Dizi Başlığı - Sayfa 292 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Senaryo biraz komik geldi ben izlerim büyük ihtimalle bu diziyi abi :D Alef'i de önerirsen izlerim abi..
cukur da oynayan bi kiz vardi, ismini bilmiyorum malesef. genc jenerasyondan bi kardesimiz. yetenekli bir oyuncuya benziyor. kendisinin de yaz dizisi baslamis. ilk basrolu mu fikrim yok. diziye dair kisa vidler one cok cikiyor youtube da... dizi ismi ; seversin.
baktim da listesine kadro da ilginc oyuncular mevcut gibi.. zeynep kankonde cok yetenekli, nergis kumbasar keza, erkek basrollerden halil i kurum dikkatimi ceken oyuncular....
cukur da oynayan kizin ismi ; ilayda alisan ,simdi ogrendim.

kisa vidlerden cikarimim;
sanki kiralik ask dizisinin yeni surumu gibi,..
onu izlediysen bunu da seversin tahminim.

alef cok kaliteli bir yapim bence. cekimler, dekor,ic dis cekimler, oyunculuklar, muzik,hikaye genel toplamda ozgun ve klas bir is ilk sezon...
2.sezon farkli oyuncular mevcut daha genc kadro galiba-2.sezona baslamadim simdilik.

turu seviyorsan bir sans ver bence.

iyi seyirler.

cukur da oynayan bi kiz vardi, ismini bilmiyorum malesef. genc jenerasyondan bi kardesimiz. yetenekli bir oyuncuya benziyor. kendisinin de yaz dizisi baslamis. ilk basrolu mu fikrim yok. diziye dair kisa vidler one cok cikiyor youtube da... dizi ismi ; seversin.
baktim da listesine kadro da ilginc oyuncular mevcut gibi.. zeynep kankonde cok yetenekli, nergis kumbasar keza, erkek basrollerden halil i kurum dikkatimi ceken oyuncular....
cukur da oynayan kizin ismi ; ilayda alisan ,simdi ogrendim.

kisa vidlerden cikarimim;
sanki kiralik ask dizisinin yeni surumu gibi,..
onu izlediysen bunu da seversin tahminim.

alef cok kaliteli bir yapim bence. cekimler, dekor,ic dis cekimler, oyunculuklar, muzik,hikaye genel toplamda ozgun ve klas bir is ilk sezon...
2.sezon farkli oyuncular mevcut daha genc kadro galiba-2.sezona baslamadim simdilik.

turu seviyorsan bir sans ver bence.

iyi seyirler.
Kiralık Aşk'ı da aynı reklamlarda falan izlemişimdir.Alef'i izlerim abi.Teşekkür ederim abi..

İzlediğim an aklıma bu gelmişti 😂

Ben dort günde tüm bölümleri izledim. İlk sezon çok iyiydi, şok eden bir sürü sahneler vardı. Ikinci sezon daha çok diyalog üzere kuruldu, bu sezon ise daha değişik bir ortam kurdular. Bana göre Homelander bu dizinin ana karakteri: o olmadan çok sıkıcı olurdu. Şöyle diyeyim: herkesin derdi Homelander.

Dizi sadece süperherolar ilgili değil reel hayatta bir çok politik konulara deginmesi de oldukça iyi, böyle diziler nadir geliyor. Scientology, Trump, woke falan hepsine geçiriyorlar.

Ben dort günde tüm bölümleri izledim. İlk sezon çok iyiydi, şok eden bir sürü sahneler vardı. Ikinci sezon daha çok diyalog üzere kuruldu, bu sezon ise daha değişik bir ortam kurdular. Bana göre Homelander bu dizinin ana karakteri: o olmadan çok sıkıcı olurdu. Şöyle diyeyim: herkesin derdi Homelander.

Dizi sadece süperherolar ilgili değil reel hayatta bir çok politik konulara deginmesi de oldukça iyi, böyle diziler nadir geliyor. Scientology, Trump, woke falan hepsine geçiriyorlar.
Kesinlikle. Zaten dizinin bu kadar sevilme sebebi özgürce istedikleri şeyi dile getirebilmeleri.

97e.jpg

İzlemek için final olmasını bekliyordum

Dizi yeni bir Got vakası oldu.İlk sezonlar adeta Got havası verirken son sezonlarda iyice saçmaladı

1049372.jpg

Ayrıca şu hatunu bırakan aklına edeyim Uhtred

su diziyi bekliyorum . yakinda show tv kanalinda ekrana gelecek.
basrol *ertan saban dan dolayi izlemeyi dusunuyorum. ekstra ise; sezen aksu nun en sevdigim parcalarindan birinin *diziye isim olmasi ayri bir ilgi uyandiran beklentiyi yukselten etken;

the boys muazzam. izlemeyen izlesin

pablo escobar patron del MAL'a basladim. introsu deli yurek/ kurtlar vadisi gibi

bi de umbrella academyi denedim. ilginc dizi.

Üst Alt