney almayı tercih edecektir cogu kişi

birkaç türk t*rrent sitesine bakayım dedim disneyim tüm külliyatını yüklemişler bile. dokunmadik tabi korsana karşıyız

telegram dh ekşi ve forumdam gözlemlediğim kadarıyla ilgi baya büyük fiyat uygun olduğu için artarak devam edecek muhtemelen. netflix'e yıllık 900tl vermek yerine 300tl disney almayı tercih edecektir cogu kişi

Netflix 4 K üyelik var tüm aile kullanıyor kapatsam olay çıkar hayır parasını da ben ödüyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Netflix 4 K üyelik var tüm aile kullanıyor kapatsam olay çıkar hayır parasını da ben ödüyorum

Bu işin raconu böyledir. Misal biz de bir arkadaşı sömürüyoruz böyle. Bugün karpuz kabuğunu soktum, Disney üyeliği açmasını bekliyorum ki ondan da yararlanalım.

Bu işin raconu böyledir. Misal biz de bir arkadaşı sömürüyoruz böyle. Bugün karpuz kabuğunu soktum, Disney üyeliği açmasını bekliyorum ki ondan da yararlanalım.

İki üyelik birden zor bende Amazon da var disney mecbur illegal olacak Amazon prime alışveriş yaptığım İçin zaten fix onu kapatmam netflix aile üyelerine bağlı

İki üyelik birden zor bende Amazon da var disney mecbur illegal olacak Amazon prime alışveriş yaptığım İçin zaten fix onu kapatmam netflix aile üyelerine bağlı

Netflix şimdi 75 lira oldu değil mi? İlk üyelik aldığımda en yüksek paket 40 TL idi. Hadi parasına bir şey demiyorum da içerikleri kaliteli değil. Hele yerli içerikleri acayip kötü. Disney ciddi anlamda rakip olacak gibime geliyor.

Almanya'dan gelip ucuza içecek alıp video mu çekiyorlar tam bir gurbo hareketi
abi normal - en salak martketten örnek verelim

orda galiaba en pahali iphpne 1.9k (asgari 1.5k sanırım) - 5 haftalık maaş istersen
Burda 42 Bin lira (4.2k asgari ücret) - 10 aylık maaş

Daha çok örneğini görürüz basit şeylerde - turist kaliteside yerlerde olacaktır bedava olduğu için

Üst Alt