Dizi Başlığı - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1539722618962.png

Vikingane

Norveç yapımı komedi dizisi.

afişi siyah falan ama komedi filmi. 30'ar dakikadan 12 bölümü var şuan. çerez niyetine izliyorum.
atmosfer, kostumler tat veriyor

Lucifer Netflix'e transfer olmuş. 4 sezondan itibaren Netflixte dvm edecek. Son bölümlerde sıradan polisiye senaryolara bağlamışlardı, umarım ilk sezon ki gibi devam eder. Hristiyanlık üzerine yoğunlaşır

Sinema kültürüm çok geniş olsa da dizi kültürüm çok zayıftır... Mesela bu yabancı dizilerden sadece Lost- Prison break-Dr.House ve Adrian Monk(Galip dervişin orjinali) izledim..Bunları da max. 1-1.5 sezon izlemişimdir fazlası yok..mesela Breaking Bade başladım 4. bölmüden sonra izleyemedim neden anlamıyorum beni hiç sarmadı .. Film olarak gerilim -gizem tarzını çok severim dizi olarajk var mı bu tarzda önerilirleriniz..Prison Break de epey sarmıştı sonra bir şekilde devam etmedim..

Sinema kültürüm çok geniş olsa da dizi kültürüm çok zayıftır... Mesela bu yabancı dizilerden sadece Lost- Prison break-Dr.House ve Adrian Monk(Galip dervişin orjinali) izledim..Bunları da max. 1-1.5 sezon izlemişimdir fazlası yok..mesela Breaking Bade başladım 4. bölmüden sonra izleyemedim neden anlamıyorum beni hiç sarmadı .. Film olarak gerilim -gizem tarzını çok severim dizi olarajk var mı bu tarzda önerilirleriniz..Prison Break de epey sarmıştı sonra bir şekilde devam etmedim..
Breaking Bad en az bir bucuk sezon, hatta zorlarsak iki sezon dayanmalisin.

İzlemedim ama gerilim-gizem olarak Stranger Things çok övülüyor. Bence dizilere de başla bir an önce çok kaliteli yapımlar var.

Süphesiz ki Fargo dizisi hosuna gidecektir.

fargo ve stranger thingsi aldım ilk sıraya yorumlar da çok güzel..Bir de Oz'U çok övüyorlar ama eski bir yapım diye pek sıcak bakamadım..Prison break inanılmaz keyifliydi mesela Oz'u onun da üstünde diyorlar

fargo ve stranger thingsi aldım ilk sıraya yorumlar da çok güzel..Bir de Oz'U çok övüyorlar ama eski bir yapım diye pek sıcak bakamadım..Prison break inanılmaz keyifliydi mesela Oz'u onun da üstünde diyorlar

Prison Break ilk sezonu gerçekten muazzam. Ama sonraki sezonlar düşüyor kalite. OZ'u izlemedim ama bütün sezonlar genelinde daha iyi olabilir o yüzden..

Dizi izlemeye bende üşeniyorum ama film öyle mi izle geç.
Şu ana kadar yabancı dizi olarak Breaking Bad,Spartacus,Stranger Things,Westworld ve Got'u(buna dizi demek ayıp olur) izleyebildim sadece.
Türk dizilerinde de Avrupa Yakası'nın Burhan'lı bölümleri,Kurtlar Vadisi'nin ilk 97 bölümü,Ezel,İçerde'nin son 3-4 bölümü,Behzat Ç'yi Youtube'dan izledim. Çoğunlukla 1.5x hızda izledim bunları da.

Üst Alt