Dizi Başlığı - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben de izliyom 6 bolum izledim daha 3.sezon ne zaman cıkıyor

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

almancılar!!
forumda ise yarama fırsatı sunuyorum babylon berlin 3.sezon ne zaman cıkıyor arastırınız ve kac sezon surecek @Murat Urhan @Rahmi Aslan @Yiğit Karagöz

Bilmiyorum reis yeni sezon 8 bölüm olacak dediklerini biliyorum lakin

Beğendiniz mi bu Babylon Berlin'i ?

Evet. Dizinin kendi hikayesi var, ama o hikayenin içinde o dönemin trajik olaylara sebep olan bazi önemli konulari işliyorlar. Tarih konulari seversen diziyi de büyük ihtimalle begenirsin.

Arti bu mükemmel müzik parçasi var.

YouTube

:yeah:

Los informáticos (TV Series 2006–2013) - IMDb

İlk 3-4 bölüme baktım ona rağmen baya sardı.Coupling'den sonra en iyi ingiliz komedisi diyorlardı ama sanki bana daha önde gibi geldi bakalım böle bozmadan giderse izlediğim en iyi komediler içerisinde yerini alacaktır
the it crowd çıktı. eğer bahsettiğin dizi the it crowd ise bence couplingden daha iyi.Tek sorunu her sezo 6 bölüm.

Sitcom olmasa da uncle var veya big school.

Bayblon berlin dizisinin kitabi da varmis kitabin adi islak balik. 170 sayfa okudum Kurgusu diziden tamamen farkli. Okumasi zevkli dizi seven okuyabilir

ub.msji

Orphan Black'e başladım.Baya hızlı bir giriş oldu ilginç bir konusu var,bakalım bozmazsa sonuna kadar izlemeyi düşünüyorum

Başrol oyuncusunun hem oyunculuğunu,hem güzelliğini beğendim

Orphan Black'e başladım.Baya hızlı bir giriş oldu ilginç bir konusu var,bakalım bozmazsa sonuna kadar izlemeyi düşünüyorum

Başrol oyuncusunun hem oyunculuğunu,hem güzelliğini beğendim

Son sezonu hariç bütün sezonları izledim özellikle ilk 3 sezonu epey sürükleyici ve başroldeki ablamız fena şekilde izlettiriyor diziyi

Üst Alt