Dizi Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Yabancı dizi teklifleriniz?

Konuşturmasa zaten 4 sezon sürmezdi dizi :D 2 bölüm sonra biterdi :p

5. sezonu da yakında baslamazdı ;)

Dexter Sezon 5 Bölüm 1 48 days Mon 2010-09-27 05:00

Dexter e devam etmeni öneririm cok sey kacıracaksın izlemezsen..

Fringe yi de izlemeni öneririm.

FlashForward ın 2. Sezonu Muamma ABC kanalı devam etmeme kararı almıs ama FlashForward Ekibi baska bir kanalda devam edecekmiş.. söylentiler bu yönde

the bing bang theory ve how i met your mother

Komedi türüdür ikisi de. The bing bang theory ilerledikçe daha da güzelleşen bir dizi kesinlikle tavsiye ederim.

FlashForward, How I Met Your Mother, Leverage, Ghost Whisperer, Supernatural, Lost, HEROES, Sünger Bob, Family Guy, Prison Break , Simpsons, 24, South Park, The Big Bang Theory

Prison Break, Lost, Supernatural, Heroes..

Arkadaşlarım şimdi Fringe'yi öneriyorlar, izlemeye çalışacağım.

2980_68818210924_68816265924_2110164_4082370_n.jpg

Barneeeeeeey başghan.

Bende size Gossip Girl tavsiye ediyorum daha once kimse tavsiye etmemis.İlk başlarda kız dizisi gibi gelebilir ama daha sonraki olaylarla dizi daha da izlenmesi bakımından güzelleşiyor.Ayrıca Dexter de favori dizilerimden.İzlemedim ama arkadaşlarım bana Chuck tavsiye ediyorlar biraz biyografisine baktım filmin aksiyon konulu ama biraz erotik figürleride görebilirsin :)

Persons Unknown nasıl bişey? İndirdim ama izlemedim henüz.Oyunculuk çok kötü falan deniyordu öyle mi?

Gizemli, ilginç bir dizi. Herkesin zevkine göre değişir ama bence fena değil. 7 kişinin kaçırılıp bir kasabada tutulmasını konu alıyor. İlk bölümü izle sararsa devam edersin. Zaten toplam 13 bölüm çekilecek bir yaz dizisi.

Üst Alt