Dizi Başlığı - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Band of Brothers'ın hepsi gerçek değil yalnız. Blithe adındaki elemanın savaştan sonra yaralarından dolayı öldüğü söyleniyor dizide, halbuki adam Kore Savaşı'na bile katılmış.

Dizi efsanedir o ayrı ama Hollywood işte abi. Daha etkili olsun diye babalarını bile öldürürler. O Speirs'la ilgili gösterilen efsane sahneler de gerçekte ne kadar olmuştur bilemeyiz. Önümüze ne koyuyorlarsa onu yiyoruz işte.

Bir de dizide başroldeki adamlar bayağı 35-40 yaşlarında ama gerçekte onların 25 yaşında olduğunu öğrenince insana tuhaf geliyor. O yaşlı başlı adamlar hep 20-25 yaş arası aslında.
Üstat bak o zaman trt'de eş zamanlı yayınlanmıştı abd ile bir gün önce şu belgeseli verdiler...Türk televizyonculuk tarihinde bir ilkti ve benim ömrü hayatımda unutmayacağım bir tecrübe oldu...Önce belgeseldeki gerçek isimleri izledim ki o tarihte hayattalardı internetten kontrol ettiğimi hatırlıyorum belgesele güvenmeyerek sonra da 10 hafta boyunca gördüğümüz adamların hayatta kalan adamların destansı kardeşlik mücadelesini izledik...

Evet herşey %100 doğru olmayabilir ki zaten bu belgesel değil mini dizi...Belgeseli yukarıda...Bir dizi için dünyanın gelmiş geçmiş en gerçeğe yakın işidir Band Of Brothers...Aynı yapımcılar Pacifici mesela batıdı niye? O zamanın ruhu vardı hala hayattaydı gaziler bir başkaydı...Hürmetler...

Daha önce paylaştım ama tekrar paylaşacağım zira şu sahne birebir yaşanmıştı gerçekte...Teğmen Speirs sende naahh mangal kadar var!!!

Band of Brothers'da Kim Kimdir;

Dünyada gazilerine amerikalılar kadar değer veren yoktur bir de bizim kore ve kıbrıs gazisi dedelerimiz, dayılarımız ahh ahh

Hürmetler Birleşik Devletler :hat: Veteran Bütçesini kısan Obama'nın .... Tekrar arttıran Trump'ın ise her yerinden...

Not: Casting budur...Karekter ve fenotip olarak arayıp buldular ve bu diziyle dünya sinemasına;

Damien Lewis

Ron Livingston

Michael Fassbender

Tom Hardy

Matt Settle

Michael Cudlitz

Rick Gomez

Shane Taylor

Ross McCall (sanki torunu :) )

Dexter Fletcher

Stephen Graham

Scott Grimes (Malarkey :) favorimdi )

James Madio

Simon Pegg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Not: Casting budur...Karekter ve fenotip olarak arayıp buldular ve bu diziyle dünya sinemasına;

Damien Lewis

Ron Livingston

Michael Fassbender

Tom Hardy

Matt Settle

Michael Cudlitz

Rick Gomez

Shane Taylor

Ross McCall (sanki torunu :) )

Dexter Fletcher

Stephen Graham

Scott Grimes (Malarkey :) favorimdi )

James Madio

Simon Pegg

en muhimi damien lewis olabilir ustad ama digerlerinin cogu baska yapitlardan bilinen herifler daha cok
fassbenderin oldugunu bilmiyordum heralde kasketten tanimadim ya da unuttum, harbiden o da varmis
bu arada friendsdeki herifi es gecmissiniz de dizideki en kaliteli actinglerden biri kendisi tarafindan tahsis edilmisti. tam bir HAYINdi

en muhimi damien lewis olabilir ustad ama digerlerinin cogu baska yapitlardan bilinen herifler daha cok
fassbenderin oldugunu bilmiyordum heralde kasketten tanimadim ya da unuttum, harbiden o da varmis
bu arada friendsdeki herifi es gecmissiniz de dizideki en kaliteli actinglerden biri kendisi tarafindan tahsis edilmisti. tam bir HAYINdi
Üstat schwimmer o zaman meşhurdu Wahlberg kardeşlerden donnie de ünlüydü...Ben bu filmle ünlü olanları yazdım...Malum toplu seks dizisi friends kasıp kavuruyordu ortalığı o zamanlar...

Üstat schwimmer o zaman meşhurdu Wahlberg kardeşlerden donnie de ünlüydü...Ben bu filmle ünlü olanları yazdım...Malum toplu seks dizisi friends kasıp kavuruyordu ortalığı o zamanlar...

ron livingston office space
simon pegg spaced
fletcher ve graham da snatch ile daha fazla bilinen kisiler (o zaman icin, simdi pegg star oldu)
asil schwimmer ciddi bir rolde resmen show yaparak dikkatleri uzerine cekmis idi. komedici oldugundan. o daha muhim bence
listedeki digerleri de ismi cismi bilinmeyen herifler tom hardy haric. o da 2001de black hawk downda oynamis yani es zamanli

ron livingston office space
simon pegg spaced
fletcher ve graham da snatch ile daha fazla bilinen kisiler (o zaman icin, simdi pegg star oldu)
asil schwimmer ciddi bir rolde resmen show yaparak dikkatleri uzerine cekmis idi. komedici oldugundan. o daha muhim bence
listedeki digerleri de ismi cismi bilinmeyen herifler tom hardy haric. o da 2001de black hawk downda oynamis yani es zamanli
Tom Hardy black hawk down seçmelerine band of brothers apoleti ile gitti zira hbo-dreamworks çekimlere çok önce başladı malum...Schwimmer silah bile patlatamadı aslında yine de bir çeşit komediydi...

Not: fake müstechen dergi baskını yapmışlardı bu mala yanlış hatırlamıyorsam her askere böyle bir gerizekalı üst denk gelmiştir ağzını burnunu kırdığım...

castle-rock-hulu-990x557.jpg

3 bölümü yayınlanmış, gizem bizi bekler.

Koca Koca Yalanlar 1. Bölümü izledim harika.

Hakan Yılmaz harika performansı ile bana yine büyük usta Metin Akpınar'ı anımsatıyor.

İnşallah uzun süre devam eder.

Üst Alt