Dizi Başlığı - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ekli dosyayı görüntüle 24497

Community (TV Series 2009–2015) - IMDb

Rick and Morty'nin yaraticilarindan biri olan Dan Harmon abimizin popularitesine show yaptiran komedi dizimiz.

Leyla ile Mecnun yeaaa, Isler Gucler yeaaa, devrim yaptilar abi yeaaaa diye bahsedilen dizilerin tarz olarak esinlendigi yegane absurd komedilerdendir.

Gillian Jacobs gibi guzeller guzeli bir ablamizi, nadiren de olsa memintolari sergilemesini sabirsizlikla bekleyecegimiz Alison Brie kardesimizi, gercek adini hatirlamadigim fakat Childish Gambino ismiyle taninan basarisiz rapci basarili komedyen zenci biraderimizi, Hangover'daki cekik gozlu harika yeaaa diye hayranlik duydugumuz Ken Jeong yoldasimizi, Breaking Bad'in ulvi torbalilarindan Jonathan Banks dayimizi iceren dizimiz bolumlerde surekli bahsettigi uzere 6 Sezon ve 1 Film mottosuyla yola cikip 6. sezonda finalini yapmis ama hala filminden ses seda vermemistir.

Ister izleyin ister izlemeyin talep geldi diye attim bir tane. Daha onceden onerildiyse sorry.

:tbr: Izledigim en iyi komedilerden suphesiz, ki Rick and Morty cok cabuk bozdu (3. sezon cop), Community 5. sezon ortasina kadar sapasaglam yurumustu

Atlanta'ya baktin mi

Ekli dosyayı görüntüle 24497

Community (TV Series 2009–2015) - IMDb

Rick and Morty'nin yaraticilarindan biri olan Dan Harmon abimizin popularitesine show yaptiran komedi dizimiz.

Leyla ile Mecnun yeaaa, Isler Gucler yeaaa, devrim yaptilar abi yeaaaa diye bahsedilen dizilerin tarz olarak esinlendigi yegane absurd komedilerdendir.

Gillian Jacobs gibi guzeller guzeli bir ablamizi, nadiren de olsa memintolari sergilemesini sabirsizlikla bekleyecegimiz Alison Brie kardesimizi, gercek adini hatirlamadigim fakat Childish Gambino ismiyle taninan basarisiz rapci basarili komedyen zenci biraderimizi, Hangover'daki cekik gozlu harika yeaaa diye hayranlik duydugumuz Ken Jeong yoldasimizi, Breaking Bad'in ulvi torbalilarindan Jonathan Banks dayimizi iceren dizimiz bolumlerde surekli bahsettigi uzere 6 Sezon ve 1 Film mottosuyla yola cikip 6. sezonda finalini yapmis ama hala filminden ses seda vermemistir.

Ister izleyin ister izlemeyin talep geldi diye attim bir tane. Daha onceden onerildiyse sorry.
1 komedi basyapiti

Izlemeyenlere onemli bir onerim var

-> izleyin

The Terror ismi gibi bir dizi olmuş gerçekten. Çok çok beğendim. 2. sezon onayını da almış. WW2 konulu olacakmış.

Top 10 listesi yapsam BB'den hemen sonraya koyarım.

Ben begeniyorum ama bir sürü gereksiz ve sıkıcı sahneleri var. Mesela ikinci sezonun ilk 4-5 bölümü o kadar iyi degildi, pek önemli olmayan characterlerin hikayesini gösterdiler. Kizilderelili bölümü iyiydi, ondan sonra sezon daha heyecanli ve güzel olmaya basladi
Ben o bölümlerde de sıkılmadım, ilk bölümünden son bölümüne kadar beğendim valla.

2 ay önce digitürk "westworld" yeni sezonu başlıyor üye olun diye aradı; game of thrones için üye oldum. Milleti arayıp üye yapacak kadar popüler iyi bir dizi mi ki ? İzlenir mi?

MV5BZDk2NzY1MGQtYTA2MS00ZDcxLWJiMzYtNWRmMGU3ZjQ0YTFjXkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU@._V1_SY1000_SX675_AL_.jpg

Dikkatle takip edilmesi gereken 1 dizi.

çok sağlam giriş yaptı

Heridas abiertas (TV Series 2018– ) - IMDb

westworld ikinci sezonda tam bir kaos ortamı vardı. herkes birbirine ateş ediyor ortalık 1. dünya savaşından beterdi. sonra açılmaya başladı. ama zannımca bu diziyi oturup baştan bir kere daha izlersek daha iyi olacak gibi geliyor. ama bu rakam 1 değil 2 de olabilir yine zannımca

Üst Alt