Diyarbakır Yeni Stadyum | 33.000 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diyarbakır Yeni Stadyum | 33.000

İzmir bu seneye kadar takımı vardı da izmire yapılmalıydı diyorsun.
Neden samsun,giresun gibu stadlara değil de özelikle diyarbakır stadına laf ediyorsun?

Hayatında kaç kez diyarbakır da maç izledin de stad'ın dolmayacagini iddaa ediyorsun?

2.ligde bile iddaali bir takım kurulsun ostad her daim full çeker.

Diyarbakir da futbol çok sevilir ve hemen hemen tüm maçlar kahveler de full izlenir.

Sizden ricam lütfen ön yargilarinizi yıkın ve gözlerinizle görmediğiniz insanlar ve yerler hakkında boş boş atıp tutmayın.

Gerçek Kaptan NANDO!

Açıkcası ben ön yargı olarak bakmadım, bizim pek fazla göremeyeceğimiz, büyük takımlarla fazla maç yapma şansı olmayan takımlara sahipsiniz, hatalı olduğum kısmen doğru afedersin. Ben sportif başarı olarak o açıdan baktım.

EDİT: Kahvede izlenmesi ile pek alakam olmaz, ilk seneden sonra o stad 33 bin kişi full dolmaz.

Son düzenleme:
OoOOZZ.jpg

YgRRl6.jpg

lORRyX.jpg

Diyarbekirspor 5 senedir PlayOff finalinde kaybediyor. Dünyada bu kadar "looser" kulüp azdır. 5 sene üst üste adamlar 3.lig finalinde kaybediyor. 2.ligde olan Amedspor ise bu stadı kullanacak mı emin değilim.

Amedspor biraz hdp belediyesi eliyle büyümüş bir takımdı. Diyarbakır'a kayyum atanınca bütçeleri düştü ve bu sene zor kurtuldular düşmekten.

Bu sene bakalım yeni stadla beraber 2 takımdan biri çıkabilecek mi?

Yahu bu kadar stadlar yapiliyor madem oyle biraz futbol kulturune yonelik hamleler yapip Passolig'i kaldirin ya da kullanimini kolaylastirin, bilet fiyatlarina da ust sinir getirin tesvik falan saglayin su stadlar dolsun

Bos stad kadar cirkin bir manzara yok bence. Her sey bir yana olasi bir ekonomik krizde bu stadlar cok komik duracak, koca mezarlar gibi sehirler icin

Diyarbekirspor 5 senedir PlayOff finalinde kaybediyor. Dünyada bu kadar "looser" kulüp azdır. 5 sene üst üste adamlar 3.lig finalinde kaybediyor. 2.ligde olan Amedspor ise bu stadı kullanacak mı emin değilim.

Amedspor biraz hdp belediyesi eliyle büyümüş bir takımdı. Diyarbakır'a kayyum atanınca bütçeleri düştü ve bu sene zor kurtuldular düşmekten.

Bu sene bakalım yeni stadla beraber 2 takımdan biri çıkabilecek mi?

Kirli mevzular donuyordur.

Yahu bu kadar stadlar yapiliyor madem oyle biraz futbol kulturune yonelik hamleler yapip Passolig'i kaldirin ya da kullanimini kolaylastirin, bilet fiyatlarina da ust sinir getirin tesvik falan saglayin su stadlar dolsun

Bos stad kadar cirkin bir manzara yok bence. Her sey bir yana olasi bir ekonomik krizde bu stadlar cok komik duracak, koca mezarlar gibi sehirler icin

Benim korkum bu zaten. Brezilya'da biliyorsun Dünya Kupası ve Olimpiyatlar için kullanılan stadlar,salonlar baya çöplüğe dönmüş durumdaydı.

Mersin'e stad yapıldı mesela ve şu anda kullanabilecek takım yok. Tamamen rant için yapılıyor bu stadlar. İlk dönemlerde takdir etmiştim stad yapımlarını ama gün geçtikçe ranta gittiğini anladım.

İyi ki 2020 Olimpiyatlarını alamamış. Ülke bu krizle kim bilir o dönem ne hale gelirdi.

Üst Alt