Disney+ | Ana Konu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Disney+ | Ana Konu

Ms marveli bitirdim bence çok güzel dizi olmuş 7 civarı puanı hakediyor İMdb de gömmüşler rottantomatoes da ise övmüşler

Bana gayet eğlenceli ve Müslüman dünyasına sempatik bir bakış açısıyla Yaklaşan klişeleri ortadan kaldıran bir yapım izlenimi verdi

Ayrıca bir takım tarihi olaylara da ilgi göstermemi sağladı

Çoğu kişi çocuk dizisi olarak ele alacaktır belki öyle de denilebilir ama bence Eğlencelik çerezlik bir dizi olmuş ana karakter ve etrafındaki yardımcı roldeki çocuklar da çok iyi iş çıkarmışlar

Beklediğimden iyi çıktı. Marvel filmleriyle işim olmaz ama bünyesinde barındırdığı diziler şahane.

1) The Golden Girls, TRT'de Altın Kızlar adıyla gösterilmişti. Çok eski bir dizidir. Gördüğümde çok sevindim izlemeye koyuldum. Çocuktuk pek anlamıyorduk sanırım esprileri. Şimdi izleyince üst düzey bir komedi olduğunu anladım. Komedi sevenler izleyin.

2) Yırtık Rahibe serisi var.

3) Titanik

4) Veronica Guerin

5) Homeland

6) Lost

7) Büyük Budapeşte Oteli

8) Uçuş Planı

9) Hız Tuzağı serisi

10) İşaretler

11) Altıncı His

12) Ölü Ozanlar Derneği

13) Şeytan Marka Giyer

İzleme listem bu şekilde. Bir senelik içerik var. Dizileriyle birlikte daha fazla sürer bu içerikleri izlemek. Disney benden ziyadesiyle geçer not aldı. Teknik olarak Netflix kadar kullanışlı değil ama zamanla aşılacak sorun bu.

Teşekkür ederim.

Evet. Sene başında karakterlerden *biri ölmüştü. Dediğin gibi kült bir dizi denirse abartmış olmayız.

*betty white. uzun yillardir gozlemledigim kadariyla , sektorde bayagi saygin bir kisilikti. Betty White - IMDb
merhum'u her gordugumde hos olurdu icim. hem distan hem oyunculuk bazli ; sicak samimi pamuk gibi bir izlenim verirdi aura baglaminda tarafima.

super dortlu ; dorothy, rose, blanche ve sophia ...

bu arada , golden girls/altin kizlar *miami bolgesin de gecmesine ragmen,
yanilmiyorsam yakin gecmiste dizi den uyarlama *mutfak , yemek mekani baglaminda *beverly hills bolgesin de > the golden girls kitchen olarak acilmisti pop up turunde.

dizi , platformlar disinda , kendi efsanesi baglaminda bu vesile ile nesilden nesile devam eder gibi..

Beklediğimden iyi çıktı. Marvel filmleriyle işim olmaz ama bünyesinde barındırdığı diziler şahane.

1) The Golden Girls, TRT'de Altın Kızlar adıyla gösterilmişti. Çok eski bir dizidir. Gördüğümde çok sevindim izlemeye koyuldum. Çocuktuk pek anlamıyorduk sanırım esprileri. Şimdi izleyince üst düzey bir komedi olduğunu anladım. Komedi sevenler izleyin.

2) Yırtık Rahibe serisi var.

3) Titanik

4) Veronica Guerin

5) Homeland

6) Lost

7) Büyük Budapeşte Oteli

8) Uçuş Planı

9) Hız Tuzağı serisi

10) İşaretler

11) Altıncı His

12) Ölü Ozanlar Derneği

13) Şeytan Marka Giyer

İzleme listem bu şekilde. Bir senelik içerik var. Dizileriyle birlikte daha fazla sürer bu içerikleri izlemek. Disney benden ziyadesiyle geçer not aldı. Teknik olarak Netflix kadar kullanışlı değil ama zamanla aşılacak sorun bu.
Ben altın kızları izleyemem herhalde. Annem geldi dizi in adını duyduğum anda oturur ağlarım herhalde.

marvel bitti ya

endgame sonrasi bir tek spiderman filmleri iyi cikti geri kalan hemen hemen her sey rezalet malesef

bosuna izleyip vaktinizi bosa harcamayin

Üst Alt