Dizi Başlığı - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
amz_rgb_deutschland_86.jpg

Portada_interna_embarcadero-1200x611.jpg

Profesör'ün yeni dizisi, ölen eşinin cinayet şüphesini araştırırken sevgilisi olduğunu öğrenen bir kadın.

İlk bölümü isledim konu fena değil tabi sıvamazlarsa.

Manifest (TV Series 2018– ) - IMDb

Bu arada fragmanını izlediğimden beri aklımdan çıkmayan Manifest'in şu ana kadar yayımlanmış olan bütün bölümlerini (12) izledim.

Şahsi fikrim, hayal kırıklığı olduğu.
Muhteşem ötesi bir konuyu berbat cast seçimi ve kötü işleyiş ile mundar etmişler.
Josh Dallas ve Power dizisinde hunharca katledilen J.R. Ramirez haricinde cast komple çöp. Zaten oyuncular arasındaki kimya 0.
Hadi bunu da geçelim, bilim kurgu diye başlıyorsunuz, ağır aile dramına maruz kalıyorsunuz. Hele hele Grace denilen karı her kadraja girdiğinde ağzına kürekle vurasınız geliyor. BB'de Skyler denilen karı var ya, ha tam onun siyahi versiyonu resmen.

AMA:
Bu kadar olumsuzluğa rağmen dizideki merak sarmalı kesinlikle diziyi izletiyor. 12. bölümün son sahnesi epey mükemmeldi. Tavsiye ederim. Bu kadar farklı bir dizi gözüme çarpmamıştı Dark'dan beri...
baya bi heves etmiştim bende ama 3. 4. bölümden sonramı ne bıraktım ya. sinir bozucu küçük velet etkenlerden biriydi tabi

baya bi heves etmiştim bende ama 3. 4. bölümden sonramı ne bıraktım ya. sinir bozucu küçük velet etkenlerden biriydi tabi
Reis böyle bir konunun bu şekilde çöpe atılması epey kötü olmuş. Adam akıllı bir kanalın elinde olsaydı mükemmel bir dizi çıkabilirdi ortaya.
Hani oyuncuları tek tek ele alırsak o ufak velet haricinde çoğunun oyunculuğu fena değil. Fakat kimya denilen olay da çok önemli ki o konuda ağır sıçmışlar. Mesela Jerhead reisi canlandıran eleman çok iyi bir oyuncu fakat Allah aşkına Mick ile lover rolü gitmiş mi ya.
Epey bi efekt kullanmışlar dizide fakat gel gelelim Flaş TV ayarında bu efektler. Adamlar ileriki bölümlerde mesela epey bi kurt efekti kullanmışlar fakat 1980'lerin teknolojisi ile yapılmıştı sanki.
Öte yandan hani izliyorsun izliyorsun bi türlü ana konuya gelemiyorlar. Bilimkurgu diye başlıyorsun ama bilimsel teori namına filan tek bir şey işlememiş olduklarından dolayı bu nasıl bilimkurgu lan dedirtiyor. Diziyi bitirdim. O ne leş finaldi ya. O kadar tekdüze, o kadar klişe, o kadar tahmin edilebilir bi final görmedim daha. Yüzde 90 ikinci sezon gelecek fakat bu dizinin 2. sezonunu izleyecek olan bordo berelidir bence. Düşün ki Arrow'un rezil ötesi 3. ve 4. sezonunu eksiksiz izlemiş biri olarak yazıyorum bunu.

Ha pişman değilim yani farklı konusu sebebiyle bi şekilde akıyor. Bu tür dizilere hasret kaldık. Çekilenler de böyle amatörce oluyor çoğu kez. Şu Hanna dizisinden epey umutluyum ama. Buram buram kalite kokuyor.

Evet güzel dizi önerisi var mı?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güzel 1 temel atıldı ilk sezonda. 2. sezonun gelmesine çok kalmadı diye hatırlıyorum ve 2. sezonun çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Dizi birçok farklı ülkede geçiyor ki aralarında TR'de var.

Evet izliyorum hala. Benim ilk izlediğim yabancı dizilerin başındadır Arrow. Benim için alışkanlık oldu yani. Ama hakkını yedirtmem şu konuda: Arrow'un ilk 2 sezonu gelmiş geçmiş en sağlam dizilerden biridir. Önüne çıkan herkesi yok eden acımasız Green Arrow yani.

Ben de son sezonları takip ediyorum eski sezonlardan bi deathstroke'un ortalığı karıştırdığı sezonu izledim. Kategoriye göre iyi dizi ama şu gözlüklü sarışın hatunun triplerini izlemek pek keyifli olmuyor.

şunu geçen üstün körü önermiştim fakat geri planda kalsın istemedim bugün bitirdim daha. ilk başta netflix de orange is the new black dizsini izlemeye başlıyacaktım yorumları okuyayım dedim bunu izleyeceğinize wentworth dizisini izleyin diye bikaç yorum gördüm. bukez wentwortun yorumlarına bakıyım dedim onuda bi yerli dizi ile karşılaştırmışlar birebir wentworthdan uyarlamaymış ve yerli olanda baya beğenildiği gibi franky karakteri demet evgara verilmiş sanırım. çok iyi seçim (bu arada franky çok sağlam hatun) wentworthu izleyen fazla kişi yok ama izleyipte beğenmeyen görmedim.
avustralya yapımı hapishane dizisi. avustralyada 1979-86 arası yayınlanan cell block h dizisinin yeniden çevrimiymiş. oz un kadınlısı. cidden çok beğendiğim bi dizi oldu. ozdaki beecher gibi muazzam gelişen karakterler mevcut. bölüm finalleri sezon finalleri hep çok iyi oldu ayrıca bu finallerin müzikleride çok iyi seçilmiş. güçlü zeki ve kurnaz karakterler mevcut.

en beğendiğim olaylardan üçü

franky

42222

bea
42223

ve kral max
42224

Son düzenleme:
Ben de son sezonları takip ediyorum eski sezonlardan bi deathstroke'un ortalığı karıştırdığı sezonu izledim. Kategoriye göre iyi dizi ama şu gözlüklü sarışın hatunun triplerini izlemek pek keyifli olmuyor.
Evet o trip ve dram konusunda epey eleştiri aldılar. 5. sezon ve sonrasında onun dozunu ayarlıyorlar ama.
Direk 5. sezona atlasan hiçbir şey kaybetmezsin. 5. sezondaki Oliver elbette ilk 2 sezonkinden çok daha farklı işleri halletme yöntemi olarak fakat bu sezonu çok özel kılan bir şey var: O da Promethous adındaki ana kötü. Herif inanılmaz karizmatik ve bu karakteri çok başarılı bir şekilde işlemişler.

Üst Alt