Dizi Başlığı - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Narcos meksika bitti, 1 gömlek aşağıda demiştim de yanlış olmuş. ilk iki sezondan 3, 3. sezondan 1 tık aşağıda demek daha doğru olurmuş.

Mehmet abi hagi başlıktaysa oraya gidiyorum bugün. Dizi dediğin Californication'dır abi. Ondan sonra pek keyif alamıyorum izlediklerimden. Hank Moody dizi tarihinin en kral karakteridir.

Kafa açan bir diziye benziyor açıkçası, mutlaka gündüz başlamam lazım gece başlarsam uyutur gibi listeye aldım (y)

İlk bölümlerde bu ne lan diyebilirsin. Ama sonra seveceksin. Özellikle her sezon sonu diziye bir daha bağlanacaksın. Normalde diziler sezonlar ilerledikçe düşer bunun her sezon ayrı güzel.

Felsefesi olan bir dizi. Replikleri, soundtracklar filan harika.

Biraz Bukowski üzerine de eğilirsen tam olur

İzleyelim bakalım

peaky-blinders-poster-800x445.png

RrX2En.png

3. bölümdeyim, orjinalini izlememiş biri olarak konusunu ve karanlık atmosferini beğendiğim çerezlik dizi.

İçimiz dışımız vaftiz, şeytan oldu birde keçi olarak lanse etmişler.

Ali Atay, Aslı Enver, Öner Erkan ve Ertan Saban'ın başrollerinde oynadığı "7 bölümde yayından kaldırılan" Mutlu Ol Yeter dizisinin 6.bölümüne geldim şu anda. Son bölümü izlemeden üzülmeye başladım. Harika bir diziyi nasıl yayından kaldırdınız lan, reytinglerde çakılmışmış. Vallahi içim kan ağlıyor, ben ki Türk dizisi olarak en son 2010 da biten yaprak dökümünü izlemiş adamım. Bana yapılır mı bu be :(

Yeni gördüm başlığı muhtemelen yazılmıştır. Bilim kurgu ile aran iyiyse al sana gizem Beynin yansın biraz. Dark, Altered Carbone ve Thé Expance

oz'un tüm bölümlerini indirip başladım mükemmel dizi. izlemeyen ve yoklukta olan direk başlayabilir, tek sıkıntı blurayi yok yüksek görüntü kalitesi arayanları tatmin etmeyecektir.

Üst Alt