Haber - Divan Kurulu'nda Gergin Dakikalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Divan Kurulu'nda Gergin Dakikalar!

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Olağanüstü toplantısı Gayrettepe Dedeman Otel'de gerçekleştirildi. Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu toplantıya katıldı. Levent Nazifoğlu'nun konuşması sırasında salonda gerginlik yaşandı.

599447ef61361f0a1011cd04

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Olağanüstü toplantısı Gayrettepe Dedeman Otel'de gerçekleştirildi.

599447efae78490caca7f84c

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu toplantıya katıldı. Levent Nazifoğlu'nun konuşması sırasında salonda gerginlik yaşandı.

599447efae78490caca7f84b

Galatasaray Divan Kurulu'nda konuşan eski Sportif A.Ş. Yöneticisi Levent Nazifoğlu, Başkan Dursun Özbek'e yönelik eleştirilerde bulunarak, "Günü kurtarabiliriz. Ama daha sonra yeniden bir borç sarmalına girmemiz kaçınılmaz" dedi. Ancak daha önce Nazifoğlu, konuşmak üzere kürsüye geldiğinde, toplantı salonunda hararetli tartışmalar oldu ve Divan kurulu Başkanı İrfan Aktar ara vermek zorunda kaldı. Nazifoğlu şunları söyledi.

599447efae78490caca7f84a

Levent Nazifoğlu: "Başkan'a dedim ki biz bu transferleri yapmazsak zaten buradan gideceğiz. Sonra istifa ettiğim gün beni aradı Başkan. Bana Riva satılana kadar bir yerde konuşma dedi. Ben de sen yeterki burayı sat, ben konuşmayacağım. Divana bile gelmem dedim. Öyle mi oldu? Olmadı. Bir tarafta kupalar, bir tarafta borçlar vardı. Başkan kupaları tercih etti. Bir bankanın borcunu kapattı. Başka bankadan bir borç aldık. Riva bizim en değerlimiz değil miydi?. İçimize bir su serpilmiyor muydu? Riva var diye. Artık Riva'mız yok.

599447ef61361f0a1011cd06

Levent Nazifoğlu: Günlük başarılarla devam edeceğiz. 5 tane takımın şampiyonluk şansı var. Başakşehir, Trabzon, ezeli 2 rakibimiz. Bizim şampiyon olma umudumuz yüzde 30, bu umutla yola mı çıkılır? Benim konuşma tarzım bu, tarzımdan dolayı özür diliyorum sizlerden, söylediklerimden dolayı dilemiyorum. Ayrıca şu an Ali Sami Yen'in makamında oturan Başkan'dan da özür diliyorum"

599447f0ae78490caca7f85a

Levent Nazifoğlu: "Ben konuşmalarımda demedim mi benden bir şey olmaz, ben Galatasaray için kendimi yakıyorum. Ben hiç bir şey istemiyorum. 2'inci Başkan Yardımcısı çıkıyor bizim bir şeyden haberimiz yok diyor. 100 milyon euroluk giderden bahsediyorum. Gelirleri 100 milyon dolara çıkardıkları, sonra 150 milyon Euro oldu nereden bu geliyor bu gelirler?" Riva'dan gelen parayla 2-3 sene şampiyonluğa oynayabiliriz.Sonra tekrar bu borç ortaya çıkar. Önlemi almamız lazım. Bundan sonra gelecek başkanlara borç yaptırtmayalım."

599447f0ae78490caca7f856

599447ef61361f0a1011cd0e

CNN Türk

Dünde dedim 48 Kişilik kadroya verilen parayı 28 kişiye vermek, bana göre başarı falan değildir, rezalettir. Oyuncuların maaşları euro olarak ödeniyor ve euro artık çok kötü bir noktada.
Dursun Başkanın yapmış olduğu transfer doğru transferlerdir, ama bu maliyet bir fiyaskodur. Biz Avrupadan elenmiş bir takımız ve Feghouliye 4 Milyon Euro gibi bir rakam vermek berbattır. Aynısı ndiaye içinde geçerlidir, futbolunu beğendim, ama böyle maliyetler ile Takımı yürütemeyiz.

De Jonga 2.5 Milyon, Selçuka 2.8 Tolgaya 2 vermek sizce normal mi?
De Jong kimdir? Adam Amerikadan geldi bize, böyle transfer yapacak lüksümüz yok.

Futbolcular Galatasaraya geldiğinde daha az almalı, bir Osmanlıspor Galatasaraydan daha iyi bir kulüp mü?

Son düzenleme:
divan kurulu tatmin edici olmadı dursun sorulardan kaçıp gerginlik yarattı. irfanda erken bitirdi toplantıyı muhtemelen dursun ve irfana muhalefet darbe yapmak için hazırlık yapacak şu andan itibaren.

Dursun Özbek İSTİFA

onun haricinde ise Galatasaray divan ve kongre üyelerinin hepsinin ihraç edilip, 45 yaş üzeri başkan alınmaması şartı gereklidir artık. Ayrıca geçmişinde polarcılıkta olmayacak.

Ben şaşırmadım, Divanın nasıl bir oluşum olduğunu bize zaten Sinan Bilgin denen şahıs burda bire bir gösterdi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bu divandakilerin takım zerre umurlarında değil. Bu gece bu kesinleşti. Hepsi menfaat çıkar peşinde. Daha düne kadar alkışladıkları dursun iyiişler yapınca birden kötü oldu. Çünkü kulüpte kimsenin sevilmesini istemiyorlar. Takım hersene 15.olsa umutlarında olmaz, eleştirmezler pilav yiyip yatarlardı.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dünde dedim 48 Kişilik kadroya verilen parayı 28 kişiye vermek, bana göre başarı falan değildir, rezalettir. Oyuncuların maaşları euro olarak ödeniyor ve euro artık çok kötü bir noktada.
Dursun Başkanın yapmış olduğu transfer doğru transferlerdir, ama bu maliyet bir fiyaskodur. Biz Avrupadan elenmiş bir takımız ve Feghouliye 4 Milyon Euro gibi bir rakam vermek berbattır. Aynısı ndiaye içinde geçerlidir, futbolunu beğendim, ama böyle maliyetler ile Takımı yürütemeyiz.

De Jonga 2.5 Milyon, Selçuka 2.8 Tolgaya 2 vermek sizce normal mi?
De Jong kimdir? Adam Amerikadan geldi bize, böyle transfer yapacak lüksümüz yok.

Futbolcular Galatasaraya geldiğinde daha az almalı, bir Osmanlıspor Galatasaraydan daha iyi bir kulüp mü?

cürük 2 topcu alacagıma aynı paraya sağlam 1 topcu alırım demis. doğru da demis.

bu felsefeye igor'dan sonra gectik tabi. levent gibi hıyarlar kalsa bu sezon aynı paralara 13-14 tane vasat topcu alınırdı.

Birşey olmaz en kötü satarız klübü Katarlılara zaten bizimkiler bu işi beceremiyor.Bakın önümüzde PSG,Monaco,Atletico Madrid,Milan örneği var.Su akar yolunu bulur.

Transferler kalite isimler olunca tabiki komisyon alınamıyor. Divandaki insana benzer dinazorların ve nazifin zoruna gitmiş bu durum. Rivanın parasını biz yiyemeyeceğiz diye toto korkuları bundan.

Sinopluyum, Karadenizliyim, herkesi töhmet altında bırakmak istemem ama bu Trabzonlu, Rizeli tayfa aşırı sorunlu

Bu Ateş üfleyerek sönmez

valla bu günden tezi yok derhal ama derhal nazifoğlu dene şerefsizin klüple ilişkisi kesilmesi lazım normalde hiç sevmem lakin bir tek taner aşkın doğru düzgün konuştu

Birde çıkıp benim konuşma tarzım bu diyor tüküreyim senin konuşma tarzına Galatasaray divan kurulu la ora senin kabadayılık yapabileceğin bir yer değil

Daha da bu klüp çatısı altında barındırılırsa Nazifoğlu denen herif yazıklar olsun ...

ya bu adam ne şerefsizmiş, dursun'u savnduğumdan değil ama adam bildiğin ahlaksız. yönetimden ayrıldıktan sonra götü ayrı başı ayrı oynamaya başladı.

Üst Alt